pátek 29. března, 06:53 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Bydlení a domácnost
hodnocení: 4.50
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Status: nováček
Výsledné hodnocení: 3
Klikni pro filtrování
Tagy: matrace

Matrace a rošty

Datum: 30.11.2009 16:55
 

Ahoj,

mate někdo zkušenosti se značkou Dormeo? Chci si pořídit matrac [www.dormeo.cz] Děkuji předem winking smiley

 
Upraveno 3 krát. Naposledy upravil LadaB (30.08.2010 13:51)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 12 z 14
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Matrace a rošty

    Datum: 14.12.2013 23:09
     

    Hotovo, objednno. Zdravě jsem se nasrala a objednala první, co mě zaujalo a už jsem nepátrala. Hlavně to má stejnou výšku, jako ten původně vybraný.

    [www.nejlepsi-nabytek.cz]

     
  • Autor: Reklama

    Re: Matrace a rošty

     
     
  • Status:

    Re: Matrace a rošty

    Datum: 14.12.2013 23:25
     

    Majko, super práce, já tohle vybírání a vyhledávání na netu nemusím, ono je to za chvíli zralé na excelovou tabulku nebo výběrové řízení grinning smiley winking smiley

     
  • Status:

    Re: Matrace a rošty

    Datum: 16.12.2013 11:14
     

    včera jsem slyšela, jak říkám manžel zeťákovi, že máme nové matrace, že všude říkají, jak se matrace vytvaruje podle lidského těla, ale že jsem koupila tak tvrdé matrace, že se tělo musí tvarovat podle nich grinning smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Matrace a rošty

    Datum: 16.12.2013 11:14
     

    Já se na to fakt vyseru, to je začarovaný. Dmes mi píšou, že je mají vyprodaný a jestli počkám do půlky ledna. No nepočkám, páč mě nasralo, že napíšou do 48 hodin a pak kulový.

     
  • Status:

    Re: Matrace a rošty

    Datum: 16.12.2013 11:16
     

    Majko, to znám, výběr veliký, ale jakmile chceš něco konkrétního, tak je problém, pak už člověk ze zoufalství bere cokoliv grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Matrace a rošty

    Datum: 16.12.2013 11:36
     

    Maj, to máš teda pech...

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Matrace a rošty

    Datum: 17.12.2013 13:03
     

    Alespoň ty matrace josu už na cestě. Jen doufám, že budou vyhovovat.

     
  • Status:

    Re: Matrace a rošty

    Datum: 17.12.2013 14:29
     

    Majko, rošty už jsi vybrala?

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Matrace a rošty

    Datum: 17.12.2013 15:03
     

    Mám nějaký adepty, ale zatím jsem neobjednala sad smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Matrace a rošty

    Datum: 18.12.2013 11:48
     

    Opět objednáno, pokolikátý už? [www.nabytek-abc.cz]

    A opět jsem narazila na chybné údaje na mnoha webových stránkách. Proč zrovna jáááááááááá angry smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Matrace a rošty

    Datum: 18.12.2013 20:49
     

    To mě fakt poser, ta naše postel je snad zakletá. přivezli matrace, radost trvala jen chvíli, než jsem zjistila, že to jsou 20 cm vysoké, místo 18. angry smiley Vymění nám je až v lednu, jak jinak. Takže budem jak chřestýši spát na matracích v igelitu. Za normálních okolností bych to řešit nemusela, naopak by se oni okradli, ale pro ty elektrický rošty je to zkrátka už moc tlustý angry smiley angry smiley angry smiley angry smiley

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Matrace a rošty

    Datum: 18.12.2013 21:38
     

    Majko, to je pech - netušila jsem, že i čalouníci a truhláři a jim podobní používají zednické míry angry smiley .

     
  • Status:

    Re: Matrace a rošty

    Datum: 18.12.2013 22:11
     



    Majka napsal(a):

    To mě fakt poser, ta naše postel je snad zakletá. přivezli matrace, radost trvala jen chvíli, než jsem zjistila, že to jsou 20 cm vysoké, místo 18. angry smiley Vymění nám je až v lednu, jak jinak. Takže budem jak chřestýši spát na matracích v igelitu. Za normálních okolností bych to řešit nemusela, naopak by se oni okradli, ale pro ty elektrický rošty je to zkrátka už moc tlustý angry smiley angry smiley angry smiley angry smiley


    To jsem netušila, my máme rošt pevný, takže já zase vybírala minimálně těch 20 cm. Někde jsem slyšela, že čím tvrdší matrace, tím tvrdší spánek, je to pravda grinning smiley To spaní na igelitu ti nezávidím. Až se vám to podaří doladit, tak to bude luxusní.

     
  • Status: expert

    Re: Matrace a rošty

    Datum: 18.12.2013 22:21
     

    Já vždycky mohla spát na tvrdém, klidně holá podlaha, ale v poslední době mě pak bolí kyčle (spím na boku). Takže mám matrace myslím 2 a 3 a spí se na obou super protože je protáčím, střídám i tuhosti. Kyčle bolí o hodně méně, asi to bude vělem a opotřebovaností hodně tvrdé už bych asi nedala.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Matrace a rošty

    Datum: 18.12.2013 23:41
     

    budul, a spolubydlící si již zvykl? winking smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Bydlení a domácnost (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.