čtvrtek 18. dubna, 09:48 Svátek má Valérie
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Bydlení a domácnost
hodnocení: 4.50
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Status: nováček
Výsledné hodnocení: 3
Klikni pro filtrování
Tagy: matrace

Matrace a rošty

Datum: 30.11.2009 16:55
 

Ahoj,

mate někdo zkušenosti se značkou Dormeo? Chci si pořídit matrac [www.dormeo.cz] Děkuji předem winking smiley

 
Upraveno 3 krát. Naposledy upravil LadaB (30.08.2010 13:51)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 13 z 14
  • Status:

    Re: Matrace a rošty

    Datum: 19.12.2013 08:39
     



    Anavi napsal(a):

    budul, a spolubydlící si již zvykl? winking smiley


    Já se ho neptám, žije, tak asi jo thumbs down

     
  • Autor: Reklama

    Re: Matrace a rošty

     
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Matrace a rošty

    Datum: 19.12.2013 10:33
     

    Noc nic moc, fakt jak u chřestýšů, to fakt dva tejdny nedám. Igelit půjde dolů. Matrace jsou hodně takové tuhé, ale při tlaku na jeden bod to uhne. Mám to jako Jája, taky mě bolejí kyčle při spaní na boku a dnes jsem je cítila. Snad to trochu povolí a další práci udělá rošt. Takhle na zemi pod igelitem se to těžko hodnotí.

     
  • Status:

    Re: Matrace a rošty

    Datum: 19.12.2013 10:39
     

    Majko, tak ty igelity sundej, je to jejich chyba, že neumí dodat zboží, které si objednáš, tak ať si nevyskakujou. Mě se spí královsky, zvykneš si, první 2 - 3 noci jsou o nezvyku, ale bude to ok.

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Matrace a rošty

    Datum: 19.12.2013 12:17
     

    Já vím, ale když se podívám na sebe, jsem taky tak přetížená, že udělám občas chybu. Podle mě to je dobou, člověk neví, co dřív, pak kdochází k takovým kopancům.

     
  • Status:

    Re: Matrace a rošty

    Datum: 19.12.2013 12:36
     

    Majko, tak zbrzdi winking smiley Já jsem třeba úplně alergická na řeči o předvánočním shonu, já roky žádný nemám a vánoce u nás probíhají úplně normálně jako všude kolem. thumbs down

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Matrace a rošty

    Datum: 19.12.2013 12:48
     

    Já nemyslím předvánoční shon, ale ten tlak obecně. Neustále se snižují stavy lidí a práce je čím dál víc. Takže mám pochopení, když někdo něco zmotá.

     
  • Autor: Berushka45
    Status: nováček

    Re: Matrace a rošty

    Datum: 28.12.2013 22:26
     



    jaja99 napsal(a):

    Já vždycky mohla spát na tvrdém, klidně holá podlaha, ale v poslední době mě pak bolí kyčle (spím na boku). Takže mám matrace myslím 2 a 3 a spí se na obou super protože je protáčím, střídám i tuhosti. Kyčle bolí o hodně méně, asi to bude vělem a opotřebovaností hodně tvrdé už bych asi nedala.

    Ahoj,

    já jsem vybírala novou matraci před nedávnem, tak toto téma mám trochu nastudované :-) To, jaká matrace ti vyhovuje, se mění věkem i zdravotními/ortopedickými problémy. Není pravda, že "čím tvrdší postel, tím tvrdší spánek", každý váží jinak a vyhovuje mu jiná tvrdost... určitě je nejlepší si ji vyzkoušet v kamenném obchodě.

    Já jsem byla v Praze Záběhlicích v prodejně Matex. Dobře mi tu poradili a doporučili konkrétní matraci. Je sice pravda, že prvních cca 14 dní se mi na ní spalo hrozně, každý den mě bolela ráno záda, ale bylo to jen tím, že jsem si na ni zvykala. Teď už bych ji nevyměnila, spí se na ní výborně..... winking smiley

     
  • Status: expert

    Re: Matrace a rošty

    Datum: 29.12.2013 10:27
     

    Co se týká tvrdosti matrací, to platilo kdysi, když byly buď molitanové, které se promáčkly až na podložku, nebo pružinové s nějakou vyspávkou. Dnes jsou ty hmoty úplně jiné, reagují na zatížení úplně jinak. Dávno už neplatí, že tvrdá matrace je lepší. Má být tvrdší pouze někde, proto se dělají vícezónové. Naopak tvrdá matrace na nevhodném místě způsobuje špatný krevní oběh, také páteř se musí přizpůsobit (to je to, že si časem zvykne), ale je to zadělávání si na pozdější trvalé bolesti zad. Když bolí záda po větší zátěži, je normální. Pokud bolí po klidu na lůžku, je to špatně. Já jsem např. mívala děsné bolesti zad, hlavně ráno, než jsem se rozhýbala, to frčely tzv. letiště. Pak se začaly objevovat nové matrace a já si je opravdu zkoušela v obchodě. Stejně tak i manžel. Nakonec jsme matrace objednali a vážně je to velký rozdíl. Spaní je teď pohoda (tedy už dlouho), prostě za mlada mě záda bolela a teď pohoda thumbs down . U mě k tomu přispělo i to, že jsem se zbavila zátěže na hrudníku angry smiley Ale to vadilo spíš při stání a chůzi grinning smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Matrace a rošty

    Datum: 29.12.2013 11:02
     

    Já dnes byla jak spráskanej pes, tak nevím, jak to s tou matrací bude angry smiley

     
  • Status: expert

    Re: Matrace a rošty

    Datum: 29.12.2013 11:10
     

    Mě na mou rozlámanou tělesnou schránku vyhovuje ta měkčí, spím od prvního dne jako v bavlnce, žádné zvykání nebylo, prostě jsem lehla a spala jak andílek. Totéž u Missi na návštěvě ta má ještě skvělejší matrace zabořím se jako miminko do peřinek a spím jak dudek. Asi ta starší rozlámaná kostra potřebuje být hýčkána.

     
  • Status: expert

    Re: Matrace a rošty

    Datum: 29.12.2013 13:07
     

    Já to mám stejně, také mně vyhovuje měkká. Manžel dřív preferoval tvrdou (aspoň to říkal), teď si také lebedí na měkké thumbs down winking smiley

     
  • Status:

    Re: Matrace a rošty

    Datum: 29.12.2013 13:41
     

    Nové matrace máme tvrdost 3, spí se nám na nich velice dobře. Staré matrace jsou složené na sobě na příležitostné spaní, teď oba kroutíme hlavou, jak jsme na těch měkouších mohli spát confused smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Matrace a rošty

    Datum: 29.12.2013 14:18
     

    Budulínková, doufám, že v kombinaci s roštěm budu spokojená, ale dnešní noc stála fakt za prd.

     
  • Status: expert

    Re: Matrace a rošty

    Datum: 29.12.2013 16:03
     

    Majko, to dělal ten igelit. Bez něho to bude zase jiné winking smiley thumbs down To máš jako s prezervativem nono smiley Dobré, ale.... grinning smiley stydlin smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Matrace a rošty

    Datum: 29.12.2013 16:28
     

    Ivik, kéž bys měla pravdu. Už mě to vážně sere a představa dalšího týdne chřestýšů mě děsí.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Bydlení a domácnost (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.