pátek 19. dubna, 14:41 Svátek má Rostislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert

Máte přehled o svých příjmech a výdajích?

Datum: 30.09.2009 21:55
 

Evidujete si nějak, kolik průběžně utrácíte a za kolik?

 

Dostala jsem doporučení na jedny stránky, ale asi neumím být tak důsledná,abych vše zapisovala confused smiley

[www.eucty.cz]

 

Ale myslím, že by tak člověk mohl objevit, kde má "rezervy" a vyhází zbytečně prachy.

No já to ale vim vlastně bezpečně už teď - červená kontrolka by mi měla začít blikat vždycky, jak se přiblížím na dosah k nějakému zahradnictví grinning smiley nono smiley stydlin smiley

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 12 | další
    Aktuální stránka: 1 z 2
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Máte přehled o svých příjmech a výdajích?

    Datum: 01.10.2009 07:08
     

    no finance spravuji doma já, tak vím, ale nic si nezapisuji. Anavi a s tím zahradnictvímgrinning smiley thumbs down ....mě i kdyby svítil semafor červeně tak tam musím vjectgrinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Máte přehled o svých příjmech a výdajích?

     
     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Máte přehled o svých příjmech a výdajích?

    Datum: 01.10.2009 07:29
     

    Irisko, já jsem taky hlavní finanční správce rodinného rozpočtu. Manžel má odpor k jakékoliv práci s papíry či úřady, tak se o to musím starat já. Pamětnice si vzpomenou na novomanželské půjčky. Tu jsem musela vyřídit sama, přemluvitt úřednice, abych tam stačila jen já. Manžela jsem dopravila do spořitelny až na samý závěr, aby se vlastnoručně podepsal.grinning smiley V té době jsem uplatňovala obálkovou metodu, abychom s rozpočtem vyšli a nemuseli koncem měsíce být živi o suchém chlebu.

    A o pohyb peněz se starám stále. Jen se ho snažím průběžně informovat, aby se pak nedivil, že už není odkud brát. No a když mám pocit, že jsem někde ušetřila a peníze mi "přebývají", tak se rozšoupnu v zahradnictví.winking smiley A to najdu úplně všude. Jednou jsem dokonce na lyžovačce v Dolomitech při pěší vycházce (jsem černá ovce rodiny a skoro nelyžuji, jen se trochu plácám po rovině na běžkách) objevila úplně v kopcích daleko od civilzace podivnou budovu, níž se vyklubal nádherný skleník. To bylo pohlazení po duši, když jsem tam courala mezi kytičkami!. Věra

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Máte přehled o svých příjmech a výdajích?

    Datum: 01.10.2009 07:41
     

    Přehled ve výdajích nemám ani náhodou ale mám jasno ve svým příjmu-naprostý kulový.Takže i kdybych si za celej měsíc koupila jen jedny cigára,stejně jsem v mínususpinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out .Není nad to,když vás někdo živí a činí tak s velkým nadšením už 10 leteye rolling smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: jitkie
    Status: začátečník

    Re: Máte přehled o svých příjmech a výdajích?

    Datum: 01.10.2009 07:47
     

    Aha,koukám,že je tady má duše.Jsem na tom podobně jako Evča jen malý rozdíl v letech a v těch cigárech.thumbs up

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Máte přehled o svých příjmech a výdajích?

    Datum: 01.10.2009 08:12
     

    Evčo, ti závidím. Heslo, hlavně nepracuj, se mi moooc zamlouvá. grinning smiley Proto jsem až doted chodila pouze do zaměstnání, ale obávám se , že za nedlouho mě čeká práce.thumbs up Tak či tak větší přehled mám o výdajích, bo každou chvíli slyším, co že jsem zas koupila a jak to bylo drahéeye rolling smiley eye rolling smiley eye rolling smiley a bylo -li to nutné a podobné kecy. Každopádně u mě příjmy nerovná se výdaje. Ta druhá skupina je furt tak nějak v předstihu.sad smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Máte přehled o svých příjmech a výdajích?

    Datum: 01.10.2009 08:21
     

    tak to já bych se zase cítila nesvá, být závislá na druhých. Přeci jen není na pocit, že je člověk samostaný a soběstačný. A páč mám doma už 15 let invalidního důchodce, taky nemám přebytečný peníz, ale zvládám to. Ale co jsem na weeku, tak nezvládám akorát zahradnictvígrinning smiley

     
  • Autor: jitkie
    Status: začátečník

    Re: Máte přehled o svých příjmech a výdajích?

    Datum: 01.10.2009 13:31
     

    Já se v tom nic nedělání musím zachránit.Jsem doma s tělesně postiženým synem.Tak ,až tak velký závislák nejsem.Ale jasně že to žádná sláva není.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Máte přehled o svých příjmech a výdajích?

    Datum: 01.10.2009 13:39
     

    Jitkie, tak to je jasné, že na rozmařilé rozhazování nemáš. Tady jsi ale na správné adrese, můžeš tu získat zajímavé sazeničky i semínka za poštovné. Weekařky nejsou krkouni a rozdělí se rády o přebytky. Těší je (tedy nás), že má pak radost z rostlinek někdo další. Věra

     
  • Autor: jitkie
    Status: začátečník

    Re: Máte přehled o svých příjmech a výdajích?

    Datum: 01.10.2009 14:02
     

    Já jsem věděla,že jste hodné ženskélove smiley a sem tam i nějaký chlap!Tady zůstanu ráda.flower smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Máte přehled o svých příjmech a výdajích?

    Datum: 01.10.2009 14:13
     

    Jitkie tak to nezávidím a držím palce, vím o čem mluvím, páč já mám doma manž. 15 let v invalidce a teď už je závislej na morfínusad smiley

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Máte přehled o svých příjmech a výdajích?

    Datum: 01.10.2009 16:58
     

    Přehled jsem měla, teď nějak nemám. eye rolling smiley Nicméně nic si nikam nezapisuju...bylo by vidět, kde jsem si co koupila navíc (já tedy moc navíc nekupuju, párkrát do roka nějakou tu rostlinu nebo knihu)

    Takže nesmím do zahradnictví, do knihkupectví a do oddělení sýrů v obchodech. winking smiley

     
  • Status: expert

    Re: Máte přehled o svých příjmech a výdajích?

    Datum: 01.10.2009 17:00
     

    Nemám v čem mít přehled, utrácím jen za to nejnutnější a občas za nějakou kytku.

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Máte přehled o svých příjmech a výdajích?

    Datum: 01.10.2009 17:05
     

    Oprava....já o SVÝCH příjmech a výdajích přehled mám...ale PN bere tak divoce a divných termínech (jak páni podnikatelé dají), že přehled ztrácím. eye rolling smiley

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Máte přehled o svých příjmech a výdajích?

    Datum: 02.10.2009 07:26
     

    tak to musím taky opravit o svých příjmech a výdajích přehled mám. Výplatu si užívám přesně tak dlouho, než příjdu z práce domů, popadnu složenky a už to běží, sociální, zdravotní, plyn, elektrika, stravenky, jízdenky, satelit, kapesné děckámangry smiley angry smiley angry smiley a během pár dnůthumbs up thumbs up thumbs up

     
Stránky:  12 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.