pátek 29. března, 10:29 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Moučníky
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Vaření > Moučníky
Diskutujte! Rádi vaříte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Status:
Výsledné hodnocení: 5

Medovník

Datum: 17.05.2008 11:38
 

MEDOVNÍK

 

3 vejce

300g krupicového cukru

1 Heru (nebo Stellu)

3 lžíce tmavého medu (já dávám světlý)

1 lžička jedlé sody

400 g hladké mouky

 

Na krém:

Varianta 1 - základní:

1 plechovka slazeného kondenzovaného mléka

300g másla

= šleháme dohladka cca 10 minut

Varianta 2:

Zavřenou plechovku s mlékem necháme v hrnci s vodou 2 hod. vařit (v tlakovém hrnci pouze 1 hod.). Po vychladnutí plechovku otevřeme a vzniklý mléčný karamel smícháme s třetinou másla.

Zbytek másla prošleháme s 300g moučkového cukru a dvěma sáčky vanilkového cukru a přidáme namleté vlašské ořechy. (Na mě je toho cukru moc – je to sladký jak cumel. Tak jsem to obměnila: Máslo, cca půlka Salka tentokrát nesvařeného, ořechy, cukru jen troška, vanilkový vynechávám.)

 

Vzhledem k tomu, že Salko není dneska levná záležitost, lze to svaření vynechat úplně. Tím pádem bude stačit jedna plechovka. Do prvního krému dáme polovinu plechovky a zbytek do krému druhého. Máslo rozdělím taky zhruba na polovinu do každého.)

 

Postup:

V misce ve vodní lázni (miska se nesmí dotýkat vodní hladiny) pomalu rozpustíme Heru. Potom do ní rozklepneme vejce a postupně přidáváme med, cukr a jako poslední mouku se sodou.

Směs ve vodní lázni mícháme zhruba 10 minut, dokud těsto nebude mít zlatavou barvu. Jde to celkem obtížně, proto můžeme použít šlehač a hnětací metly. Po vymíchání směs rozdělíme na 6 stejných dílů.

Na připravené pečící papíry obkreslíme talíř, či dortovou formu (podle toho, čím budeme upečené placky vykrajovat). Do kruhu pak gumovou stěrkou rozetřeme v co nejtenčí vrstvě těsto. Mělo by kružnici asi o centimetr přesahovat. Placku pečeme při 170oC (v horkovzdušné při 150oC) 7 – 10 minut do zlatova.

Upečené placky okrájíme. Okraje však nevyhazujeme, budeme je potřeboval na posypku.

Vyrobíme krém(y) a posypku – kraje vložíme do misky a prsty je najemno rozdrobíme.

Promažeme a sestavíme dort. Na závěr potřeme celý dort včetně okrajů zbylým krémem a posypeme připravenou posypkou.

 

Pečící placky je lepší častěji kontrolovat. Stačí chvilka a přepečou se po vychladnutí jsou dost tvrdé.

Placky je nejlepší okrájet ještě za tepla. Jednou se mi stalo, že jsem dvě malinko přepekla a už studené chtěla okrojit. Ale jak vychladly, ztvrdly a při okrajování se přepůlily.

Posypku v rukách nežmoulám. Je to dost lepivé. Vytáhnu robota, postup stejný jako u strouhanky.

 

Věřím, že vás recept zaujme a vyzkoušíte ho. winking smiley

Tak šup sem s názory, novými fígly, fotkami, radami a otázkami samozřejmě taky. flower smiley

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 1234 | další
    Aktuální stránka: 1 z 4
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Medovník

    Datum: 17.05.2008 15:20
     
    Naty,recept mě zaujal, na obrázku vypadal skvělemls smiley ,ale pouštět se do toho nebudu.Živě se vidím,jak se snažím těsto rozetřít do kruhu a nejde mi to,takže kurvuju jak šílenec(to víš,mi cholerici eye rolling smiley )Počkám,až ho upečeš a přijedeš na testování hotdogovačespinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out
     
  • Autor: Reklama

    Re: Medovník

     
     
  • Status:

    Re: Medovník

    Datum: 17.05.2008 15:30
     

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley Tož, to abych začala rychle píct, abych už večer mohla přiject. grinning smiley

    Jinak se toho těsta vůbec neboj. Když u toho nenadávám já (a já se vztekám často, kór když mi něco nejde)... Těsto je sice tužší, ale stěrkou se dá rozetřít. Nevím k čemu tych tu hustotu přirovnala.

