čtvrtek 25. dubna, 02:22 Svátek má Marek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Těhotenství
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Moje dítě > Těhotenství
Diskutujte! Máte se svojí ratolestí spíše starosti a nebo radosti?
 
 
 
 
Autor: verulinka
Status: nováček

maminky pomoc

Datum: 11.01.2008 13:05
 
prosím vás o pomoc. poslední týden mi při zmáčknutí bradavek vytéká bílá až nažloutlá tekutina něco jako mlezivo. HA neberu a poslední menzes jsem měla 28.12.2007. Pohlavní styk jsem měla několikrát a nechráněný. Mohu být těhotná? dělala jsem si těhotenský test a byla tam 1 čárka, ale po 5minutách se tam objevila druhá, ale byla strašně moc slabá. tak já nevím. prosím poraďte mi. děkuji moc
 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil verulinka (11.01.2008 15:16)
 

Komentáře a názory

 
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Kurioko

    Re: maminky pomoc

    Datum: 06.04.2008 21:19
     

    Tak Tě nechci strašit, ale asi jsi.

    Jak se říká v příbalových letácích, pokud Ti test ukáže pozitivní nález, potom je to pravděpodobnější, než kdyby Ti test ukázal negativní nález. Záleží to na množství HCG.

    Měla jsem tu druhou čárku také velice slabou, ale byla tam. Dneska už se ta čárka jmenuje Tomáš. Jenom na genetice kroutila doktorka hlavou, že mám velice nízkou hladinu HCG.

     
  • Autor: Reklama

    Re: maminky pomoc

     
     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    daniela

    Re: maminky pomoc

    Datum: 15.04.2008 19:58
     
    Ahoj maminky, je mi 23 a hrozně moc toužím po dětátku.. zatím ještě beru HA ještě necelý tři měsíce,a pak s tim končím.. hrozně bych to chtěla už nějak uspíšit a být těhotná co nejdříve.. je možné že prášky přestanu brát pravidelně, že si některý vezmu pozdejc... mám totiž strach že po vysazení to nedostanu.... poradtě díky
     
  • Autor: Jesterka
    Status: nováček

    Re: maminky pomoc

    Datum: 09.05.2008 21:11
     

    Ahoj Danielo,

     

    bohužel nikdo ti nedokáže říct, zda-li po vysazení bude fungovat vše tak jak má.. Je tam velká pravděpodobnost, že otěhotníš hned.. Spousty lidí po vysazení nemají svůj pravidelný ciklus, ale zatím se na to moc neupínej to je nejlepší rada..

     

    Pokud ještě plánujete mimi, tak před početím klidně doporučuji nějaké těhu vitamíny, prý také pomáhají k početí thumbs down

     

    Budu držet palečky winking smiley

     

    Petra

     
  • Autor: LuciLei
    Status: nováček

    Re: maminky pomoc

    Datum: 20.06.2008 14:26
     
    ahoj všichni taky bych strašně moc chtěla miminko ale už přes dva roky se to nějak nedaří musím zajít někama na nějaké pořádné vyšetření ale kdybych se tak strašně moc nebála .sad smiley sad smiley sad smiley sad smiley sad smiley
     
  • Autor: Vladana
    Status:

    Re: maminky pomoc

    Datum: 21.06.2008 19:09
     
    To nemusí být žádný závažný problém, někdy je to jen psichyka, že moc chceš. Také jsem měla ten podobný problém a pak najednou po 4 letech bez HA přišlo těhotenství.
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Těhotenství (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.