pátek 19. dubna, 01:45 Svátek má Rostislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Povídání o vaření
hodnocení: 5.00
Diskutujte! Rádi vaříte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert

Máte oblíbené polotovary?

Datum: 02.03.2007 14:40
 

Kupujete někdy?

Já občas koupím předsmažené rybí prsty. Mívám je v mražáku jako pojistku, když rychle potřebuji něco k jídlu. Ale většinou nic moc. Zklamaná jsem byla z nějakých dětských rybiček od Nowaca, to bylo téměř nepoživatelné... sad smiley.

Ráda kupuji fazole v tomatové omáčce od Heinze, ty jen ohřeju nebo přidám cibulku, česnek, koření Chilli con carne a kukuřici a je to moc velká dobrota winking smiley .

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 12 | další
    Aktuální stránka: 1 z 2
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Máte oblíbené polotovary?

    Datum: 02.03.2007 14:44
     
    Přesně to kupuji. Rybí prsty (taky už ne rybičky) a fazole. Nemusí být Hainz, i když ty jsou výborné. Jiné značky si dochutím dle svého. V mrazáku ještě mívám mražené zeleniny (čínskou směs, mexickou směs, pod svíčkovou...)a  listové těsto.winking smiley
     
  • Autor: Reklama

    Re: Máte oblíbené polotovary?

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Máte oblíbené polotovary?

    Datum: 02.03.2007 14:46
     

    Co se týká mražené zeleniny kupuji francouzskou, kukuřici a baby karotku od Bonduelle, někdy i žampiony, a potom nějakou směs na čínu - buď Asie nebo nějaké Wok.

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Máte oblíbené polotovary?

    Datum: 02.03.2007 16:17
     

    Plechovky smiling smiley

    - červené fazole (Red Kidney) ve slaném nálevu

    - loupaná rajčata v rajčatové šťávě

      (to je název eye rolling smiley grinning smiley, světově zkrátka smoking smiley pomodori pelati)

    - tuňáka ve vlastní šťávě

    - sterilovaný hrášek, kukuřice

     

    Třeba.

    A běda, jak mi to neuznáte za polotovary. grinning smiley Já z toho tvořím!

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Hanule (02.03.2007 16:19)
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Máte oblíbené polotovary?

    Datum: 04.03.2007 22:55
     

    Hanule, co vytváříš z těch rajčat???

    A co z tuňáka? Já ho jen dávám na chleba, hodně zřídkakdy do těstovin, uvítám nějakou inspiraci smiling smiley.

     
  • Autor: Dasa
    Status: expert

    Re: Máte oblíbené polotovary?

    Datum: 04.03.2007 23:43
     

    Anavi, stejná zkušenost s rybičkami od NOWAKA  "never more" (už nikdy). Já tyhle obalené a předsmažené sama nejím ale jednou jsem chtěla udělat radost vnučkám a nakonec to sežral pes.  Fuj, fuj, hnus. 
    Jinak mám v zásobě zmrzlou zeleninovou směs s kukuřicí, vlastní směs do polévek , lístkové těsto, krabí tyčinky ( ty jsem se naučila do salátů - od  jaji 99), z jahod vyrábím dřeň s cukrem, povařené zelené fazolové lusky do omáčky, různé masové nebo zeleninové vývary  na polévky a ráda si zamrazuji ze zahrádky zelenou petrželku. Jenže když to všechno naflákám tak zjistím, že máme malý mrazák.

    Tuňák je dobrý na PIZZU a výborný je do toustů.

     
  • Autor: luci
    Status:

    Re: Máte oblíbené polotovary?

    Datum: 05.03.2007 00:17
     

    Já nedám dopustit na mražené bramborové šišky plněné uzeným masem a špenátem od Guseppeho. To musím mít v mrazáku pořád. Vaří se to tak 5 minut, osmažím na to haldu cibulky a je to fakt bašta. Chutná to i mým chlapům.

     
  • Autor: Dasa
    Status: expert

    Re: Máte oblíbené polotovary?

    Datum: 05.03.2007 00:41
     
    Luci a ten špenát je tak uvnitř?  Nějak si to neumím představit ale celkově jako kombinace by mi to nevadilo. Navíc výrobna Gussepe je 6 km od nás a denně jezdím kolem do práce takže sehnat není problém. Asi zkusím.
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Máte oblíbené polotovary?

