čtvrtek 25. dubna, 00:05 Svátek má Marek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: drahus
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

Mám radost aneb povedený den

Datum: 11.03.2008 14:37
 

Zakládám tuto diskuzi pro ty, kteří mají radost nebo si radost udělali nebo je něco/někdo potěšil winking smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 2 krát. Naposledy upravil drahus (01.02.2012 20:55)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 6 z 21
  • Status: expert

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 16.11.2021 13:17
     

    Anavi, mám to stejně, mám i recepty babiččinou rukou, přece to nevyhodím:-). Spoustu receptů psaných kolegyněmi v práci, mastné fleky a tak, to se nemůže vyhodit, mívala jsem to v krabici od bot, ale rozpadla se :-). Možná na to koupím přiměřeně velký kontejnerek z plastu:-)

     
  • Autor: Reklama

    Re: Mám radost aneb povedený den

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 16.11.2021 13:32
     

    Koupila jsem na to šanon a snažím se to házet do eurodesek aspoň. Protože dřív jsem to různě zastrkávala do kuchařky, potom jsem ji vyndala a jak recepty přibývaly, rozletělo se to leckdy po celé kuchyni. winking smiley eye rolling smiley

     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 16.11.2021 15:08
     

    Holky,já mám teda recepty přepsaný,ale stejně beru to starý salátový vydání a třeba recept na kečup už skoro nejde přečíst grinning smiley

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 16.11.2021 16:24
     

    Konečně jsem sehnala obv. doktora, pojišťovna mi poslala seznam, kde nemají nahlášený strop a jedna mudr z polikliniky se mi ozvala a už jsem i zaregistrována. A taky jsem hned dostala zkušebně prášky na tlak winking smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 16.11.2021 16:39
     

    Pinko , u nás nemáme zubaře.....

    Recepty mám sice v jednom šanonu, ale už nepřehledný. Nic nevyhodim, ani ty s poznámkou " nejedlé" grinning smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 16.11.2021 20:33
     

    Tak já si ty moje mastný flekatý papirky a kroužkový sešit přepsala, když jsem onehdy marodila. Nudila jsem se.

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 17.11.2021 10:21
     



    kordula napsal(a):

    Pinko , u nás nemáme zubaře.....

    Recepty mám sice v jednom šanonu, ale už nepřehledný. Nic nevyhodim, ani ty s poznámkou " nejedlé" grinning smiley

    Kordul, zubaře naštěstí mám, je mu kolem 40 let, tak pro mě už do smrti grinning smiley, pokud nic nenastane. Je to hrozný takhle přemýšlet, ale taková je doba sad smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 25.12.2021 09:52
     
    270011015_4366163863511897_4335042642363510926_n.jpg

    A co přinesl Ježišek vám ?

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 25.12.2021 10:47
     

    Ta lucerna je super no a Kája to je jasný smiling smiley. Mě Ježíšek samé užitečné věci- mazání na klouby , parfém atd, ale naši si nadělili gramofon, z čehož mám radost, protože je tu spousta desek. Tak na to se těším.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 25.12.2021 12:04
     



    Pinka napsal(a):

    Ta lucerna je super no a Kája to je jasný smiling smiley. Mě Ježíšek samé užitečné věci- mazání na klouby , parfém atd, ale naši si nadělili gramofon, z čehož mám radost, protože je tu spousta desek. Tak na to se těším.

    ......z Káji mě mohla ranit mrtvice eye rolling smiley , poslechnu si ho, ale knihu... , za ty peníze to by bylo hnojina a zeminy a kytiček atd

     
  • Status: expert

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 25.12.2021 13:10
     

    No dostat cokoli s Kájou by mě švihlo, naštěstí to nehrozí :-)

     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 25.12.2021 13:18
     

    Mně letos Ježíšek naježil kosmetiku, sošky koček, knížky - jednu o Cimrmanech (miluji), další s věnováním od autorky, takže spokojenost. Asi se poučil z vánoc loňských, kdy mi přinesl o tři velikosti větší svetr a telefon ALIGÁTOR, to jsem se fakt urazila a musel si ho odnést zpátky grinning smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 25.12.2021 13:29
     



    kordula napsal(a):



    Pinka napsal(a):

    Ta lucerna je super no a Kája to je jasný smiling smiley. Mě Ježíšek samé užitečné věci- mazání na klouby , parfém atd, ale naši si nadělili gramofon, z čehož mám radost, protože je tu spousta desek. Tak na to se těším.

    ......z Káji mě mohla ranit mrtvice eye rolling smiley , poslechnu si ho, ale knihu... , za ty peníze to by bylo hnojina a zeminy a kytiček atd

    No z té knihy by mě taky kleplo, po té netoužím, ale ráda se podívám na film Karel. V kině jsem ho ještě nestihla, ale 15.1. bude v televizi.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil SPIKE (25.12.2021 13:29)
     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 25.12.2021 13:33
     

    hmm- Aligátor jsem měla jako první mobil. mám ho dodnes na okně, ale bez simky.,dostala jsem další sošku dámy, tentokrát menší . . jinak kosmetiku , deku , polštář a nevím ani co ještě.ten polštář si musí někdo vzít - je s bylinkama a já mám alergii . dcera dostala mimo jiné velkou bonbonieru Mozartovy koule a .až dnes zjistila , že je v ní ukryt mobil winking smiley

    Marek dostal dron a dnes už s ním podniká lety. jsem zvědava . kde mu uletí .Klárka zase papír s příslibem letecky do Helsinek . - jo letos byl Ježíšek velmi bohatý -asi zbytečně.. .

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 25.12.2021 14:40
     

    tu Gottovu knihu jsem prohlížela v létě u sestřenice, koupila si ji k narozeninám....nechápala jsem....jeho písničky se mi líbí z jeho mladých let, teď to je někde jinde....jeden z dárků, který mě velmi potěšil je čemeřice - Anna°s Red... teď je nejlepší to povalování v teple při pohádkách.... winking smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.