čtvrtek 28. března, 22:59 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Bydlení a domácnost
hodnocení: 4.50
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Status: nováček
Výsledné hodnocení: 3
Klikni pro filtrování
Tagy: matrace

Matrace a rošty

Datum: 30.11.2009 16:55
 

Ahoj,

mate někdo zkušenosti se značkou Dormeo? Chci si pořídit matrac [www.dormeo.cz] Děkuji předem winking smiley

 
Upraveno 3 krát. Naposledy upravil LadaB (30.08.2010 13:51)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 1 z 14
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    berus

    Re: matrace

    Datum: 30.11.2009 16:59
     

    Zdravim,

    od Dormea mám polštář [www.dormeo.cz] a teda luxuuuus spinning smiley sticking its tongue out

    Pokuď jsou ty matrace alespoň stejné kvality - jdi do toho thumbs down

     
  • Autor: Reklama

    Re: matrace

     
     
  • Status: nováček

    Re: matrace

    Datum: 30.11.2009 17:02
     

    A není příliš tvrdý? A taky se mi zdá, že má strmý okraje, nebolí z toho krk?

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    berus

    Re: matrace

    Datum: 30.11.2009 17:05
     

    Tak když celý život spíš na klasických polštářích tak si to tak môže zdát, ale mně to vyhovuje. A hlavne, ráno není zmuchlaný, prostě drží.

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    annysek

    Re: matrace

    Datum: 30.11.2009 17:10
     

    Ahoj,

    babička má doma přikrývku [www.dormeo.cz] a je užasná smiling smiley Jak říkala berus, jdi do toho, stejně to můžeš vrátit kdyby se ti to nějak nelíbilo.

     
  • Status: nováček

    Re: matrace

    Datum: 30.11.2009 17:13
     

    A jaký je rozdíl mezi Clean comfort [www.dormeo.cz] a Orthopedic [www.dormeo.cz] ? confused smiley

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    berus

    Re: matrace

    Datum: 30.11.2009 17:16
     

    1cm něčeho a 700 kačekgrinning smiley

     
  • Autor: Janina44
    Status:

    Re: matrace

    Datum: 30.11.2009 17:17
     

    to je nějaký reklamní rozhovor???eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley to je fakt trapný eye rolling smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: matrace

    Datum: 30.11.2009 18:02
     

    Asi jo, vypadá to tak. thumbs up

    Hlavně si při pořizování jakýchkoli matrací dej pozor na nosnost. Mám manžu skoro 120 kg a naše první matrace moc dlouho nevydržely, proležely se, protože jsem nevěděla, že se "tonáž" grinning smiley musí hlídat. Teď už máme matrace na tu správnou váhu a tak bezva drží, nepronášejí se, Nahoře v trucovně máme fakticky dobrý. Jsou komůrkový a dole v ložnici sendvičové. Oba druhy jsou dobré, když jsou vybrané do určitých kil. Nejedná se o Dormeo winking smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil drahus (30.11.2009 18:03)
     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: matrace

    Datum: 30.11.2009 18:26
     

    Taky sháníme na chalupu, nic moc drahého ale kvalitní.....viděla bych to tak 1000-1500 kc za kus, myslíte, že je to reálny? Přemýšlela jsem, že se mrkneme v Jysku...Anavi, ty tam myslím nakupuješ, nemáš nějaké zkušenosti?

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: matrace

    Datum: 30.11.2009 18:39
     

    Suee, za litr tak akorát molitan. - myslím.

    To bys musela k Božence do bazáče, páč tam vozí občas i nové a velmi kvalitní a do tisícovky by ses jistě vešla winking smiley grinning smiley

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: matrace

    Datum: 30.11.2009 19:51
     

    My jsme pred 3lety koupili v makru docela dobry matrace za 1200 tak doufam v podobnou akci winking smiley Je to jen na chalupu a nechce se mi kupovat nove za 5tis eye rolling smiley 

    Bozenka je trosku z ruky grinning smiley

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Katusa

    Re: matrace

    Datum: 01.12.2009 21:37
     

    Ahoj, ja mam z Ikey - dobrý pomer cena/kvalita. Ale dorme taky dobré myslím grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: matrace

    Datum: 02.12.2009 06:34
     

    Já mám taky z makra a byly zrovna v akci (cenu už si nepamatuji, ale určitě byly pod 2000. Máme je už několik let a jsem spokojená. Chvilku jsem si na ně zvykala, byla o dost vyšší a prostě jiné než původní molitanky, ale teď jsme kamarádi grinning smiley . Nevím, jestli ty dražší jsou nějak extra jiné nebo je to jen reklamní tah, jak zdůvodnit tu vysokou cenu. Doufám, že se tu objeví nějaké osobní zkušenosti, abychom si mohli udělat obrázek. Věra

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: matrace

    Datum: 02.12.2009 09:27
     

    no já mám za 2500,- a manž kvůli zádům za skoro 6000,-....hele na obou se aspoň já vyspím dobřegrinning smiley . On měl původně tu levnější, ale jak polehává celý den, byla proležená.....tak jsem si jí vzala já a on si koupil novou. Matrace se opět srovnala a je v pohodě. No když jsme kupovali tu drahou, chtěli vědět jestli je rošt nebo co vlastně pod matrací bude, aby větrala. No je to někdy věda. Ale jak říkám, spí se mi na obou stejněwinking smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Bydlení a domácnost (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.