pátek 19. dubna, 03:35 Svátek má Rostislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Ostatní a volné téma
hodnocení: 4.70
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma
Diskutujte! Ostatní a volné téma. Aneb co se nikam nevešlo..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: drahus
Status: expert

Minisraz

Datum: 23.02.2009 17:12
 

Včera večer zazvonil telefon a ženský hlas se dotazoval na ubytování pro dvě osoby na pondělí, pouze na tři hodiny...... eye popping smiley 

V duchu jse si řekla: Ha, nějací šukálisti.... stydlin smiley no, ale protože děláme nějké úpravy v apartmánu, musela jsem odmítnout...

 

Najednou se ozval v telefonu smích a prý že teda nepřijedou, když je nechci vidět..... hádejte, kdo to byl? eye popping smiley

 

Missi ....... grinning smiley

........a chtěla přijet s Hespou. Měla jsem ohromnou radost. Dneska děvčata přijela, sice s trochou spoždění, takže se zkrátil čas, který jsme na sebe měly vyhrazený, ale bylo to moc fajnový. Ani jsme si nestačily všechno říci. Ještě jsme stačily zajet za Boženkou do frcu, pěkně jsme jí ho prolezly, Missi si u ní hned koupila aku nůžky na trávu a já proutěný košík s víkem, vnučkám na hračky. winking smiley grinning smiley U nás doma jsme popily laté dojedly zbylé včera upečené loupáčky a krafaly a krafaly.... coffe smiley

Jenže povídání o kytičkách a našich pesanech, to není na tři hoďky, to je na podstatně delší dobu. smiling smiley

Než jsme se nadály, už byl čas k odjezdu a velké loučení.

Byly to krásné tři hodiny společně strávené s príma lidmi. Moc děkuji za návštěvu flower smiley

a doufám, že se opět brzy uvidíme. Bylo mi s vámi krásně, děvčata love smiley flower smiley

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12
    Aktuální stránka: 2 z 2
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Minisraz

    Datum: 25.02.2009 01:09
     

    Tak já jsem po výletu totálně odpadla a dnešek skoro celý den prospalaeye rolling smiley . Ale bylo to moooc fajn, i když krátké. Drahuška nás nakrmila, udělala super kafíčko,....mls smiley .

    Slibuju, že příště dám plánovanou akci vědět dříve (ještě jednou se omlouvám) a udělám lepší časový rozvrhwinking smiley .

    Vladko, my jsme byly s Helčou i v Děčíně (v té vilce, cos mi posílala fotkywinking smiley ), myslely jsme na tebe i na Stano - no, ale nebyl čas k vám zajet. Rozhodnutí, že se mnou hela pojede padlo až večer. On to nebyl ani tak výlet náš, jako spíš jedné psí pannywinking smiley grinning smiley . Tak jsme se musely přizpůsobit.

    Drahuška měla s touto větou ...."V duchu jse si řekla: Ha, nějací šukálisti...." pravdu grinning smiley grinning smiley !!

    Děvčata, díky za krásný den love smiley flower smiley .

     
  • Autor: Reklama

    Re: Minisraz

     
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Minisraz

    Datum: 25.02.2009 07:45
     

    Míšo a co? Myslíš, že se povedlo? Kdy se chodí na ultrazvuk?

    S minisrazem bychom příště mohly fakt trošičku dopředu a srazilo by se nás třeba víc, ne? winking smiley flower smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Minisraz

    Datum: 26.02.2009 09:51
     

    Míšo grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
Stránky:  12 | <<předchozí komentáře
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Ostatní a volné téma (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.