pátek 29. března, 07:16 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Moučníky
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Vaření > Moučníky
Diskutujte! Rádi vaříte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Status:
Výsledné hodnocení: 5

Medovník

Datum: 17.05.2008 11:38
 

MEDOVNÍK

 

3 vejce

300g krupicového cukru

1 Heru (nebo Stellu)

3 lžíce tmavého medu (já dávám světlý)

1 lžička jedlé sody

400 g hladké mouky

 

Na krém:

Varianta 1 - základní:

1 plechovka slazeného kondenzovaného mléka

300g másla

= šleháme dohladka cca 10 minut

Varianta 2:

Zavřenou plechovku s mlékem necháme v hrnci s vodou 2 hod. vařit (v tlakovém hrnci pouze 1 hod.). Po vychladnutí plechovku otevřeme a vzniklý mléčný karamel smícháme s třetinou másla.

Zbytek másla prošleháme s 300g moučkového cukru a dvěma sáčky vanilkového cukru a přidáme namleté vlašské ořechy. (Na mě je toho cukru moc – je to sladký jak cumel. Tak jsem to obměnila: Máslo, cca půlka Salka tentokrát nesvařeného, ořechy, cukru jen troška, vanilkový vynechávám.)

 

Vzhledem k tomu, že Salko není dneska levná záležitost, lze to svaření vynechat úplně. Tím pádem bude stačit jedna plechovka. Do prvního krému dáme polovinu plechovky a zbytek do krému druhého. Máslo rozdělím taky zhruba na polovinu do každého.)

 

Postup:

V misce ve vodní lázni (miska se nesmí dotýkat vodní hladiny) pomalu rozpustíme Heru. Potom do ní rozklepneme vejce a postupně přidáváme med, cukr a jako poslední mouku se sodou.

Směs ve vodní lázni mícháme zhruba 10 minut, dokud těsto nebude mít zlatavou barvu. Jde to celkem obtížně, proto můžeme použít šlehač a hnětací metly. Po vymíchání směs rozdělíme na 6 stejných dílů.

Na připravené pečící papíry obkreslíme talíř, či dortovou formu (podle toho, čím budeme upečené placky vykrajovat). Do kruhu pak gumovou stěrkou rozetřeme v co nejtenčí vrstvě těsto. Mělo by kružnici asi o centimetr přesahovat. Placku pečeme při 170oC (v horkovzdušné při 150oC) 7 – 10 minut do zlatova.

Upečené placky okrájíme. Okraje však nevyhazujeme, budeme je potřeboval na posypku.

Vyrobíme krém(y) a posypku – kraje vložíme do misky a prsty je najemno rozdrobíme.

Promažeme a sestavíme dort. Na závěr potřeme celý dort včetně okrajů zbylým krémem a posypeme připravenou posypkou.

 

Pečící placky je lepší častěji kontrolovat. Stačí chvilka a přepečou se po vychladnutí jsou dost tvrdé.

Placky je nejlepší okrájet ještě za tepla. Jednou se mi stalo, že jsem dvě malinko přepekla a už studené chtěla okrojit. Ale jak vychladly, ztvrdly a při okrajování se přepůlily.

Posypku v rukách nežmoulám. Je to dost lepivé. Vytáhnu robota, postup stejný jako u strouhanky.

 

Věřím, že vás recept zaujme a vyzkoušíte ho. winking smiley

Tak šup sem s názory, novými fígly, fotkami, radami a otázkami samozřejmě taky. flower smiley

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234
    Aktuální stránka: 4 z 4
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Medovník

    Datum: 19.02.2011 23:27
     

    Když dělám medovník, taky si předpíkám placky i na týden dopředu. Jak píše Papinka, nechám je na pečícím papíru a ještě pláty prokládám látkovými utěrkami.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Medovník

     
     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Medovník

    Datum: 25.02.2011 11:38
     

    Medovník už jsem neměla ani nepamatuju, ale nějak se k upečení nemůžu odhodlat....ale ten pravý kupovaný taky nemá chybu winking smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Medovník

