pátek 29. března, 13:24 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Domácí spotřebiče
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Domácí spotřebiče
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: Libi
Status:

Mikrovlnná trouba

Datum: 26.03.2008 09:29
 

Stará mikrovlnka mi necelý rok po opravě vyhořela před očima, tak jsem prohlásila, že opravu už v žádném případě a minulý týden jsem si koupila novou, ETA 7202 (jen to má o "trochu" více funkcí, než ta naše původní), takže mám pod ní šoupnutý návod k použití a stále ještě v některých oblastech používání a tlačítek tápám grinning smiley . Doufám, že mi vydrží aspoň tak dlouho, jako ta původní winking smiley

 

[www.nejlepsiceny.cz

 

Trouba mikrovlnná ETA 7202 90000

MT, digitální ovládání, vnitřní objem trouby 23 l,mikrovlnný výkon 900 W, příkon grilu 1000 W, celonerezový typ,otevírání dvířek pomocí držadla směrem dolů,5 stupňů nastavení mikro-vlnné úrovně vaření,funkce rozmrazování, 8 přednastavených programů, kombinace mikro-vln a grilu s přednastavenými kombinacemi, nastavení hnotnosti, časovač do 60 minut, dětská pojistka, denní čas, barva stříbrná

 

 

 

kliknutím obrázek zavřete
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234 | další
    Aktuální stránka: 3 z 4
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Mikrovlnná trouba

    Datum: 22.02.2009 09:40
     

    Suee..věř... grinning smiley Já dělala nějaké zamíchané...co dělám normálně do trouby..Jo a taky ještě dělám jedině v mikrovlnce vajíčka na hniličku..to je taky fofrovka..A udělám si je přesně tak jak mám ráda.. winking smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Mikrovlnná trouba

     
     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Mikrovlnná trouba

    Datum: 22.02.2009 09:41
     

    Kdyz ja mam trochu pocit ze nase mikrovlnka ma vykon jen 750W ale nevim to jiste, vecer se podivam smiling smiley

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Mikrovlnná trouba

    Datum: 22.02.2009 09:56
     

    Suee, já mám stařičkou..a má jen 700w a všechno v pohodě. Kamarádka má i s grilem a když něco peče, tam nechá chvilku pod tím grilem proděhnout, právě, aby to dostalo barvu..

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Mikrovlnná trouba

    Datum: 22.02.2009 14:00
     

    Tomu věř, je to fakt fofr. Jen ta kůrka prostě chybí, takovej bledej mimozemšťan grinning smiley

     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: Mikrovlnná trouba

    Datum: 22.02.2009 14:39
     

    mám hubu dokořán a oči mi lezou z důlků..... jsem mikrovlnnej neandrtálec. Já ji mám sice teprve dva roky, ale je fakt, že jsem ji používala jenom na ohřev jídla a na rozmražování. Nějak mi to stačilo. Ale teď koukám, co všechno se v tom dá dělat a s tak velkou úsporou času.

    Hned jsem tam prdla ten puding. Už se chladí ve špajzu. A o tom tlakáči fakt nic nevím. Musím ale přiznat, že jsem se nikdy o nádobí do mikrovlnky nezajímala, ani nikde nehledala. Takže už vím a budu hledat a využívat. Holky vy jste moje škola života, hihi.... na starý kolena zjišťuju, jak jsem moderní technikou nepolíbena, ikdyž jsem si celou dobu myslela, že jsem v obraze grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Mikrovlnná trouba

    Datum: 22.02.2009 15:12
     

    Skrblice jsme na tom podobne winking smiley Mam jeste dotaz k rozmrazovani to mi totiz taky absolutne nejde sad smiley stydlin smiley Kdyz tam dam treba kureci prsa, tak se mi z jedne strany uvari uplne do bela a na druhe strane a uvnitr jsou uplne zmrzle. Jak se to dela spravne? poradite prosim please smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Mikrovlnná trouba

    Datum: 22.02.2009 15:16
     

    Tak já na rozmrazování mikrovlnku nepoužívám. Každý urychlený rozmrazování znehodnotí maso. Je pravidlo, zmrazuj rychle, rozmrazuj co nejpomelaji. Ale je fakt, že občas je to potřeba. Já bych to kuře spíš vzala a v tom pytlíku ho šoupla do studený vody.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Mikrovlnná trouba

    Datum: 22.02.2009 15:25
     

    Bábovku jsem v té kouzelné mikrovlnné bedýnce pekla jednou... a naposled! Divila jsem se, že nevylezla ven i dvířkama, protože jinak byla naprosto všude!!! eye popping smiley eye rolling smiley grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Mikrovlnná trouba

    Datum: 22.02.2009 15:27
     

    suel, jsem na tom podobně sad smiley, takže už jsem přešla od tohoto způsobu ke způsobu ála Majka - šoupnout do studené vody, když hodně spěchám, dám takovou vlažnější. Jinak klepat napůl uvařenej řízek po rozmražení z mikrovlny, to je fakt pocuc eye rolling smiley

     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: Mikrovlnná trouba

    Datum: 22.02.2009 15:52
     

    suee: během toho rozmražování se musí maso obracet... tedy aspoň dle mého návodu v mikrovlnce... mně na to mikrovlnka sama upozorní pípnutím, že musím maso obrátit... když rozmrazuji 20 min, tak během těch 20 minut maso 3x obracím, aby se rovnomerně rozmrazilo. Když neobrátím, tak se to uvaří jak píšeš ty z jedné strany a z druhé je to zmrzlé... mikrovlnka zahřívá potravinu jenom z horní strany, proto se musí obracet... tak jsem to aspoň pochopila grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Mikrovlnná trouba

    Datum: 22.02.2009 16:04
     

    Taky nerozmražuju v mikrovlnce. To raději nechám maso v igeliťáku a dám do vlažné vody do dřezu (když spěchám). Jinak rozmražuju přes noc, pozvolna....

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Mikrovlnná trouba

    Datum: 22.02.2009 16:48
     

    Tak ja cekala ze mi date nejakou super radu a vy nic nono smiley grinning smiley grinning smiley Je to jedna z veci na kterou bych mirko pouzivat chtela ale kdyz to nejde tak nic no. Vetsinou taky rozmrazuju pres noc ale dost casto jeste rano nevim co bude a pak to honim eye rolling smiley Akorat nechapu tu studenou vodu? to pomaha?nebyla by lepsi teda tepla...vlazna jak pise Ivca?

    S tou babovkou jsi me Ivco teda nepotesila, nehodlam ji pak pul dne uklizet, to ji radsi soupnu rovnou do trouby winking smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Mikrovlnná trouba

    Datum: 22.02.2009 17:32
     

    U vlažné vody je riziko, že když se zapomeneč a dáš trošku teplejší, taky ti maso vybělí a je hnusný. Studená voda má o takových 15-20°C víc než maso a to je ideální....

     
  • Autor: Dasa
    Status: expert

    Re: Mikrovlnná trouba

    Datum: 22.02.2009 19:31
     

    Sklbličko klííííde ...... už jsme dvě .... nestíhám se divit ( tlakáč ? jsem ani netušila natož abych věděla ) grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: Mikrovlnná trouba

    Datum: 22.02.2009 21:28
     

    Dáši, tak to jsi mě uklidnila... bude se mi lépe spát... víkend na weeku a je ze mě tupé zvíře, hihihi grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Domácí spotřebiče (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.