úterý 23. dubna, 20:26 Svátek má Vojtěch
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: drahus
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

Mám radost aneb povedený den

Datum: 11.03.2008 14:37
 

Zakládám tuto diskuzi pro ty, kteří mají radost nebo si radost udělali nebo je něco/někdo potěšil winking smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 2 krát. Naposledy upravil drahus (01.02.2012 20:55)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 2 z 21
  • Status: expert

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 27.09.2021 09:45
     

    Gabco, parádní výkon. thumbs down V mladším věku jsem jezdívala na chalupu, je to asi 25 kiláků a rovina celkem. Problém nebyly nohy ale zadek. Mívala jsem kolo s takovým pěkným sedlem s péry. To mi ukradli. A žádný další sedlo nějak nesplňovalo očekávání.

    A teď naposledy jsem ve špitále v rámci rehabilitace najela snad půlku Tour de France. Měla jsem z Lidlu něco jako rotoped ale nesedělo se na něm. Jen šlapky, člověk mohl sedět na posteli nebo na židli a dupal. Rehabilitačky chodily na chvíli. Takže mi nezbylo nic jinýho než se do toho pustit sama. Ukazovalo to i najeté kilometry. Když jsem to dostala, sdělili mi z domova,že to budou kontrolovat. grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Mám radost aneb povedený den

     
     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 01.10.2021 08:20
     

    Mám opravdu velkou radost a musím se tak nějak podělit ... jednak - včera jsem nešla na naplánovanou operaci mé klikaté ruky (omluvila jsem se měsíc dopředu, aby termín mohli využít pro někoho odvážnějšího a potřebnějšího) - teď se pochlubím peřím cizím - se synem jsem byla jako "podržtaška" (ale opravdu, držela jsem tašky, hlídala čísla, vymýšlela jak je připevnit - nejen pro nás - nedali nalepovací, roušky jsou super, mají gumičky a já mívám vždy min. jednu náhradní) na světovou výstavu psů - naše Cher-Chmatylda- Dorka obdržela titul "Světový vítěz plemene (v NO)" - radost velká bo konkurenci, která byla, známe, a ti jsou hoodně dobří, ale ....... držím se při zemi, bylo jen 30 psů, z celového počtu NO na planetě nepatrný zlomek.

    Fotky nemám, nevzala jsem foťák, mobil fotí víc než blbě, navíc tak nějak stále plné ruce (holky jsme měli dvě, veteránka byla 2. ve své třídě).

     
  • Status: expert

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 01.10.2021 08:26
     

    Eli, tak to je na velkou gratulaci. love smiley love smiley love smiley S rukou to asi tak mělo být. Třeba bude jindy lepší konstelace hvězd. Moc přeju, jako majitel nepříliš vychovávaných hafanů s i umím představit to množství práce. Včetně odchovu štěnat. Doufám, že jste je i sebe pořádně odměnili. smiling smiley 

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 01.10.2021 08:46
     

    Eli, velká gratulace. love smiley flower smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 01.10.2021 09:08
     

    Eli , velká gratulace. Viděla jsem to ve zprávách

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 01.10.2021 09:37
     

    Eli skvělé...velká gratulace flower smiley flower smiley flower smiley

    Gabčo jsi dobrá... thumbs down, jen tak dál. No já si bez kola nedovedu představit, vyndám ho ze sklepa i když jdu 200m do krámu.. grinning smiley. jít pěšky je ztráta času.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 01.10.2021 09:41
     

    Lado, přesně... bez kola ani ránu... i ty "pochůzky" po městě jsou na kole vyřízené raz dva... s autem děs, najít místo na parkování je rovno zázraku. A chození pěšky zdlouhavé. Ale kamarádka zase nechápe, že mě baví někde napětkrát zamykat kolo a pak vláčet tašky na kole. Preferuje bus... to by zase zabilo mě eye rolling smiley grinning smiley (někde zbytečně čekat a ztrácet čas winking smiley ). Každý to holt má jinak, ale pro mě je kolo součást života. love smiley Ale "dálkově" jsme toho letos moc nedali, nejvíc jsme najezdili na dovolené v Polsku-Hel a Léba. Byly zahrady a na kolo nezbyl čas. confused smiley Příští rok jsme si dali zákaz cokoli předělávat a chceme si konečně užít cyklistiku. love smiley Ale plány jsou jedna věc, a ono to všechno bude stejně zase jinak. winking smiley Známe to... confused smiley

