čtvrtek 28. března, 15:26 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Bydlení a domácnost
hodnocení: 4.50
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Status: nováček
Výsledné hodnocení: 3
Klikni pro filtrování
Tagy: matrace

Matrace a rošty

Datum: 30.11.2009 16:55
 

Ahoj,

mate někdo zkušenosti se značkou Dormeo? Chci si pořídit matrac [www.dormeo.cz] Děkuji předem winking smiley

 
Upraveno 3 krát. Naposledy upravil LadaB (30.08.2010 13:51)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 3 z 14
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Matrace a rošty

    Datum: 02.03.2007 09:37
     

    Máme rovněž rošty i matrace od Jelínka, jen teď přesně nevím, jestli je to Sára, Bára nebo Zora smiling smiley. Prostě se ta matrace vyplňuje takovými molitanovými válečky dle váhy. Jsme moc spokojení, mě přestala díky tomu  bolet záda. Prvních čtrnáct dní mi teda připadalo, že se nevyspím, a co jsme to koupili za hrůzu. Pak si tělo zvyklo smiling smiley a teď usínám jak hozená do vody smiling smiley. Manžel po čase začal mít problém a blbě se mu na nich spalo, tak si "přemolitanoval" na radu paní z prodejny a za pár dní zase dobrý. Takže já taky hlasuji pro (máme je 3 roky).

    Polohovatelný rošt máme jen jeden - pro případ, že by byl jeden z nás nemocný a chtěl si v posteli třeba číst nebo různě měnit polohy. Jinak to vůbec nevyužíváme, takže pro obě postele mi to přijde jako naprosto zbytečná investice.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Matrace a rošty

     
     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    dzivetka

    Re: Matrace a rošty

    Datum: 05.10.2007 17:16
     
    Ta matrace Bára je snad to nejhorší, co jsem si mohla koupit - slabý molitan přilepený na prkýnkách, který se hned proleží a pak jsou ty prkna pěkně cítit v zádech thumbs up . Už bych na takovouhle reklamní hašteřici nikdy neskočila, teď jsem si koupila zdravotní latexovou matraci - nejvyšší spokojenbost thumbs down . Ahojte Ivča
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Matrace a rošty

    Datum: 06.10.2007 08:26
     

    Jen bych chtěla upozornit, že starší rošty nezkutečně vržou (měla jsem je v penzionu a musela zlikvidovat - lidi si stěžovali)

    Taky si dej Laduš pozor na matrace, ať jsou jakékoliv značky, informuj se o nosnosti a raději kup trochu "předimenzované", aby déle vydržely. Můj muž je vysoký (190) a dost těžký (115) a tak jsme také řešili problém matrace a po dlouhých peripetiích jsme se dozvěděli, že jsou lepší komůrkové, sendvičové, ale ne pružinové. Ty mají ve většině případů dost malou nosnost.

     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Matrace a rošty

    Datum: 02.05.2009 22:26
     
    1.jpg
    Další fotografie:

    dneska jsme konečně po týdnu smontovali dohromady ložnici (ještě nandat dveře a poličky, kupovanou přes aukro a přivezenou rozebranou skoro do šroubku), máme postel s polohovacíma roštama v hlavě i v nohách a teď jsme na vážkách, jaká matrace se k nim hodí (nejsme ani jeden menší váhy, tak chceme něco, co nám chvíli vydrží a dobře poslouží), potřebujeme nějaké s mírou 100 x 200 eye rolling smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Libi (02.05.2009 22:33)
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Matrace a rošty

    Datum: 30.12.2009 18:53
     

    Co tohle? thumbs down

     

     
  • Autor: jitkie
    Status: začátečník

    Re: Matrace a rošty

    Datum: 30.12.2009 19:08
     
    Doporučuji(chytré,líné nebo paměťové matrace), od firmy Gumotex,koupili jsme ji synovi po operaci páteře a jen si ji chválíme,používájí je i na JIP v Brně na ortopedii.
     
  • Autor: marky1
    Status: nováček

    Re: Matrace a rošty

    Datum: 03.04.2010 08:55
     
    zzzd.jpg

    Můžu ti říct že s roštama máš pravdu my jsme i koupili postel i s laťkovýma roštama za 600Kč kus a jsme spokojeni manžel zkoušel zlomit jednu laťku a nepovedlo se a to je jich tam požehnaně i postel je docela vychytaná hlavně jsem chtělaúložné prostory a ty jsou super koupila jsem to přes net [www.ceskaloznice.cz]

    mrrkněte na mojípostel je fakt pěkná, dnes už naní spíme a vyhovuje i s roštama flower smiley

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Januš

    Re: Matrace a rošty

    Datum: 12.04.2010 13:56
     

    Četla jsem dobrý článek o přírodních matracích. Stačí zadat do seznamu přírodní matrace. Nebo článek najít na dokonalezeny.cz , dále článek o porovnání materiálů, ze kterých jsou matrace na [www.raj-futonu.cz] stačí mrknout do novinek napravo a přečíst si článek o Zdravotních matracích.

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: matracea rošty

    Datum: 25.05.2010 16:28
     

    Spojila jsme obě stejná témata..

    Marie19 odmázla jsem tvůj předchozí (před opravou)příspěvek winking smiley

     
  • Autor: Marnel
    Status: nováček

    matrace

    Datum: 08.07.2010 10:46
     

    Dobrý den, chtěla bych dcerám pořídit kvalitní matrace zaujala mě například tato [www.zdravazada.cz] máte sní někdo zkušenosti?

     
  • Autor: Marnel
    Status: nováček

    matrace

    Datum: 13.07.2010 11:36
     

    Dobrý den, chtěla bych si koupit nové matrace ale nějak se vtom nevyznám zatím jsem koukala na nabídku na [www.zdravazada.cz] a nabídka je dobrá určitě přijetelnější ceny než u firmy dormeo.thumbs down

     
  • Autor: nikoleta
    Status: začátečník
    Klikni pro filtrování
    Tagy: matrace

    Jaké matrace?

    Datum: 26.08.2010 14:42
     

    Ahoj, sháním nové matrace. Mám trošku problémy se zády, takže potřebuju nějaké opravdu kvalitní. Mohli byste mi poradit do jakých jít?

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Jaké matrace?

    Datum: 26.08.2010 14:46
     

    matrace je nejlepší vyzkoušet přímo v nějakém spacím centru, každý má jiné požadavky...ale je fatk, že někdo možná doporučí konkrétní značku či firmu, se kterou má dobré zkušenosti. Taky hledáme vhodné matrace na chalupu, ale chceme se vejít cca do 2tis za kus a to už je horší eye rolling smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Jaké matrace?

    Datum: 26.08.2010 14:50
     

    suee...spím na matraci za 2000,- a něco, už přesně nepamatuju a jsem spokojená. Taky mám dost bolavá záda a vyhovuje mi. Manža má za 6000,- nějakou zdravotní.....je jiné složení a vyšší. Je na každým co si vybere a kolik do toho chce investovat a jak je kdo náročný. V tomhle se nedá poradit myslímwinking smiley

     
  • Status: expert

    Re: Jaké matrace?

    Datum: 26.08.2010 14:58
     

    Spala jsem na zdravotní matraci na návštěvě, byla ještě nad moji váhu a přesto mi nebyla příjemná a nevyspala jsem se. Byla na mě moc měkká a spala jsem jako ve vodě, asi se opravdu nedá poradit a musí se to prostě ozkoušet. Tím nechci říct, že ta matrace nebyla dobrá spíš to, že jsme každý jiný.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Bydlení a domácnost (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.