pátek 19. dubna, 20:59 Svátek má Rostislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Bydlení a domácnost
hodnocení: 4.50
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Status: nováček
Výsledné hodnocení: 3
Klikni pro filtrování
Tagy: matrace

Matrace a rošty

Datum: 30.11.2009 16:55
 

Ahoj,

mate někdo zkušenosti se značkou Dormeo? Chci si pořídit matrac [www.dormeo.cz] Děkuji předem winking smiley

 
Upraveno 3 krát. Naposledy upravil LadaB (30.08.2010 13:51)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 6 z 14
  • Autor: paja59
    Status: nováček

    Re: Matrace a rošty

    Datum: 09.07.2012 13:44
     

    Ahoj, ja osobně mám tuto matraci ( [www.mt-nabytek.cz]) a jsem z ní nadšenej. Měl jsem celkem problémy s nespavostí a bolesti zad, ale od té doby, co mám tu matraci, tak spím jako mimino. Nemůžu si na nic stěžovat. Takže doporučuji. smiling smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil paja59 (09.07.2012 13:46)
     
  • Autor: Reklama

    Re: Matrace a rošty

     
     
  • Autor: Ales12
    Status: nováček

    Re: Matrace a rošty

    Datum: 16.07.2012 09:12
     

    Zdravím, s dormeo matracemi zkušenosti nemám, ale jestli teda můžu poradit, tak se podívejte na tuto stránku loznice.luxusni-nabytek-mt. cz/matrace/. Mají tam matrace zdravotní, latexové, pružinové fakt hodně na výběr. Já mám zdravotní a jako dobrý. Trošku jsem si sice připlatil, ale stojí to teda za to!

     
  • Autor: Lota
    Status: nováček

    Re: Matrace a rošty

    Datum: 25.07.2012 12:43
     

    Dormeo máme i my

    Já osobně miluju nakupovat ve slevách. Můžu si toho tak pořídit mnohem víc… J Často se jedná jen o pár korun – v dnešní době to ale potěší. A pořád hledám akce a slevy do nového dětského pokojíčku, protože teď nemůžeme moc utrácet a potřebujeme šetřit korunky. Na zdraví se ale musí dbát především, proto jsme se rozhodli dopřát si zdravého spaní.

    Rozhodli jsme jít do matrací Dormeo. A osobně si nemůžu vynachválit Davlen.cz. O zdravém spaní jsem toho moc nevěděla, proto jsem se chtěla nejdřív s někým poradit, bohužel ale nemám čas nikam jezdit. Tak jsem zavolala a moc moc dobře mi poradili. J Třeba budete mít taky štěstí na akci a nakoupíte levněji. Šťastnou ruku při výběru.
    smiling smiley

     
  • Autor: KolnaR
    Status: nováček

    Re: Matrace a rošty

    Datum: 06.08.2012 14:46
     

    No my máme matraci z [www-postele-matrace-mt.sk] (sekce matrace) a tam jsme si objednali matraci Lazyfoam (líná, studená pěna), která se přispůsobí vašemu tělu. Někdo to nemá rád, ale ja jsem nadšenej když si lehnete a ono se to tvaruje přesně podle vás. No musím říct, že fakt super!

     
  • Autor: val89
    Status: nováček

    Re: Matrace a rošty

    Datum: 14.08.2012 08:51
     

    já jsem si objednala také od této firmy. Akorát jinou matraci máme (www.postele-matrace-mt.sk) je to latexová matrace - Latex komfort 3 zóny. Jestli váháte jakou si koupit zkuste se podívat. Už ji máme doma si rok a pořád drží svůj tvar, vůbec se neprolehává. thumbs down

     
  • Autor: DaraL
    Status: nováček

    Re: Matrace a rošty

    Datum: 16.08.2012 13:12
     

    Dobrý den, já znám také jednu internetovou stránku. Máme od nich matrace já a manžel. Byli jsme tak spokojení, že jsme matrace pořídili i mojim rodičům.

