sobota 20. dubna, 14:09 Svátek má Marcela
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: drahus
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

Mám radost aneb povedený den

Datum: 11.03.2008 14:37
 

Zakládám tuto diskuzi pro ty, kteří mají radost nebo si radost udělali nebo je něco/někdo potěšil winking smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 2 krát. Naposledy upravil drahus (01.02.2012 20:55)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 7 z 21
  • Status: expert

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 25.12.2021 15:04
     

    Kordulko, třeba se ještě do knížky začteš. Určitě v tom byla dobrá vůle. Knížka se těžko jeden čas sháněla.

    Čemeřice, i když nebyly úplné překvapení, mi radost dělají taky. Asi se uchytily, koukala jsem na ně po skončení mrazíků, květy se jim zvětšily. Tak ať rostou. Tady to letos bylo více prakticky zaměřené. Z loňských bichlí jsou ještě některé nepřečtené. Starý notebook jsem chránila dlouho tělem, je to už taky stařec ale fungoval.Pak asi Ježíšek usoudil, že ze zvířat padá stále něco, tak přinesl robotický vysavač. Už jsem před léty jeden měla, když to začínalo ale dědek to tak nesnášel, že nesměl jezdit. Doufám, že to už bude lepší. Revoluci udělala dcera zvířatům. Psi dostali pelechy, které ignorují, navezli se tam kocouři. Kocouři dostali fontánku na pití, tu pro změnu zase bojkotují oni a velice nedůvěřivě na zařízení koukají. Jediný, kdo projevil pochopení pro progresivní změnu je stařičká Žofka.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Mám radost aneb povedený den

     
     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 25.12.2021 17:16
     

    U nás klasika-kosmetika a nějaké oblečení.Od syna povlečení,dcera se zetěm přijedou až v pondělí.Dnes tam měli syny s rodinami.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 26.12.2021 09:29
     
    270113932_4370503833077900_6179798913259501338_n.jpg

    to je ta lucerna , co jsem si koupila thumbs down

     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 26.12.2021 09:34
     

    Pěkná thumbs down thumbs down

     
  • Status: expert

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 26.12.2021 10:25
     
    anturie.jpg

    Kordulko, ta se Ježíškovi povedla. Část vánočních dárků tu bývají živé kytky. Ty člověka v zimním smutném období skoro zahřejí. Ještě jsou tu lilie ale ty potřebují ještě víc rozkvést.

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 26.12.2021 10:36
     



    kordula napsal(a):



    Pinka napsal(a):

    Ta lucerna je super no a Kája to je jasný smiling smiley. Mě Ježíšek samé užitečné věci- mazání na klouby , parfém atd, ale naši si nadělili gramofon, z čehož mám radost, protože je tu spousta desek. Tak na to se těším.

    ......z Káji mě mohla ranit mrtvice eye rolling smiley , poslechnu si ho, ale knihu... , za ty peníze to by bylo hnojina a zeminy a kytiček atd

    Aha, já myslela, že je to deska LP, tak to chápu winking smiley

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 26.12.2021 10:38
     

    krása- jak lucerna thumbs down , tak kytice thumbs down .. venku zima a tohle fakt zahřeje.Regi nikdy nezklame- pokud jde o živé kytky. thumbs down

     
  • Autor: JaniV
    Status:

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 26.12.2021 10:40
     



    kaaj napsal(a):

    krása- jak lucerna thumbs down , tak kytice thumbs down .. venku zima a tohle fakt zahřeje.Regi nikdy nezklame- pokud jde o živé kytky. thumbs down

    Ani jinak smiling smiley

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 26.12.2021 11:54
     

    jo Regi - ani jinak winking smiley grinning smiley

     
  • Status: expert

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 26.12.2021 22:14
     
    orchije.jpg

    No, snažím se, pokud to jde, nezklamat a dodržet, co slíbím. Ale někdy se taky úplně nepovede, jak by si člověk přál.

    Tak ještě jedno květinové zahřátí.

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 26.12.2021 22:40
     

    Krásné květiny thumbs down flower smiley .

    A lucerna taky thumbs down .

    Já mám radost ... přijel švagr až od Sokolova ... včera večer se ještě vymlouval, že nechce otravovat a kecy v kleci, že je zima a nevlídno ... ráno jsem mu volala, že musí ... a je tady, stačil odehrát první kolo šachového turnaje a bude pokračovat až do čtvrtka thumbs down , je borec, v květnu mu bylo 81.

     
  • Status: expert

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 27.12.2021 08:58
     

    Eli, to je fakt důvod k radosti. Už jsi o něm tuším psala. V tomhle věku a šachový turnaj, sám docestovat, klobouk dolů. thumbs downVyřiď mu můj obdiv, pokud ho to potěší.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 27.12.2021 09:12
     

    Tak já Goťákovu knížku zakoupila ještě v "předprodeji", původně pro mamku... a skoro jsem ji přečetla, když byla tak dlouho v nemocnici a nestihla jsem ji předat. Teď ji dostala pod stromeček a měla z ní velkou radost. flower smiley love smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 27.12.2021 09:13
     

    Eli, tak to je fakt borec. thumbs down love smiley

     
  • Status: expert

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 11.01.2022 19:02
     

    Dneska jsme úspěšně ukončili zubní potíže našeho Hercula. Zuby vytrhány, z uspání se probral bez následků a už se i věnoval krmení. Bohužel musím říct, že se naplno projevila jeho jezevčí povaha. Zdaleka není takový dobrák jako Žofka. Uspání a ošetření proběhlo bez problémů. Veterinářka si zvířata nechává ještě tak hodinu po zákroku u sebe a pak si je člověk může odvézt. Ještě do telefonu nám hlásila, že už je Hercule probuzený, nechá se pohladit a že můžeme přijet. Jen jsme vlezli do ordinace a doktorka odešla do vedlejší místnosti, že nám ho vypustí a volali jsem na něj, ozvalo se místo radostného vítání zlostné vrčení, k doktorce se už neznal a skončilo bratříčkování. Kanylu z packy mu už vyndávala za naší asistence a za výchovného nadávání. Moc vděku neprojevil. eye rolling smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.