    Datum: 02.12.2014 16:13
     


    sju, taky nám chutnal, ale kluci chtějí víc ten domácí, že je prý míň "umělý"... ten kupovaný je takový "ostřejší" a hutnější. Domácí je takový lehčeji stravitelný, aspoň pro nás.

    suee napsal(a):

    Medovník už jsem neměla ani nepamatuju, ale nějak se k upečení nemůžu odhodlat....ale ten pravý kupovaný taky nemá chybu winking smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Medovník

    Datum: 02.12.2014 16:16
     



    SPIKE napsal(a):

    Drahuško, tady je diskuze o medovníku.

    Jo, jo - dík

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Medovník

    Datum: 02.12.2014 16:23
     

    Já jsem si vytiskla tento recept: [www.toprecepty.cz]

    Ale vytisknu i ten od Nat. winking smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Medovník

    Datum: 02.12.2014 16:35
     

    Mamka má nějaký z Receptáře, ale už je to hodně let.

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Medovník

    Datum: 02.12.2014 20:29
     

    Přihodím sem náš rcp. na medové řezy - omlouvám se, postupy moc psát neumím, i v receptovém sešitě mám jenom ingredience bez toho jak na to, jednou případným dědicům bude k prdu. Snad sem vejde okopčený z mejlu co jsem posílala Yagušce.

    450 g hladké mouky
    220 g cukr
    75 g tuk na pečení
    3 celá vejce
    3 polévkové lžíce medu
    2 kávové lžičky sody bicarb.
    špetka soli
    trošku mleté skořice
    Tuk, med, cukr, vejce, sůl dám do mísy a nad párou míchám do rozpuštění, přidám jedlou sodu (pozor, začne trochu pěnit, proto raději větší misku), míchat do zhoustnutí. Odstavím z páry, přidávám po částech mouku, někdy je jí třeba trochu víc. Těsto rozdělím na 3 díly, vyválím pláty, přendám na plech vyložený pečícím papírem. Častěji, je to jednodušší, papír přeložím po délce napůl (abych měla míru), těsto na 6 dílů, na každý plech jsou tedy dva, není nutno vyválet přímo na míru, lze "dotáhnout" prsty. Dávám 3 na sebe a mám vlastně dva "řezy". Už jsem pekla i v kulatém plechu na menší pizzu, taky se dělalo dobře - prima dort - všech 6 na sebe. Péct jako perníky, tj. cca 8 min na 180-190 stupních C (každá trouba ovšem peče jinak, mám teplovzdušnou na 4 plechy), zdají se měkké, ale po vychladnutí ztvrdnou, po promazání a uležení jsou potom krásně měkké.
    Krém dělám pudingový - na 3/4 l mléka 2 pud. prášky, vychladlé zašlehat do rozšlehaného másla s cukrem. Na první plát máznu višňovou, malinovou nebo ostružinovou marmeládu, krém, položit další, krém, další plát. Nahoru dávám čokoládovou polevu a ještě neztuhlou posypu strouhanými ořechy nebo kokosem.

    Krájím jako řezy nebo na kostky

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Medovník

    Datum: 02.12.2014 20:34
     

    Děkuji flower smiley

     
  • Autor: yaga
    Status:

    Re: Medovník

    Datum: 02.12.2014 21:27
     

    Jo a blbka yaga všechny recepty od Ely zašantročila eye rolling smiley.

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Medovník

    Datum: 02.12.2014 21:30
     

    Proč blbka ? Asi nebyly použitelné winking smiley .

     
  • Autor: yaga
    Status:

    Re: Medovník

    Datum: 02.12.2014 21:32
     

    To určitě nebyly,já prostě smazala co jsem neměla.

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Medovník

    Datum: 02.12.2014 21:41
     

    Ta tu ho máš nafurt winking smiley

     
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Moučníky (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.