    Já si těsto předem neodděluju na dílky - kdo by pak myl to nádobí, že jo?. Ale rovnou z mísy naberu, prdnu doprostřed kruhu a rozetřu, případně zase naberu a doplním holá místa a tak to dělám, dokud není kruh plný. Možná proto taky nikdy nemám dílků 6, ale jenom 5. smiling smiley

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Medovník

    Datum: 17.05.2008 17:37
     
    No dobrá možná to vyzkouším winking smiley A večer tě čekám grinning smiley grinning smiley
     
  • Status:

    Re: Medovník

    Datum: 17.05.2008 19:47
     
    grinning smiley thumbs down
     
  • Status: expert

    Re: Medovník

    Datum: 18.05.2008 23:09
    Hodnocení fotografie "Medovník": 5
     
    Nathanelo byl skvělýmls smiley , dnes ráno po něm byla sháňkagrinning smiley
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Medovník

    Datum: 19.05.2008 08:07
     

    Nat: neměl chybu! Moje drahá polovička, která se se o vše dělí s čtyřnohými kamarády, tentokrát byla krkavá a nedala!!!grinning smiley

    Ale myslím, že si alespoň Aron vyžebral jinde, Žebrotu má zmáklou k dokonalostigrinning smiley

    Jak ostatně můžou srazováci potvrditgrinning smiley

     
  • Autor: Traged
    Status:

    Re: Medovník

    Datum: 19.05.2008 11:46
    Hodnocení fotografie "Medovník": 5
     
    Nat, byl fakt výbornej thumbs down grinning smiley
     
  • Autor: Evana
    Status:

    Re: Medovník

    Datum: 19.05.2008 15:04
     

    Natali: díky za recept. Dort jsem viděla rozkrojenej na fotce ve srazové diskuzi. Vypadá moc pěkně. Vlastně úplně stejně, jako u nás v cukrárně - za 27,- kč dílek cca. 5-6 cenťásků širokej. Na zdejší poměry šílená drahota ... a bůhví, jestli je tak dobrej, jako ten tvůj.

    Chtěla bych se zeptat, jestli je možné upéct ty dortové placky 1-2 dny dopředu. (z časových důvodů) a taky by mě zajímalo, jestli je potřeba nechat dort trochu uležet - za jak dlouho změknou ty placky?

    Díkysmiling smiley

     
  • Autor: Galad_Elen
    Status:

    Re: Medovník

    Datum: 19.05.2008 17:08
     
    Srazový medovník byl úúúúúžasný mls smiley mls smiley mls smiley
     
  • Status: expert

    Re: Medovník

    Datum: 19.05.2008 18:41
     
    Byl nejúžasnější, sežrala jsem dva kousky, na některou rodinu se nedostalogrinning smiley mls smiley
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Medovník

    Datum: 19.05.2008 18:47
     
    Kdybych se bývala tak nepřežrala ostatního, dala bych si větší kousek. grinning smiley
     
  • Status:

    Re: Medovník

    Datum: 19.05.2008 19:34
     

    Holky moc díky za pochvaly. flower smiley Jsem ráda, že jste si pošmákli a pro ty, na které se nedostalo - příště jich, holt, udělám víc. winking smiley

     

    Evanko,

    já upečené, vychladlé placky promazávám hned. Myslím, že kdyby se promazání odložilo na pozdější den, mohly by placky mezitím ztvrdnout. Radši bych to neriskovala, byla by to škoda práce. Oni tím krémem pěkně zvláční a riziko ztvrdnutí nehrozí.

    Co se odležení týče - stačí den někde v chladu, či ledničce. A pokud jsou placky po upečení tvdší, tak 2 dny a mělo by to být v poho. Taky se mi to jednou stalo a nakonec nebylo nic znát.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Medovník

    Datum: 20.05.2008 07:43
     
    No tak hlavně to tady hodně vychvalujte, když já ani neolízla! winking smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley
     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Medovník

    Datum: 02.09.2009 22:22
     

    ZÁZRAK-řezy aneb medovník trochu jinak

     

    60 dkg hladké mouky

    25 dkg smetolu (ten už se asi nevyrábí, zjistím, čím by se měl nahradit)

    25 dkg cukru moučky

    2 vejce

    2 lžíce medu

    1/2 lžičky prdopeče

    1/2 lžičky vody

     

    máslový krém

    uvaříme hustý pudink (1 sáček do 4 dcl mléka). Po ztuhnutí ho po částech zašleháme do másla (1 1/2 kostky), které je už smíchané s moučkovým cukrem (toho dejte podle chuti, babička dává asi 20 dkg).

     

    Vyválíme z toho 3 placky, vždy na celý plech. Je možné je udělat předem a nechat uležet. Před plněním je potřeme mlékem smíchaným s rumem, tím krásně zvlhnou a jsou měkké. Placku potřeme džemem a máslovým krémem, druhou poožíme na ni a opět džem a krém. Vrchní placku polijeme čokoládou.

     
Stránky:  1234 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Moučníky (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.