čtvrtek 25. dubna, 10:40 Svátek má Marek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Bydlení a domácnost
hodnocení: 4.50
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Status: nováček
Výsledné hodnocení: 3
Klikni pro filtrování
Tagy: matrace

Matrace a rošty

Datum: 30.11.2009 16:55
 

Ahoj,

mate někdo zkušenosti se značkou Dormeo? Chci si pořídit matrac [www.dormeo.cz] Děkuji předem winking smiley

 
Upraveno 3 krát. Naposledy upravil LadaB (30.08.2010 13:51)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 4 z 14
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Jaké matrace?

    Datum: 26.08.2010 15:04
     

    Já vím, že jsou dobrý i ty levný, jen se človek musí trefit a hledat a na to nejak není čas...eye rolling smiley my preferujeme taky prave spis tvrdší a ty levnější bývají dost často z měkkého molitanu. Ale co říká se kdo hledá najde winking smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Jaké matrace?

     
     
  • Autor: Dasa
    Status: expert

    Re: Jaké matrace?

    Datum: 26.08.2010 15:34
     

    Zdravotní matrace se v každém případě musí kupovat dle váhy každého jednotlivce jinak nemají význam. Mám kamarádku, která je muší váhy a matrace na tu nejnižší váhovou kategorii se pod ní ani nehla což asi taky není dobře. Ale to už dneska vysvětlí a s výběrem poradí odborníci přímo ve studiu. Já jsem si kvůli atypické velikosti postele musela nechat vyrobit na míru a nelituju toho. Vyplatí se investovat do svého spánku. thumbs down

     
  • Status:

    Re: Jaké matrace?

    Datum: 26.08.2010 15:35
     

    Holky, vy zas máte problémy....... Když jediný co si na matraci vrzne je chlap, není co řešit.

     
  • Status: expert

    Re: Jaké matrace?

    Datum: 26.08.2010 15:44
     

    Dášo, ale mě je i na vyšší váhu měkká a nemohla bych na ní spát eye popping smiley eye popping smiley

     
  • Autor: nikoleta
    Status: začátečník

    Re: Jaké matrace?

    Datum: 26.08.2010 15:57
     

    Děkuju za rady. Kamarádka mi ještě doporučila tuhle [www.dormeo.cz] Ty zdravotní na váhu asi budou dost drahé ne? Tady ta cena je celkem ucházející

     
  • Status: expert

    Re: Jaké matrace?

    Datum: 26.08.2010 15:58
     

    Ony se i obyčejnější berou podle váhy toho kdo na ní bude spát

     
  • Autor: nikoleta
    Status: začátečník

    Re: Jaké matrace?

    Datum: 26.08.2010 16:42
     

    Takže je asi blbost to objednávat přes internet a zajít si přímo do obchodu co?

     
  • Autor: Radim
    Status:

    Re: Jaké matrace?

    Datum: 27.08.2010 07:45
     

    Holky, holky, koukněte sem: [www.jysk.cz]. Seženete určitě co potřebujete. Máme toho spoustu. Momentálně v kampani Gold F20, nebo Gold F30. Tyhle dva kousky jsou velmi oblíbené a prakticky bez reklamací.... Pokud je někdo z Ostravy atd tak račte přijet na prodejnu do F-M, nebudeme přeci Ostravským prodejnám přidávat práci, že?

     
  • Autor: 256
    Status:

    Re: Jaké matrace?

    Datum: 30.08.2010 13:00
     

    [www.rothwell.cz]

    objednávali jsme minulý týden dvě matrace Venezia, jak se na nich spí, zatím nevím, měli by je přivézt koncem týdne. Byla jsem si ji vyzkoušet v Brně na Křenové v prodejně INTA

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Matrace a rošty

    Datum: 30.08.2010 13:54
     

    Nikoleto, připojila jsem tvoji diskuzi k té, co tady již je...Koukněte na první tři stránky, tam jsou již nějaké postřehy z minula. Šťastnou ruku při výběru.

     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: Matrace a rošty

    Datum: 09.06.2011 15:42
     

    my koupili minulou sobotu dvě matrace v Albertu... měli akci, takže za dvě matrace jsme zaplatili 3.000,- Kč. Ale abychom nekupovali zajíce v pytli, tak jsem mrskla matraci(byla v igelitu) na zem a zavelela své drahé polovičce "lehni!" a představte si, on fak lehl.... tak se tam uprostřed hypermarketu válel jak vorvaň na matraci a liboval si, jak je pohodlná. No a věřte, nevěřte... i pro mou těžkou váhovou kategorii je matrace jak dělaná. Je pevná, pohodlná a má snímatelný povlak na zip, který se dá prát... takže velká spokojenost, až mě to překvapilo, že za pár korun se dá koupit dobrá matrace thumbs down.

     
  • Autor: Radim
    Status:

    Re: Matrace a rošty

    Datum: 09.06.2011 19:31
     

    Víš já matrace prodávám, takže když slyším, jak někdo kupuje matraci v Albertu.....

     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: Matrace a rošty

    Datum: 09.06.2011 19:45
     

    No já k nim taky nemám daleko, taky jsem s nimi už nějakou tu zkušenost udělala. A ani já bych dříve nevěřila tomu, že bych mohla koupit kvalitní matraci v Albertu,ale opak je pravdou. Zatím na ní spím tak, jako jsem už dlouho nespala. Je možné, že se časem projeví nějaké skryté vady, ale ikdybych je měla mít jenom na 5 let, tak zatím ničeho nelituji. Dříve jsem matrace kupovala taky jenom ve specializovaných obchodech, a ne vždy cena odpovídala kvalitě, co si budeme namlouvat, že jo?

     
  • Autor: Radim
    Status:

    Re: Matrace a rošty

    Datum: 09.06.2011 20:19
     

    To jo, někdy je cena masakr i u nás.

     
  • Autor: Hanka123
    Status: nováček

    Re: Matrace a rošty

    Datum: 16.06.2011 21:26
     

    Zdravím všechny! Před nedávnem jsem řešila otázku, co koupit do ložnice v našem novém domku. Narazila jsem na eshop s kamennou prodejnou [www.davlen.cz] - matrace a postele.
    Zaujala mně jejich parádní nabídka, akce, dostala jsem dárek a ZDARMA byla i DOPRAVA! Fakt paráda. Dovezli to až k nám domů. Můžu vám ten obchod jen a jen doporučit. thumbs down smiling smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Bydlení a domácnost (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.