sobota 20. dubna, 07:07 Svátek má Marcela
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: drahus
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

Mám radost aneb povedený den

Datum: 11.03.2008 14:37
 

Zakládám tuto diskuzi pro ty, kteří mají radost nebo si radost udělali nebo je něco/někdo potěšil winking smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 2 krát. Naposledy upravil drahus (01.02.2012 20:55)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 4 z 21
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 15.11.2021 09:19
     

    Dnes mě končí karanténa. Plánuji, že se půjdu projít.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Mám radost aneb povedený den

     
     
  • Status: expert

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 15.11.2021 10:59
     

    Kordulo, to jako fakt? Kamarádka byla zavřená tři neděle, než se směla jít ukázat k doktorovi. To jako může jít nemocný po deseti dnech mezi lidi? Já myslela až je úplně zdravý. Nekamenujte mě, ale musím to líp nastudovat, tomuhle nerozumím.

     
  • Autor: Manca
    Status: expert

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 15.11.2021 11:36
     

    A teď si vem, Jajo, že kdyby se dobrovolně nepřihlásila o test, mohla jako očkovaná klidně chodit mezi lidi celou dobu winking smiley

     
  • Status: expert

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 15.11.2021 13:32
     

    Ja jsem taky očkovaná a hlídám se možná víc než neočkovani. Ta nařízení jsou všechna vite k čemu..... Člověk musí být hlavně sám zodpovědný k sobě i k ostatním.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 15.11.2021 14:58
     



    jaja99 napsal(a):

    Kordulo, to jako fakt? Kamarádka byla zavřená tři neděle, než se směla jít ukázat k doktorovi. To jako může jít nemocný po deseti dnech mezi lidi? Já myslela až je úplně zdravý. Nekamenujte mě, ale musím to líp nastudovat, tomuhle nerozumím.

    Dnes je to 14 dní. Ono to na nějaký trajdání není. Jen jsem se otočila na chatu pro brambory a ještě jsem se nezahřála.

    Jájo , obvoďák mě vidět nechce, nic neříkal. Odpoledne jdu s kocourem na veterinu, ale to jsem s doktorkou domluvená

    Vůbec nechápu, když je v rodině někdo pozitivní a zbytek rodiny chodí do práce, nebo školy.

     
  • Status: expert

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 15.11.2021 15:23
     

    Fakt jsou ta nařízení nesmyslná a divná. Přece nemůžou předpokládat, že ta rodina maroda zavře v jedné cimře a nestýká se s ním. Naši mladí se loni zavřeli všichni v baráku a nosili jsme jim nákupy a věšeli je na plot, rodiče padli natvrdo, děti jeden pozitivní dva OK. Ještě s dětmi musel syn na testy 20 km autem v horečce...... Ale znám i smutný případ, mladým nevzali malou do školky, že má nudli, tak ji zavezli babičce, byl to covid a babička po pár dnech přistála ve špitálu a do 10 dnů bylo hotovo, nechtěla bych být v kůži té dcery:-(.

    Proto si myslím, že někaá nařízení nic nevyřeší, spíš by lidi měli myslet na to jak se tomu vyhnout a snažit se být opravdu opatrní.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 15.11.2021 15:47
     



    jaja99 napsal(a):

    Fakt jsou ta nařízení nesmyslná a divná. Přece nemůžou předpokládat, že ta rodina maroda zavře v jedné cimře a nestýká se s ním. Naši mladí se loni zavřeli všichni v baráku a nosili jsme jim nákupy a věšeli je na plot, rodiče padli natvrdo, děti jeden pozitivní dva OK. Ještě s dětmi musel syn na testy 20 km autem v horečce...... Ale znám i smutný případ, mladým nevzali malou do školky, že má nudli, tak ji zavezli babičce, byl to covid a babička po pár dnech přistála ve špitálu a do 10 dnů bylo hotovo, nechtěla bych být v kůži té dcery:-(.

    Proto si myslím, že někaá nařízení nic nevyřeší, spíš by lidi měli myslet na to jak se tomu vyhnout a snažit se být opravdu opatrní.

    Nám chodila nakupovat Radka a nákup nechávala. na klice.

    Děda se vůbec necejti dobře, on stále spí . Na mono- kapačku nešel, neposlechl mě ani Reginu, ani doktorku. Začínáme si lést na nervy. Vytáčí mě otázka, co budeme mít k obědu. eye rolling smiley

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 15.11.2021 15:50
     



    kordula napsal(a):

    Dnes mě končí karanténa. Plánuji, že se půjdu projít.

    Končí ti izolace, ne karanténa. Izolace ( pozitivně testovaný) je na 14 dní. Karanténa, ti, co se s ním setkali, trvá 7 dní a musí být ukončena negativním testem.

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 15.11.2021 16:04
     

    Hele, Kordul,když se dědek ptá co k obědu, tak je to dobrý. Chuť k jídlu značí, že to s ním nebude tak bledý.😁

     
  • Status: expert

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 15.11.2021 16:29
     

    Gabi, už jsem z toho jelen:-). Takže děti ve škole když se setkají s nemocným spolužákem mají být na 7 dní v karanténě ukončené negativním testem? Rozumím tomu Ok nebo zase blbnu?

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 15.11.2021 16:51
     



    jaja99 napsal(a):

    Gabi, už jsem z toho jelen:-). Takže děti ve škole když se setkají s nemocným spolužákem mají být na 7 dní v karanténě ukončené negativním testem? Rozumím tomu Ok nebo zase blbnu?

    Mělo by to tak být. Jen očkovaní být nemusí. Jich se karanténa netýká. Bonus za očkování. winking smiley spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Status: expert

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 15.11.2021 16:55
     

    Ona ta pravidla každý vyhlašuje jinak vnoučata minule test jedno po 3 dnech druhé 8. den, kdo se v tom má vyznat. Mají smůlu nemůžou sem ani zdraví:-(

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 15.11.2021 16:57
     

    No abych vám zamotala trochu hlavu. Teď mi volala švagrová, že u kluka ve třídě po antigenním testování 6 pozitivních. ( jejich kluk taky, ale nemá příznaky, nic mu není )Tak musí všech 6 zůstat doma do doby PCR testu ( jsou objednaný až na pátek, dřív nebylo místo ), ostatní můžou chodit zatím do školy. Tepr až by se potrvdila pozitivita PCR testem, tak musí jít do karantény i ti ostatní. spinning smiley sticking its tongue out grinning smiley

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 15.11.2021 17:33
     

    Taky abych přispěl svou troškou do mlýna .... Může jít o obrázek one or more people a text that says 'To je porád dokola...oč očkovat, neočkovat pro, proti.... pritom stačilo V médiích napsat že podle védecké studie očkováni zpúsobí zhubnutí u žen až o deset kilo a u mužu zvetšení penisu o 5 až 10cm. Podle mého by nekterí šli na očkování nékolikrát.....'

     
  • Status: expert

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 15.11.2021 17:35
     

    Gabi no je to na hlavu:-) a kdo se v těch nařízeních má vyznat.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.