pátek 19. dubna, 18:03 Svátek má Rostislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Bydlení a domácnost
hodnocení: 4.50
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Status: nováček
Výsledné hodnocení: 3
Klikni pro filtrování
Tagy: matrace

Matrace a rošty

Datum: 30.11.2009 16:55
 

Ahoj,

mate někdo zkušenosti se značkou Dormeo? Chci si pořídit matrac [www.dormeo.cz] Děkuji předem winking smiley

 
Upraveno 3 krát. Naposledy upravil LadaB (30.08.2010 13:51)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 10 z 14
  • Status: expert

    Re: Matrace a rošty

    Datum: 09.12.2013 14:31
     



    budulinkova napsal(a):

    po křížovém výslechu majitele firmy jsem objednala tuto

     

    [www.ketyban.cz]

    Tak ta by pro mě byla spíš Záhořovo lože angry smiley Potřebuji měkkou, z tvrdé mě bolí záda winking smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Matrace a rošty

     
     
  • Status:

    Re: Matrace a rošty

    Datum: 09.12.2013 14:34
     

    My jsme zvyklí na kavalce grinning smiley když jsem hlídala vnuky a ležela jsem v posteli dcery, houpala jsem se při každém otočení jako na vodě, až se mě z toho zvedal žaludek angry smiley

     
  • Status: expert

    Re: Matrace a rošty

    Datum: 09.12.2013 15:37
     

    Hanko, na líné pěně a sendviči se nehoupeš smiling smiley Jenom si uděláš krásné důlečky, nikde to netlačí thumbs down winking smiley

     
  • Autor: Radim
    Status:

    Re: Matrace a rošty

    Datum: 12.12.2013 08:59
     

    Bio, všechno nazvěme bio a bude se to líp prodávat. Latex je fajn, bodově pružný ale na údržbu a otáčení je těžký a hlavně potřebuje hustý rošt, aby se neprořezáva přes lamely. Líná pěna je ok, ale pokud má někdo kolem 100kg už ji musí mít kombinovanou se studenou pěnou. Navíc pokud spíte ve studené ložnici, tak klasická pamětová (líná) pěna v ní v zimě tvrdne, tuhne a asi velkou radost vám neudělá. Na studené ložnice jsou Air pěny, které mají podobné složení jako pamětové pěny, ale nereagují na okolní teplotu. Pakj je super věc koupit si krásný přehoz a ráno ho přehodit přes nevyvětranou postel, to je pak Safari v matracích a přikrývkách hadra. Pochybuju, že dnes někdo ještě větrá polštáře a přikrývky v oknech jako naše babičky. Raději si koupíme přikrývky z polyesteru a myslíme, že tam nežijí roztoči, což je mýtus, žijí tam stejně jako v peří,.

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Matrace a rošty

    Datum: 12.12.2013 09:05
     

    Radime, máme línou pěnu a v ložnici nejdeme přes 18 °C a netvrdne grinning smiley To si nestěžuju, konstatuju winking smiley

     
  • Autor: Emilka12
    Status:

    Re: Matrace a rošty

    Datum: 12.12.2013 09:23
     

    Radime já větrám,přikryvku a polštář dost často thumbs down

     
  • Status: expert

    Re: Matrace a rošty

    Datum: 12.12.2013 09:28
     

    A já jsem líná winking smiley a nevětrám, nezastýlám, nemám přehoz, jenom přehazuji pokrývku. Do ložnice mně nikdo neleze grinning smiley, takže mě ani nikdo nepomlouvá smiling smiley smiling smiley

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Matrace a rošty

    Datum: 12.12.2013 09:39
     



    ivik11 napsal(a):

    A já jsem líná winking smiley a nevětrám, nezastýlám, nemám přehoz, jenom přehazuji pokrývku. Do ložnice mně nikdo neleze grinning smiley, takže mě ani nikdo nepomlouvá smiling smiley smiling smiley

    Totéž, co Ivik, s vyjímkou, že větrám polštáře a přikrývky jen v létě tak jednou za 14 dnů - má ráda vůni prosluněných.

    Sem nakukuji, protože nutně potřebuju vyměnit matrace po 18 letech - péra (samozřejmě, že z matrace) už mne tlačí úúúúúúplně všude a pořád nevím jaké - já mám ráda "prkno" , manžel musí (no, chce) měkkou. Já mám 55 kg, manžel téměř dvojnásobek. A včil vybírejte, ach, jo.

     
  • Status: expert

    Re: Matrace a rošty

    Datum: 12.12.2013 09:48
     

    Taky nezastýlám ráno otočím polštáře přehodím deku a protože nemám bohužel rošt tak matraci zvedám a podpírám stydlin smiley stydlin smiley stydlin smiley, aby luftovala, mám velice studenou ložnici.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Matrace a rošty

    Datum: 12.12.2013 11:07
     

    Přes léto deky i polštáře luftujeme venku, i v horním ubytování. Nahoře, kromě dvou válend, jsou všude polohovací rošty a takové ty komůrkové matrace, které manžel vždy po odchodu lidí postaví naštorc, aby taky vyvětraly.

    Doma máme polohovací rošty, ale napevno s matracema (letiště) Matrace jsou do 130kg. Jenže si stejně myslím, že hlavně manža, by už potřeboval novou.

    Postele nezastýlám, jen rozhodím a natřepu polštáře. Cízí nám do ložnice nechodí (aspoň doufám grinning smiley )

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Matrace a rošty

    Datum: 12.12.2013 11:59
     

    Doprdele, teď mi řekl truhlář, že rošty nejsou, budou prý až v půlce ledna. musím sehnat jiný. Jenže na 130 kg motorový za přijatelnou cenu... kde brát?

     
  • Status: expert

    Re: Matrace a rošty

    Datum: 12.12.2013 16:31
     



    Majka napsal(a):

    Doprdele, teď mi řekl truhlář, že rošty nejsou, budou prý až v půlce ledna. musím sehnat jiný. Jenže na 130 kg motorový za přijatelnou cenu... kde brát?

    A co takhle rychlá dieta? Pak bys měla větší výběr grinning smiley

     
  • Status:

    Re: Matrace a rošty

    Datum: 12.12.2013 16:42
     

    Majko, už ti přišly matrace? Já dostala do sms echo, že je dostanu zítra thumbs down

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Matrace a rošty

    Datum: 12.12.2013 20:18
     

    Dnes jsem tam volala, kdy jako, no aprý příští týden. Každopádně do Vánoc prý budou.

    Co tenhle rošt? [rosty-k-matrace.heureka.cz]

    Sice bych potřebovala vyšší rám, ale zas dobrá cen a i nosnost. Truhlář tvrdil, že to kdyžtak podložíme, ale snad nebude třeba.

     
  • Autor: Radim
    Status:

    Re: Matrace a rošty

    Datum: 12.12.2013 20:53
     

    Majko sice nemá přizvedávání hlavy, což je u těchto roštů téměž už standart, ale jinak za tu cenu vypadá dobře. Ta nosnost nevím jestli uvádějí celkovou, vč. matrace, protože samotná matrace má kolem 15 až 30 kilo podle typu. Ono nejde o to, že by se rošt rozpadl, to ne, ale o motor, aby to utáhl, pár reklamací jsem na to za posledních 10 let měl. Naše rošty nemají doběh( když by vypadl proud) tenhle asi taky ne, ale za tu cenu vypadá opravdu dobře.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Bydlení a domácnost (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.