čtvrtek 25. dubna, 07:12 Svátek má Marek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Bydlení a domácnost
hodnocení: 4.50
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Status: nováček
Výsledné hodnocení: 3
Klikni pro filtrování
Tagy: matrace

Matrace a rošty

Datum: 30.11.2009 16:55
 

Ahoj,

mate někdo zkušenosti se značkou Dormeo? Chci si pořídit matrac [www.dormeo.cz] Děkuji předem winking smiley

 
Upraveno 3 krát. Naposledy upravil LadaB (30.08.2010 13:51)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 5 z 14
  • Autor: budulinek
    Status: nováček

    Re: matrace

    Datum: 08.08.2011 08:54
     

    Ahoj,pokud si vybíráš matraci je důležité si ji vyzkoušet.To,že matrace dormeo vyhovuje ostatním neznamená,

    že bude vyhovovat tobě.Asi bych nejprve zašla do nějaky prodejny např.XXXLUX-je to ta s červenou židlí.

    Maj tam totiž matracoví studio,kde jsou odborníci,kteří ti poradí můžeš si ji i vyzkoušet.

    V této prodejně je na rozdíl od specializovaných prodejen dobrý poměr kvalita-cena.

    Seženeš tady slušnou matraci 4000-6000,-,prckovi jsme kupovali matraci ze studený pěny za 5999,-

    a máme s touto prodejnou dobrý zkušenosti.Firmu DORMEO znám z TV,v matracích jsem dělala,asi bych

    do toho nešla,zdá se mi to drahý.Dneska je toho na trhu příliž mnoho pamětová pěna,studená pena,pur pěna s kokosem,

    taštičkové pružiny.....tyto matrace maj už několik komfortních zon,tzn.že se ta matrace se skládá z několik tvrdostí podle toho,kde máš hlavu,krk,ramena,páteř,boky..Dobrý matrace,rošty,dělá třeba sembella a není to příliž drahé,za tu kvalitu.

    Člověk spí zhruba 8 hodin denně,což je 1/3 z celýho dne,života...,tak si to užijme,Nechceš se přece ráno probudit celá rozlámaná,mrkni se i na rošty,manuálně polohovací jsou fajn a daj se sehnat do 3000,-DRŽIM PALCE!!!

    Petra-budulinek.winking smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: matrace

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Matrace a rošty

    Datum: 08.01.2012 10:04
     

    flower smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (08.01.2012 10:06)
     
  • Autor: Radim
    Status:

    Re: Matrace a rošty

    Datum: 08.01.2012 12:44
     

    Anavi skoč si do JYSKu, máme kampaně až se 70%slevou a na matrace v nejvyšší kvalitě spánku GOLD (od 3000Kč) máš 100dní na odzkoušení a pokud ti nebude vyhovovat (měkká, trvrdá), můžeš ji vyměnit za jinou v oněch 100 dnech. Na prodejnách pracují odborníci, kteří ti doporučí to pro Tebe nejlepší.

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Matrace a rošty

    Datum: 08.01.2012 13:39
     

    Radime, já si loni nebo předloni koupila takovou tu slabou línou pěnu, dala jsem ji na svoje nové matrace. choti to vyhovuje, já si musela zvyknout. Ale štve mě na tom hrozně, že se pořád šoupe, ty potahy jsou na tom pružné a moc dlouhé, tak se to tlemí a já je musím furt rovnat, fakt k vzteku. Takže tohle řešení fakt nedoporučuju.

     
  • Autor: Radim
    Status:

    Re: Matrace a rošty

    Datum: 08.01.2012 14:09
     

    JJ, ten potah je napytel, ovšem ovšem spousta lidí nemá na novou matraci, proto je to pořád dobrá volba. My máme 160ku a musím to na posteli posouvat co druhý den, ale ten spánek na té pamětovce je úžasný. Máme matrace cca 4roky staré, ale byly pro nás tvrdé a právě ta pamětovka nam to vyresila.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Matrace a rošty

    Datum: 08.01.2012 14:50
     


    Radim napsal(a):

    Anavi skoč si do JYSKu, máme kampaně až se 70%slevou a na matrace v nejvyšší kvalitě spánku GOLD (od 3000Kč) máš 100dní na odzkoušení a pokud ti nebude vyhovovat (měkká, trvrdá), můžeš ji vyměnit za jinou v oněch 100 dnech. Na prodejnách pracují odborníci, kteří ti doporučí to pro Tebe nejlepší.