    Datum: 05.03.2007 07:46
     

    Daso...mám také narvaný mrazák zeleniny ze zahrádky. Dělám si takovou polévkovou směs. Pak tam mám fazolky, mrkev, jahody, švestky...loni jsem to přehnala s rajčatama, takže i rajčata (pod maso dobrý).grinning smiley  Naštěstí mám mrazáky dva.

    Ještě jsem si vzpomněla, že známá má vždy v mrazáku větrníčky plněné zmrzlinou...prodává to ta pojízdná firma (si teď nevzpomenu, jak se jmenuje). Vždy má pro návštěvu hotovo.winking smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Máte oblíbené polotovary?-pojízdná prodejna

    Datum: 05.03.2007 09:26
     
    Moni, myslíš Family Frost? winking smiley
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Máte oblíbené polotovary?-pojízdná prodejna

    Datum: 05.03.2007 09:29
     
    Anavi...joooo...to jsou oni!!!grinning smiley
     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Máte oblíbené polotovary?-pojízdná prodejna

    Datum: 05.03.2007 13:31
     

    Taky jsem ještě nenašla rybí prsty, na kterých by si člověk fakt pochutnal. Nevim, ale když jsme byli menší, mívali jsme je a byla to lahůdka! Buď jsem byla prase, že mi to tak chutnalo, a nebo bývaly lepší. Už jsem i pochopila, že prsty z mletého file jsou hnusnější, než z nemletého, a že musím koupit jiné, než nejlevnější, ale ani tak jsem si vůbec nepochutnala. Jestli máte někdo typ na dobré rybí prsty, sem s ním! Jinak jsem potřikráte koupila (v Tescu to mají) hotové kuličky z mletého kuřecího, sýra a šunky, mají různé verze, tuším to dělá Vodňanské kuře, ale nevím to jistě, a musím říct, že je to moc moc dobrý. A jinak dík za typ na večeři, odpoledne jdu někam pro fazole. thumbs down Jo a koupila jsem mražený játrový knedlíčky, protože je milujeme, ale práce je s tím pro vraha, a byly taky výborný. Vůbec slýchám z mnoha stran o různých hotových zavářkách do polévky, máte zkušenost?

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Máte oblíbené polotovary?-pojízdná prodejna

    Datum: 05.03.2007 17:34
     
    Abyste věděli, jaký na mě máte vliv, tak jsem si právě domů přitáhla ty šišky se špenátem a uzeným (náhodu, jednou už jsem je koupila a je rozvařila... eye rolling smiley) a taky ty fazole. A ještě hotové čevapčiči od té firmy, co dělá kuřecí kuličky se sýrem a šunkou a není to fa Vodňanské kuře alébrž Happy life, "edice" Dobré jídlo:-) Taky to mají v Delvitě. Taky kupuju obyčejnou českou omáčku na špagety, Milánskou nebo Boloňskou. Ne, že bych ji neuměla sama, ale víte, jaký to je, přijít s dítětem zvenku, když zmírá hlady - to prostě nepočká...  Dneska měl takovej hlad, že než jsem douvařila, narval si plnou pusu vlašskejch ořechů, že to ani nešlo spolknout... confused smiley
     
  • Autor: Vladka
    Status: expert

    Re: Máte oblíbené polotovary?

    Datum: 05.03.2007 17:41
     
    Stano,proč práce pro vraha ? Játrový knedlíčky do polévky jsou hotové za 10 minut a víš, co jsi do nich dala.
     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Máte oblíbené polotovary?

    Datum: 05.03.2007 17:51
     
    No, Vlaďko, já než umelu játra a než z hotové hmoty napatlám knedlíčky a než vydrbu ten mlejnek, tak uteče podstatně víc času. Dodávám teda, že jsem to takhle vyřešila jenom jednou a že domácí jsou samosebou domácí, navíc, když je dělám, dávám hotové těsto (pokud je tohle těsto? Asi ne, co?) do mrazáku a máme je do polévky i na 4x... Prostě jsem to jednou zkusila obejít - pardon grinning smiley.
     
Stránky:  12 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Povídání o vaření (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.