    ***

    Sleduji jednu paní na netu... je jí určitě přes šedesát, na kole najeto k minulému měsíci 11 000 km!!!! Obdivuji, smekám pomyslný klobouk (tím spíš, že jezdí sama, někdy až kolem 100 km za den), lze jen závidět, že si někdo umí najít takového koníčka na důchod a zdraví mu dopřává si to užívat. flower smiley

    V Chorvatsku jsem kdysi byla s paní, které bylo 65 let. Říkala, že manžel nenáviděl sporty a jakýkoliv pohyb. Maximálně dal procházku kolem baráku. Když zemřel, pořídila si silniční kolo a začala jezdit. Dcera se prý chytala za hlavu, že se máma zbláznila. Upozornuji, že jsem jí absolutně nestačila... ani po rovině, natož do kopců. winking smiley Byla Liberečanda a pro zábavu si prý několikrát za měsíc dávala výšlap na Ještěd eye rolling smiley , takže já z roviny jsem jen zírala, že to udýchá. eye popping smiley Poklona všem, kteří neskuhrají, nevyčítají dětem zřídkavé návštěvy a nečekají, že jim radost do života bude neustále vnášet někdo jiný... a umí si tu životní radost najít sami. flower smiley love smiley (Samozřejmě je předpokladem plné zdraví.)

     
    Upraveno 2 krát. Naposledy upravil Anavi (01.10.2021 09:49)
     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 01.10.2021 09:52
     

    Holky díky love smiley flower smiley , on to byl tak nějak povedený den i jinak ... pomazlila jsem se s našimi třemi "odchovy" - letošní Kronos vyhrál třídu dorostu, Kessy neměla "naběháno", byla 2. v dorostu fen, loňský Joker Rocky byl také 2. ve své třídě - nezvládli natrénovat, mají 14ti denní miminko, ne psí, lidské, trochu jiné starosti. Ale všechna tahle štěnda mne poznala (já byla voblízaná celá, naštěstí jsem si sundala naušnice) ... pocit, co budu povídat.

    Konečně jsem poznala jednu paní chovatelku, o dost starší než já .... vy jste maminka?, ta co plete ty úúúúúúúúúžasné ponožky? díky, nakopla jste mne, napletla jsem pro celou rodinu na vánoce, taky různé "psí" kamarády a kupodivu všichni nosí ... .... a já se svou vizáží bezdomovce a špatným rozlišením slyšeného ... jsem se stydlin smiley stydlin smiley

    Kordulko, nás jsi ve zprávách neviděla, naštěstí ...... my jsme tak trošku bezďáci oba, syn by potřeboval ostříhat a koupit nové kalhoty a začít tak nějak trošku o sebe dbát ... ale mezi těmi pejskaři tak thumbs up úplně nebyl.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil babkaela (01.10.2021 09:59)
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 01.10.2021 09:55
     

    love smiley love smiley love smiley flower smiley

    Vtipně (pro mě) shrnuto jako vždy... thumbs down winking smiley, ty bezdomovkyně. love smiley flower smiley

     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 01.10.2021 10:36
     

    Eli love smiley love smileygratuluji.

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 01.10.2021 12:15
     

    Eli, to je úžasnej úspěch , ale je za ním hodně práce, to obdivuju a gratuluju thumbs down thumbs down thumbs down

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 01.10.2021 12:38
     

    Mé dámy, dík všem love smiley flower smiley , já se snad nechtěla chlubit, jen podělit o radost, že určitá péče a chování stojí za to. Nějak jsem nestihla .... bo katalog neměla ... zda Spike snacha byla též "na bedně" a byli kousek od nás ..... stydlin smiley

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 01.10.2021 12:55
     



    Anavi napsal(a):

    love smiley love smiley love smiley flower smiley

    Vtipně (pro mě) shrnuto jako vždy... thumbs down winking smiley, ty bezdomovkyně. love smiley flower smiley

    Elo, souhlas, moc gratuluju thumbs down flower smiley

     
  • Autor: Kika
    Status:

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 01.10.2021 13:20
     

    Elo, taky moc gratuluju! Stydět se nemusíš, však jste to nedostali zadarmo, práce za tím vším je habaděj.. Ale moc ti to přeju a užij si radost flower smiley

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 01.10.2021 23:50
     

    Elo jsi originál a to ještě vtipný. Gratulujivám i pesanům.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.