    Budu to asi muset v dohledné době řešit. Děti mají obyčejné matrace, jen na váhu do 50 kilo a po třech letech používání by si asi zasloužily něco kvalitnějšího. Díky za tip.

     
  • Autor: Ranfurly
    Status: nováček

    Re: Matrace a rošty

    Datum: 14.02.2012 16:13
     

    Anavi : Zkus se mrknout na Spisladce. Maji tam spoustu matraci na vyber. Taky to zrovna resim, potrebuju holkam koupit neco noveho. V prodejně mají akce 1+1 Zdarma a dopravu zdarma. Me osobne se moc libi matrace Alenka, nebo Romantika. smiling smiley A hlavne, laka me ta cena... !

     
  • Autor: Marjanka
    Status:

    Re: Matrace a rošty

    Datum: 15.02.2012 00:00
     

    Já si nemůžu pomoct, ale podle mě jsou všechny speciální matrace nanic. Je to drahé, výběr je sice obrovský, že člověk neví, co vybrat. Ale dle mých skušeností je nejlepší obyčejná vysoká molitanová matrace, která je položená na pevné rovné ploše, čili žádné lamely, ty jsou na nic, alespoň pro mě.... Obyč matrace na pevné ploše nemá chybu. Není to ani tvrdé, ani měkké a spím jak dřevo...Na lamelách ( a ne laciných) jsem byla jak na vodě a po půl roce skončily v kamnech...Ovšem to je jen můj názor smiling smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Matrace a rošty

    Datum: 15.02.2012 07:31
     

    Marjanko, taky si myslím, že ty sofistikované rošty a matrace jsou často jen obchodní trik, jak vytáhnout z lidí víc peněz.

     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Matrace a rošty

    Datum: 15.02.2012 11:14
     

    naši mně na návštěvě zdvořile přenechávají postel a spí v kuchyni na gauči, že dřív vstávají stydlin smiley

    a já jsem z jejich "zdravotních matrací" na "zdravotních roštech" za dvě noci málem invalida thumbs up

     
  • Autor: Kristy170
    Status: nováček

    Re: Matrace a rošty

    Datum: 17.04.2012 11:32
     

    Já mám s Dormeem dobrou zkušenost, zakoupila jsem si na e-shopu matracedormeo , byla to matrace Carbon 90x200

     
  • Autor: Kristy170
    Status: nováček

    Re: Matrace a rošty

    Datum: 17.04.2012 11:34
     

    Já mám od firmy matracedormeo matraci Carbon 90x200 a super

     
  • Autor: jerry_b
    Status: nováček

    Re: Matrace a rošty

    Datum: 29.05.2012 16:35
     

    Tak Dormeo má silný marketing no smiling smiley . Je otázka, jestli to odpovídá kvalitě. Já to nedokážu zdůvodnit, ale já bych do nich nešel. Mám dobrou zkušenost s kombinací e-shop + kamenná prodejna. Konkrétně Matrace best. Dneska už jsou asi takový ty akce 1 matrace zdarma standard, ale na těch matrace best mám pocit, že tomu i rozumí.

     
  • Status: nováček

    Re: matrace

    Datum: 01.06.2012 20:49
     

    Ahoj, musím podotknout, že tvé cifry jsou dost vysoké. V oboru matrací dělám už nějaký rok a proto vím, že za 6 000,- se dnes dá sehnat ŠPIČKOVÁ matrace. A takový ty reklamní taháky na supermatrace s kokosem,latexem, 1000x zón bych nebral zřetel. Výrobní cena matrace je 1/15 z ceny, nic světoborného. Pro běžného člověka, který nemá specifický problém se zády 100% postačí matrace v řádu 2500-4000,- . Na internetovém shopu e - m a t r a c e spinning smiley sticking its tongue out com se dá pořídit levně z pěnovek Select plus,Multizone,Fitness,Visco-Dream, z pružinových a taštičkových Lisa,Lion,Princess. Osobní zkušenost s Multizone,Fitness (mám je doma a byl jsem tak 50x přímo ve výrobě) . V případě nějakého dotazu můžete psát na email spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: kaja7
    Status: nováček

    Re: Jaké matrace?

    Datum: 13.06.2012 15:28
     

    jj, je to problém vybrat, zvláště v té záplavě nabídek v dnešní době...hodně mi pomohl eshop [www.sestavtesimatraci.cz], kde jsem si poměrně rychle sestavila matraci dle svých ideálů (středně tvrdé jádro z přírodních materiálů - z jedné strany hřejivá vrstva, z druhé masážní pro lepší prokrvení) a slouží na jedničkusmiling smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Bydlení a domácnost (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.