čtvrtek 25. dubna, 16:49 Svátek má Marek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Bydlení a domácnost
hodnocení: 4.50
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Status: nováček
Výsledné hodnocení: 3
Klikni pro filtrování
Tagy: matrace

Matrace a rošty

Datum: 30.11.2009 16:55
 

Ahoj,

mate někdo zkušenosti se značkou Dormeo? Chci si pořídit matrac [www.dormeo.cz] Děkuji předem winking smiley

 
Upraveno 3 krát. Naposledy upravil LadaB (30.08.2010 13:51)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 7 z 14
  • Status: expert

    Re: Matrace a rošty

    Datum: 05.12.2012 21:41
     

    Dámy netuší jak to se sendvíčem je. Radime větrám a jsem nepořádná a nestelu jen odhodím deku. Byla jsem upozorněna, ale zárověň mi byla doporučena jako nejvhodnější. Bohužel jsem jaksi neměla na matraci ve vyšší třídě. Spí se mi jako v nebi a zatím jsem spokojená. Budu hodně točit navíc mám dvě spím sama (se psy) v manželské posteli tak je snad rychle neproležím i když jsem už málem přes váhu smoking smiley .

     
  • Autor: Reklama

    Re: Matrace a rošty

     
     
  • Autor: MajklM
    Status: nováček

    Re: Matrace a rošty

    Datum: 05.12.2012 22:50
     

    Přímo s Dormeo matrací ti bohužel nepomůžu, ale spíše než značka je důležitý typ matrace a hlavně její tvrdost. Osobně můžu doporučit matrace pěnové, ale to je u každého jinak. Před pořízením si běž poležet někam do obchodu a vyber si, jak tvrdou matraci potřebuješ smiling smiley Pak mrkni na net a najdi si nějaké rady jak vybrat a srovnání. Je toho plno, jako příklad můžu uvést [www.maxi-postele.cz], ale určitě toho najdeš i víc. No a pak můžeš vesele objednávat smiling smiley

     
  • Autor: woman81
    Status: nováček

    Re: Matrace a rošty

    Datum: 10.01.2013 21:47
     

    Se značkou dormeo zkušenost nemám, ale nedávno jsme taky řešili nákup matrací a vše jsme vyřešili na webu [www.sestavtesimatraci.cz]. Měli tam výbornou akci, kdy jsme si s přítelem každý sestavili matraci podle sebe, zdarma nám vyrovnali jejich výšku a navíc mám i společný potah přes obě matrace. Takže žádná díra uprostředsmiling smiley

     
  • Autor: R2R2
    Status: nováček

    Re: Matrace a rošty

    Datum: 31.01.2013 10:04
     

    Doporučil bych e-shop nabytek-elegance.cz. Zde je opravdu bohatá nabídka. I já mám s nákupem z této internetové prodejny dobré zkušenosti. Najdete zde i matrace: [www.nabytek-elegance.cz] nechybí ani rošty: [www.nabytek-elegance.cz]

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Matrace a rošty

    Datum: 19.02.2013 17:29
     

    Jsem tu zas. Zadala jsem truhláři konečně výrobu postele a teď řešíme rošty. Dnes jsem zjistila, že se do úložného prostoru dostanu i přes motorový polohovací rošt a už jsme ve věku, kdy ho možná budeme za čas potřebovat. Nechci za něj dát majlant, je jich spousta v akci kolem 5 tisíc, ale nějak se v tom přestávám orientovat. Máte někdo zkušenost?

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Majka (21.02.2013 07:23)
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Matrace a rošty

    Datum: 21.02.2013 07:25
     

    Nikdo nic?

    Mám předběžně vybráno

    [www.spime.cz]

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Matrace a rošty

    Datum: 10.04.2013 09:00
     

    nemáte někdo zkušenost s matracemi z Lidlu?

    [www.lidl.cz]

     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Matrace a rošty

    Datum: 11.04.2013 22:42
     

    Tak ti Anavi budu moci říct jaké jsou. Dneska jsem je úplně náhodou koupila. Nevím co mě to popadlo, ale už delší dobu jsem uvažovala o koupi nových. Tak jsem si říkala, že je fakt na čase. Naše stávají matrace, jak jsem tak spočítala slouží už takových 17 let určitě. eye popping smiley a pořád jako dobrý, sloužily opravdu výborně. Jsou to tyhle [www.jelinek.eu].

    Ani nevím proč jsem je najednou koupila. Snad protože se to má ? grinning smiley Protože je už máme dlouho? No uvidíme, uklidím staré ještě na půdu, abych časem nebrečela, když tak budou pro návštěvy.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Amee (11.04.2013 22:55)
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Matrace a rošty

    Datum: 12.04.2013 09:39
     

    Nakonec jsem prozkoumala ty, co kluci mají a ještě jsou poměrně únosné a přece jen by zase zahučely tři tisíce, který fakt zbytečný nemám smiling smiley. Doufám, že se tyto akce opakují a případně koupím třeba příští rok, až budou trochu těžší smiling smiley winking smiley

     
  • Autor: Ararauna
    Status: nováček

    Re: Matrace a rošty

    Datum: 28.05.2013 12:06
     
    duostar hn 2012 web.jpg
    Další fotografie:

    Také jsme dlouho přemýšleli jaké rošty koupit a nakonec jsme vybrali u [www.newdreams.cz]. Mi jsme koupili Duostar HN. Jsou super, není mezi nimi mezera a lamely jsou k sobě přilehlé, když jsou dva rošty vedle sebe v posteli. Moji rodiče nakonec ve stejném obchodě koupili Duostar Motor. Jednou si je dopřejeme i mi please smiley. Jsme maximálně spokojeni a vřele doporučujeme.duostar hn 2012 web.jpg duostar motor 2012 web.jpg

     
  • Autor: leonkin
    Status: nováček

    Re: Matrace a rošty

    Datum: 03.06.2013 11:09
     

    Chci se zeptat zda si nemyslíte, že jsou jejich matrace jen předražené? Nebo se opravdu cena promítá v kvalitě.

     

    Chceme si pořídit novou ale nechci platit jen za značku.

     

    Našla jsem matrace ještě českého výrobce (www.naturmatrace.cz) a ty vypadají stejně kvalitě ale jsou levnější, tak nevim v čem je háček.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Matrace a rošty

    Datum: 09.07.2013 14:50
     

    nemáte někdo tuto?

    [www.jena-nabytek.cz]

     

    pořád sháním pro kluky jen něco obyč, mají oba do 35 kg, ale u té, co jsem jim kupovala původně, bylo do váhy 50kg a už mi po čtyřech letech připadá trochu "jetá" eye rolling smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Matrace a rošty

    Datum: 09.07.2013 18:04
     

    Galad kupovala nějakou levnější v Ikea a je s ní hooodně spokojená. Asi víc, než s tou naší třikrát dražší.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Matrace a rošty

    Datum: 10.07.2013 00:06
     

    Ikeu mám stále v plánu, ale jaksi se stále nemohu dopracovat stydlin smiley eye rolling smiley

     
  • Autor: Trixinka
    Status:

    Re: Matrace a rošty

    Datum: 10.07.2013 10:05
     

    Anavi, já klukovi kupovala na aukru, taky pěnová, má ty masážní výstupky z obou stran, nosnost 100kg a navíc snímatelnej potah. Něco jako tahle, jen ze tří vrstev. [aukro.cz]

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Bydlení a domácnost (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.