pátek 29. března, 11:59 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Konzervace
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Vaření > Konzervace
Diskutujte! Rádi vaříte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: kordula
Status: expert

Marmelády

Datum: 26.06.2014 09:57
 

osvědčené i nové recepty



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 4 z 9
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Marmelády

    Datum: 29.08.2018 06:42
     

    No, ony bezinky nejsou kdovíjaký chuťový zázrak taky, v porovnání s komerčně atraktivnějšími druhy ovoce, myšleno začerstva, krom toho možného negativního vlivu syrových na trávicí trakt povaření vylepšuje i samu jejich chuť. Asi i proto se používaly spíše ve skromnosti, dále jako barvicí přísada a na cukrové léčivé sirupy pro děti.

    S čím míchat, aby byly dobré, nevím, párkrát jsem je do nějakých očesávacích směsí přidala, ale že bych měla dojem, že právě ony byly tím, co příslušnou směs někam pozdvihlo, tak to nikoli. Čili bohužel neporadím, sama bych se ráda od někoho poučila.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Marmelády

     
     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Marmelády

    Datum: 29.08.2018 07:27
     

    Kdyby si cancourek vzala brýle, četla by správně bezinky, nikoliv benzinky stydlin smiley grinning smiley

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Marmelády

    Datum: 29.08.2018 07:35
     

    Jo, s ňákou pofidérní benzinkou zavaříš leda motor, cancourku. smoking smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Marmelády

    Datum: 29.08.2018 07:48
     

    Z bezinek i z benzínu by byla marmeláda asi chuťově problematická. grinning smiley

     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Marmelády

    Datum: 29.08.2018 08:27
     

    Jednou jsem marmeládu zkoušela a byly tam i jablka,ale recept už nevím,odkud byl.

     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Marmelády

    Datum: 29.08.2018 08:35
     

    Z be(n)zinek grinning smiley dělám jenom sirup, vařím je se skořicí, hřebíčkem a badyánem. Někdy ho kafem a rumem pozvednu na likér, jindy se vypije tak. Pravděpodobně nemá ve směsi jinou funkci než jako barvivo. smiling smiley

    Asi bych ho zkusila zkombinovat s jablky, aronie je ve směsi s jablky moc dobrá, ale nevyzkoušeno. confused smiley

     

    Já dělala rozvárku z broskví mls smiley , bylo jich mnoho, ale s nějakými černými skvrnami, musely se okrajovat. Podusit ovoce a mírně osladit, je moc dobrá, ale nevydrží bez sterilace nebo raději zamražení.

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Marmelády

    Datum: 29.08.2018 10:11
     

    Spike, asi bych nakombinovala s jabky a přidala nějaké koření tak jako do likéru - skořici či badyán nebo možná na drobno nakrájenou meduňku ....

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Marmelády

    Datum: 29.08.2018 16:16
     

    Jj, o té s jablky jsem už kdysi slyšela (možná jsem to i dělala). Myslela jsem, jestli tu někdo nemá i jiné zajímavé zkušenosti. Ale bojuji s časem, tak nevím, jestli k marmeládování vůbec dojde.

    Zatím mám hlavně barevné bezinkové skvrny na chodníku, jak tam do oblouku s popínavkami usedají ptáci, kteří se bezinkami nakrmili a hovínka trousí rovnou pod sebe. grinning smiley

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Marmelády

    Datum: 29.08.2018 21:05
     

    Z bezinek jsem kdysi dělala jen likér, a pár let zpět jsem bezinky přidávala při kandování dýně ... na obarvení. Marmeláda mne nějak nenapadla bo touto dobou už o marmeládování nechci ani slyšet, max. ještě tak povidla švestková nebo hrušková. Ale letos ani ty ne, mám ještě zásobu.

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Marmelády

    Datum: 29.08.2018 21:07
     

    ahoj,

    bezinky dělám takto: l kg bezinek, kuličky omyté, přisypu 1/2 kg cukru, ve kterém rozmíchám Želírfix - Labeta 2:1 , přidám trochu skořice (1/2 lžičky), 2 hřebíčky, 2 badiány. Za stálého míchání vařím asi 5 minut. Nakonec přidám 1 dcl rumu a 1 lžičku kys. citronové. Vyberu koření a dávám do teplých skleniček, které ohřívám v mikrovlnce a otočím víčkem dolů, asi 10 minut. Moc mi to chutná, nejlíp v jogurtu. Letos teprve budu dělat, bezinek je málo díky suchu, něco seženu. smiling smiley

     
    Upraveno 2 krát. Naposledy upravil alenak (29.08.2018 21:16)
     
  • Autor: Kika
    Status:

    Re: Marmelády

    Datum: 30.08.2018 18:05
     

    U nas uz jsou bezinky davno opadane. Ja je letos nestihla zavarit, delavala jsem s jablky nebo hruskami.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Marmelády

    Datum: 18.10.2018 19:42
     
    44319783_10210803204710403_3306454983410450432_o.jpg
    Další fotografie:

    Dostala jsem dvě bedýnky hrušek, už byly všechny spadané na zemi, hodně zralé, proto nejdou použít na kompot ani na skladování. Poprvé v životě dělám hrušková povidla a už mě to tedy moc nebaví. Bylo toho celkem 6 plných pekáčů. Do poslední dávky jsem dala kustovnici. Čekám, až budou hotová, dám je do sklenic a zítra budu uklízet ten binec, co jsem tu udělala. Jsem zvědavá, jestli to bude chutnat. Zeťák se tedy ozval, že má radši povidla z hrušek než ze švestek.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Marmelády

    Datum: 18.10.2018 19:52
     

    . mám dost jablek a v .mrazáku švěstky, dá se s tím něco udělat , mnou vyrobená povidla jsi už snědla

     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Marmelády

    Datum: 18.10.2018 20:58
     

    Věrko, dělala jsem z hrušek základ na frgály hruščáky - pekla jsem je se skořicí, hřebíčkem a badyánem.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Marmelády

    Datum: 18.10.2018 21:06
     

    Hanko, taky jsem dala tohle koření, ještě jsem přidala kardamom a trošku perníkového koření. A ocet. Cukr žádný, je to sladké až moc i bez přidaného cukru. Snad to přes zimu sníme, bude asi 20 sklenic (ty od okurek, mají asi 3/4 litru).

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Konzervace (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.