pátek 29. března, 13:15 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Maminky
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Moje dítě > Maminky
Diskutujte! Máte se svojí ratolestí spíše starosti a nebo radosti?
 
 
 
 
Autor: suee
Status:

Jaky darek pro kamaradku-prvorodicku :o) ?

Datum: 27.06.2008 18:44
 

Mohli byste mi poradit co darovat sve nejlepsi kamaradce ktera behem par dni porodi sve prvni detatko?Na miminko uz ma neuveritelnou spoustu veci takze nechci nosit drivi do lesa tongue sticking out smiley Jelikoz budou vsichni davat darecky miminku chtela bych dat neco i ji.....mam pocit ze z toho jak se ji behem par dni zmeni zivot je uz ted dost nervozni....sad smiley vek 27let....

Predem dekuji za inspiraci...napiste prosim i to co by udelalo radost vam yawning smiley)

 

Komentáře a názory

 
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Jaky darek pro kamaradku-prvorodicku :o) ?

    Datum: 27.06.2008 18:49
     

    Já mám osvědčený praktický dárek, absorbční vložky do podprsenky. Nejsou zrovna úplně levné, takže si je některá mamka nemusí sama dopřát, ale zpříjemní to život.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Jaky darek pro kamaradku-prvorodicku :o) ?

     
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Jaky darek pro kamaradku-prvorodicku :o) ?

    Datum: 27.06.2008 19:09
     

    Taky dávám ty vložky do podprsenky a přidávám Bepanthen (na bradavky).... winking smiley

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Jaky darek pro kamaradku-prvorodicku :o) ?

    Datum: 27.06.2008 19:29
     

    Tak tohle by me ani ve snu nenapadlo ale asi vite o cem mluvite smiling smiley Ze by zkusene matky?grinning smiley

     
  • Autor: mihule
    Status: začátečník

    Re: Jaky darek pro kamaradku-prvorodicku :o) ?

    Datum: 27.06.2008 19:39
     

    My jsme kamarádkám dávaly vitamíny a přípravky na zlepšení v těhotenství nejvíce namáhaných částí těla - nehty, vlasy, kůže. Taky jsme na netu objednávaly masáž pro těhotné, je to prý vsedě a masírují krk a ramena - takový relax před záhulem. Ale je pravda, že naše těhule mají termíny až v srpnu a říjnu, takže mají čas si to užít než přijde ten záhul... grinning smiley

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Jaky darek pro kamaradku-prvorodicku :o) ?

    Datum: 27.06.2008 20:18
     

    eye rolling smiley jee ted jsem zjistila ze jsem tu diskuzi dala na uplne spatny misto tak se mo omlouvam...nejsem zatim zadnej profik...

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Jaky darek pro kamaradku-prvorodicku :o) ?

    Datum: 27.06.2008 20:31
     

    suee: přiznám se, že mě nejvíce potěšily plíny a vlhčené ubrousky!!! Jednak se to hodí mít zásobu a nelítat v době šestinedělí po nákupech, jednak je to dárek hodnotný (jednorázovky nejsou zrovna levná záležitost, obzvlášť vychvalované Pampersky) a každou maminkou určitě ceněný. Blbý na tom je jen to, že to nezůstane jako vzpomínkawinking smiley , na druhou stranu - já si dárkyně plen pamatuju fakt dodnes, protože mě těšilo, že nepřinesly třicátý dudlík a pátou lahvičku (kterou nakonec člověk stejně nepoužije, protože když je dítě zvyklé na dudlík od Aventu, nebude pít z lahvičky od jiné značky angry smiley ) nebo sice krásné, ale po čtrnácti dnech bohužel nepoužitelné tričíčko velikosti 56 sad smiley, což je pak škoda.

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Jaky darek pro kamaradku-prvorodicku :o) ?

    Datum: 27.06.2008 20:35
     

    Výborný nápad jsou ty vitamíny, kojením vypadávají vlasy a vůbec, viz. Majka, myslím, že je to ideální řešení, a ona nebude mít určitě čas a náladu běhat po lékárnách pro nějaké přípravky. A bude mít dobrý pocit, že dělá něco i pro sebe - je to nápor a tohle jí pomůže cítit se lépe thumbs down.

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Jaky darek pro kamaradku-prvorodicku :o) ?

    Datum: 27.06.2008 20:42
     

    smiling smiley Ty jo jen tak dal,je videt ze mam jeste hodne malo zkusenosti smiling smiley

     
  • Autor: mihule
    Status: začátečník

    Re: Jaky darek pro kamaradku-prvorodicku :o) ?

    Datum: 27.06.2008 20:44
     

    To je přesné, chtěly jsme, aby se holky cítily dobře a hlavně, chtěly jsme jim dát dárky spíš pro ně samotné, protože každý dává něco pro mimčo, ale na maminku až tak nemyslí... eye rolling smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Jaky darek pro kamaradku-prvorodicku :o) ?

    Datum: 27.06.2008 20:59
     

    Krom Bepanthenu je ještě výborný Menalind - na ty zadečky novorozenců hotovej balzám thumbs down

    Pro maminku mě napadá třeba Biosil Plus.

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Jaky darek pro kamaradku-prvorodicku :o) ?

    Datum: 27.06.2008 21:22
     

    Dik Anavi,myslim ze si urcite neco vyberu thumbs down

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Maminky (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.