úterý 23. dubna, 15:43 Svátek má Vojtěch
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Bydlení a domácnost
hodnocení: 4.50
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Status: nováček
Výsledné hodnocení: 3
Klikni pro filtrování
Tagy: matrace

Matrace a rošty

Datum: 30.11.2009 16:55
 

Ahoj,

mate někdo zkušenosti se značkou Dormeo? Chci si pořídit matrac [www.dormeo.cz] Děkuji předem winking smiley

 
Upraveno 3 krát. Naposledy upravil LadaB (30.08.2010 13:51)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 8 z 14
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Matrace a rošty

    Datum: 06.12.2013 09:57
     

    Pomoooc, musím urychleně objednat matrace do nové postele, páč ta dnešní noc na záložní posteli byla fakt děsná.

    Bude na motorový rošt, tudíž ne pružinová ani sendvičová. A taky by měla unýst 120kilovýho chlapa.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Matrace a rošty

     
     
  • Autor: lanimka
    Status:

    Re: Matrace a rošty

    Datum: 06.12.2013 13:43
     

    Majko, většina matrací má nosnost do 120 kg ... budeš muset pátrat. Z vlastní zkušenosti můžu doporučit tuhle: [www.matrace-gumotex.cz]

    Obecně trvanlivější jsou matrace, které mají pojené nebo částečně pojené jádro, neproleží se tak brzo.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil lanimka (06.12.2013 13:48)
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Matrace a rošty

    Datum: 06.12.2013 13:56
     

    Mám vybráno a objednáno. Doufám, že dorazí co nejdřív. A kdo je vítěz soukromého výběrového řízení? Tadááá

    [www.i-matrace.cz]

     
  • Status: expert

    Re: Matrace a rošty

    Datum: 06.12.2013 17:27
     

    Majko, jsi si jistá, že je vhodná na polohovatelný rošt? winking smiley

     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Matrace a rošty

    Datum: 06.12.2013 17:43
     

    Po 7 měsících používání matrací z Lidlu za 1500,- , mohu říct, že se mi na nich spí výborně. A to jsme předtím spali na matracích za hodně tisíc. Takže za mě thumbs down a zjišťuju, že opravdu předražených matrací je na trhu čím dál tím víc. A kvalita thumbs upsamý sendvič, pěna a kdesicosi. Jak tu někdo psal, když jsme spali na molitanu, taky to bylo dobrý.grinning smiley Si dělám srandu. winking smiley

    Koupím jí i synovi, až zase budou, ten už si taky novou zaslouží.

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Matrace a rošty

    Datum: 06.12.2013 17:49
     

    Ivčo, ptala jsem se speciálně na ten rošt a byly mi nabídnuty dva typy. tak jsem sáhla po tomto. Čekat nemůžu, v neděli si synek odveze naše úzké matrace a já na záhořáku už moc nevydržím. V noci mě bolely kyčle jako prase. No doufám, že jsem nesáhla vedle. Vím, že třebas Galad má jednu z levnějších z Ikea a je mnohem lepší, než ty naše stávající.

     
  • Status: expert

    Re: Matrace a rošty

    Datum: 08.12.2013 18:10
     

    Já si nejsem opravdu jistá, zda studená pěna je vhodná na polohování. Zkus se zeptat i jinde winking smiley Kdysi jsme se na to ptali a byli jsme od toho zrazováni. Třeba jsme dostali špatnou informaci my. Byla nám doporučena latexová nebo pěnová (ale ne studená pěna)

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Matrace a rošty

    Datum: 08.12.2013 18:13
     

    Přímo na stránkách výrobce jsem našla, že je na ta matrace vhodná na polohovací rošt. Tak snad jo.

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Matrace a rošty

    Datum: 08.12.2013 18:20
     

    mám studenou pěnu taky, sice ne na polohov. roštu, ale jsem s ní spokojená. Tak ať se Ti dobře spinká winking smiley

     
  • Status: expert

    Re: Matrace a rošty

    Datum: 08.12.2013 19:52
     

    Také máme studenou pěnu, já tedy měkčí, ne tedy na polohovacích, a je super. thumbs down smiling smiley

     
  • Status:

    Re: Matrace a rošty

    Datum: 08.12.2013 21:47
     

    Pořízení nových matrací řeším asi rok sad smiley doteď máme 180 x 200, chci koupit dvě 90 x 200 a manžel mě trvdí, že ten středový spoj bude pod prostěradlem vidět???

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Matrace a rošty

    Datum: 08.12.2013 21:55
     

    Budul, to bude. Ale to snad není důvod si pořizovat jednolitou matraci. Já te´d budu dokonce muset pořídit i jednotlivě prostěradla, prptože se budou polohovat rošty zvlášť.

     
  • Status:

    Re: Matrace a rošty

    Datum: 08.12.2013 21:58
     

    Nevím, proč by mělo manželovi vadit, jestli to vidět je nebo není? V noci mu to snad nevadí a přes den jsou přes matraci přehozené peřiny confused smiley máme doteď jednu velkou, už je proležená, každý si ležíme ve svém dolíčku. Taky bych se přikláněla ke dvěma 90 cm. Diskutovat s ním o tom už nebudu a vyberu jí sama. Mezi těma, doporučovala Majka se dá slušně vybrat, upřednostňujeme spíš tvrdší.

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Matrace a rošty

    Datum: 08.12.2013 22:03
     

    Budul, vydrž, dám ti pak echo. Ono se to dá nakombinovat tak, aby byli oba spokojení. Já vzala tvrdost 3 a 4, 2 a 4. Teda pokavaď to vůbec dorazí.

     
  • Status:

    Re: Matrace a rošty

    Datum: 08.12.2013 22:09
     

    Proč by nedorazily???

    Majko, ta tvrdost je čím vyšší číslo, tím větší tvrdost?

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil budulinkova (08.12.2013 22:14)
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Bydlení a domácnost (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.