    (www.mt-postele.cz)

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Matrace a rošty

    Datum: 16.08.2012 13:45
     

    Myslím, že reklamy už bylo dost a už můžete o dům dál. winking smiley

     
  • Autor: DaraL
    Status: nováček

    Re: Matrace a rošty

    Datum: 21.08.2012 10:39
     

    Já mám také nové matrace mám zdravotní [loznice.luxusni-nabytek-mt.cz]. Myslím, že tu nikde nebyla uvedena. Já jsem spokojena. Takže pokud nad ní někdo uvažujete můžu Vám ji doporučit.

     
  • Autor: Ayiana
    Status: nováček

    Re: Matrace a rošty

    Datum: 23.08.2012 13:35
     

    S přítelem jsme si pořídili matrace z centum-matraci.cz, nejdřív jsme váhali, jestli to risknout vybírat přes internet, ale po telefonu nám pak poradili a jsme teď moc spokojený :-)

     
  • Autor: Andrej
    Status: nováček

    Re: Matrace a rošty

    Datum: 25.10.2012 22:17
     

    Ahoj, ja osobne mam matraci Carneval z eshopu SpiSladce.cz Kdyz jsem ji byla vybirat, tak mi na prodejne v Praze moc pomohli a se vsim poradili. Tak ze maximalni spokojenost. Muzu jedine doporucit. winking smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Matrace a rošty

    Datum: 05.12.2012 17:45
     

    Lidičky, nemáte někdo zkušenost s rozkládací pohovkou LYCKSELE z Ikea. Mají tři druhy matrací, osobně bych volila asi tu cenově prostřední, ale uvítám jakékoliv postřehy.

     
  • Autor: Radim
    Status:

    Re: Matrace a rošty

    Datum: 05.12.2012 18:48
     

    Tak za mě Majko můžu doporučit, Pěnovka má už docela dobrou hustotu, takže není měkká a je dobrá tak do 85kg. Měnitelný a pratelný potah na 60, takže dobré i pro alergiky, navíc v různch barvách, což je velké plus. Cena je sice vyšší, ale určitě to nebudeš mít na rok, ale na dýl, takže to není vyhozený peníz.. U nás tohle zatím nemáme tak vytuningované grinning smiley .

    Jinak zdravím všechny konkurence thumbs down.

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Matrace a rošty

    Datum: 05.12.2012 19:18
     

    Radime dík, i když u nás asi nikoho do 85 kil v rodině nenajdeš grinning smiley

     
  • Status: expert

    Re: Matrace a rošty

    Datum: 05.12.2012 19:28
     

    Jé Radime, myslela jsem tuhle na Tebe, koupila jsem si matrace a chtěla jsem se optat jestli jsem koupila dobře, ale bála jsem se aby to nebylo brané za reklamu. Koupila jsem Venezie tady ty [matracky.heureka.cz], ale koupila jsem je u nás v obchodě. Mám nestandartní rozměr, ale dražší než z netu nebyly :-). Mám je na pevném podkladu. Co Ty nato?

     
  • Autor: Radim
    Status:

    Re: Matrace a rošty

    Datum: 05.12.2012 21:34
     

    Majko v tom případě platíí neváhej a toč grinning smiley. Čím častěji, tím lépe.

    Jajo vypadá zajímavě, profilovaná thumbs down , ono vždycky záleží, kdo to bude používat a jak se o to bude starat. Když koupíš matraci za 20000, položíš ji do postele, lehne na ní 110kilový bejk a ani jednou ji neotočíš, tak je za dva roky proležená jako matrace za 2000. Ony se většinou liší komfortem spánku. Co je ale horší je, že pokádáš pěnovku na desku( jestli to dobře chápu). Ideální prostředí pro plísně(potah vše nezachrání), protože Ti matrace "nedýchá". Přes noc ji zahřeješ, ráno jak vstaneš, tak na ni usteleš přikrýku a co to udělá s tím nahromaděným teplem a vlhkem? Chce to nezastýlat celou postel, alo to ti určitě řekli.

    No já si vždycky, když se řekne sendvič představím 3 grinning smiley, nevím proč grinning smiley ? Tady se píše, že sendvič jsou dva sad smiley. Tak jak to teda dámy je?

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Bydlení a domácnost (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.