pátek 19. dubna, 14:53 Svátek má Rostislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Těhotenství
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Moje dítě > Těhotenství
Diskutujte! Máte se svojí ratolestí spíše starosti a nebo radosti?
 
 
 
 
Autor: Sarlota
Status: nováček

máme jít na car?

Datum: 25.07.2014 16:51
 
Dobrý den, už se téměř 2 roky s manželem snažíme o miminko a pořád se nám nedaří, zdá se mi to už jako nekonečně dlouhá doba, myslíte, že bysme měli zajít na nějakou car na testy? Jak dlouho to trvalo vám, než se zadařilo? Děkuji za odpovědi
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 12 | další
    Aktuální stránka: 1 z 2
  • Autor: radka101
    Status: nováček

    Re: máme jít na car?

    Datum: 26.07.2014 22:32
     
    Zdravím, nám se první zadařilo rychle, proto nás překvapilo, když to u druhého trvalo, asi po necelých dvou letech nás gynekolog poslal na kliniku asistované reprodukce a nakonec jsme skončili na ivf, ale všechno dobře dopadlo, dcerka už má brášku smiling smiley Můžu se zeptat kolik vám je let? Ale po dvou letech už by se něco mělo dělat si myslím.
     
  • Autor: Reklama

    Re: máme jít na car?

     
     
  • Autor: Sarlota
    Status: nováček

    Re: máme jít na car?

    Datum: 27.07.2014 08:37
     
    Je mi 30, prý ještě dost málo, proto gynekoložka vyčkávala, ale popravdě myslím, že i ona mi už car doporučí, proto bych se na to chtěla trochu připravit a zjistit, co mě tam čeká, mám z toho docela velký strach. Jak to všechno probíhá a jak dlouho se třeba čeká na první konzultaci? Děkuji
     
  • Autor: dadada
    Status: nováček

    Re: máme jít na car?

    Datum: 29.07.2014 22:32
     

    Jedni moji příbuzní se museli snažit až 8 let, než to přišlo. Výsledek, mají nádhernou dceru.

     
  • Autor: radka101
    Status: nováček

    Re: máme jít na car?

    Datum: 13.08.2014 14:21
     
    Já jsem na konzultaci čekala asi týden, takže žádná dlouhá doba, ale taky asi jak kde... Po konzultacích následují standardní vyšetření a poté se rozhodne o dalším postupu podle výsledků. Rozhodně není čeho se bát, všechno vám tam vysvětlí a na vše připraví.
     
  • Autor: Sarlota
    Status: nováček

    Re: máme jít na car?

    Datum: 14.08.2014 07:36
     
    8 let?? to je teda pěkně dlouhá doba, takové čekání si vůbec nedovedu představit, ale když se to nakonec přece jen podařilo, tak musí být moc šťastní smiling smiley
    Radko, děkuji za uklidnění, jak už jsem očekávala, gynekoložka mě posílá do CARu a doporučila mi Repromedu (v Brně), neznáte ji někdo?
     
  • Autor: radka101
    Status: nováček

    Re: máme jít na car?

    Datum: 15.08.2014 16:44
     
    Já jsem taky z Brna, přesně tam jsem byla smiling smiley tak tu vám můžu s klidem doporučit, profesionální přístup a moc příjemné prostředí, všechno proběhlo v mezích možností poměrně rychle a bez problémů, byli jsme moc spokojení.
     
  • Autor: Sarlota
    Status: nováček

    Re: máme jít na car?

    Datum: 16.08.2014 06:40
     
    Tak to jsem ráda, v pondělí tam budu volat, tak doufám, že mě brzy vezmou a nebude ještě moc čekat na tu konzultaci, už tak mám strach.
     
  • Autor: radka101
    Status: nováček

    Re: máme jít na car?

    Datum: 24.09.2014 23:34
     
    Ahojky, tak jak ti to dopadlo? Byla jsi už na té konzultaci? a jsi už klinější? Snad je vše ok.
     
  • Autor: Sarlota
    Status: nováček

    Re: máme jít na car?

    Datum: 26.09.2014 01:03
     
    Ahoj, ano, na konzultaci jsem už byla a ted čekám na vyšetření, také ještě doufám, že to bude dobré. Jinak s klinikou jsem velmi spokojená, personál je moc milý a hlavně trpělivý a pečlivý.A mají dobré výsledky, to je pro mě důležité, snad pomohou i mně.A děkuji, že sis vzpomněla smiling smiley
     
  • Autor: Evca333
    Status: nováček

    Re: máme jít na car?

    Datum: 26.09.2014 13:57
     
    Ahoj holky, mohla bych se k vám připojit do diskuze prosím? Taky uvažuji o car, už se snažíme moc dlouho bez úspěchu, ta Repromeda mě docela zaujla, jak ji tu popisujete, dívala jsem se i na stránky, můžu se zeptat, jak dlouho jsi čekala, Šarloto? Děkuji
     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: máme jít na car?

    Datum: 26.09.2014 21:08
     

    Vstoupím vám do diskuze, můžete v Brně také navštívit kliniku L´ART [www.ivf.cz]. Jsou na ni více než dobré reference.

     
  • Autor: Sarlota
    Status: nováček

    Re: máme jít na car?

    Datum: 27.09.2014 22:40
     
    Ahojky Evčo, určitě se k nám můžeš připojit, to je samozřejmé smiling smiley Jak dlouho už se snažíte? Já jsem taky už byla netrpělivá a hned po té první konzultaci mi bylo o něco líp, člověk si o tom potřebuje aspon popovídat a něco se dozvědět. Jinak na konzultaci jsem se dostala hned nějak příští týden od zavolání.
     
  • Autor: Evca333
    Status: nováček

    Re: máme jít na car?

    Datum: 23.10.2014 18:59
     
    Ahoj Šarloto, to jsou dobré zprávy, asi si tam taky zkusím zavolat, pokud mi to ted zas nedopadne, my se snažíme rok a půl...
     
  • Autor: Sarlota
    Status: nováček

    Re: máme jít na car?

    Datum: 25.10.2014 23:50
     

    Budu držet palečky! Třeba to ještě dopadne smiling smiley a kdyby ne, tak věřím, že to nějak zvládnem a nakonec se dočkáme!

     
Stránky:  12 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Těhotenství (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.