sobota 20. dubna, 14:29 Svátek má Marcela
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: drahus
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

Mám radost aneb povedený den

Datum: 11.03.2008 14:37
 

Zakládám tuto diskuzi pro ty, kteří mají radost nebo si radost udělali nebo je něco/někdo potěšil winking smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 2 krát. Naposledy upravil drahus (01.02.2012 20:55)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 17 z 21
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 09.01.2023 08:59
     

    Eli, naše generace bude ráda, když se dožije vnoučat. confused smiley Děti jsme měly všechny později, spíš kolem třicítky, některé po čtyřicítce... a pokud budou naše děti stejně váhavé - což ono jim vzhledem k současné situaci s bydlením asi nic jiného nezbude, tak buď se jich nedožijeme nebo o tom už nebudeme vědět, protože nepoznáme ani vlastní děti. eye rolling smiley Smutné no.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Mám radost aneb povedený den

     
     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 09.01.2023 09:29
     

    Anavko, situace s bydlením nebyla nikdy limmitující .... nooo, dětičky jsme spíš rozmatlily ... nebyl problém, kdysi, více generací v jednom malém domku či bytu, zvládali to. První dítě jsem měla v 21ti, bohužel, nějak prošvihl (ten ne, on je spíš příliš odpovědný, pečující ... kur.a, pos.ala jsem to asi já), teď je mu 45 a příliš přemýšlí .. hlava tady už vítězí nad pudem ... mohla bych pokračovat, nechci, mám 3 kluky a jednu vnučku a ... jednoho adoptovaného vnuka o kterého jsme se starali jako o vlastního a 7 let nás nechce ani vidět, ani svoji sestru (poloviční ... máma byla stejná) ... kurňa, zase jsem se trochu rozkecala jinak.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 09.01.2023 10:35
     

    Já jsem ráda, že už jsem v důchodu, ale brala bych, aby mi zároveň bylo tak 30-40. grinning smiley

    Vnoučat od 3 dětí mám požehnaně (brzy se narodí sedmé vnouče). Už bych mohla být i prababičkou, protože vnučce bude za měsíc 23, ale s potomky nespěchá, jak je dnes zvykem, takže toho se asi nedožiju.

    Zrovna včera jsem si uvědomila, že moje mamka měla v 50 už 5 vnoučat (což byl tedy konečný počet), do důchodu šla v 55, takže se jim mohla věnovat. V mém věku už byla prababičkou, takže si i těch starších pravnuček užila ještě dost, často je hlídala a bývaly u ní celý víkend.

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 09.01.2023 12:19
     

    Ivčo, myslím, že naše generace ještě měla děti poměrně brzo. Spíš ta našich dětí už nikam nespěchá.

    Mám třeba spolužačku, ta už má 9 letýho vnuka a další dvě vnoučata. Kamarádka o rok mladší má 8 letou. A mohla bych pokračovat.

    Já už mám kluky ve věku, že bych vnoučata mít mohla, ale nikam nespěchaji. Starší ( 28)ani nemá přítelkyni, občas jen nějakou kamarádku a vyhovuje mu to. 🤪Zatím.

    Mladší ( 25 )se rozešel, chce prý teď užívat života.

    Takže u mě vnoučata zatím v nedohlednu.

    Ale jednou bych ráda a doufám, že to bude dřív, než mě opustí síla a elán. 😁

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 09.01.2023 12:37
     


    Moje mamka taky v důchodu od 55, takže si to užila s vnoučaty vrchovatě. Pravnuka má jednoho a už u toho asi zůstane. Neteř nejspíš další nechce, zůstanou u jedináčka.

    SPIKE napsal(a):

    Já jsem ráda, že už jsem v důchodu, ale brala bych, aby mi zároveň bylo tak 30-40. grinning smiley

    Vnoučat od 3 dětí mám požehnaně (brzy se narodí sedmé vnouče). Už bych mohla být i prababičkou, protože vnučce bude za měsíc 23, ale s potomky nespěchá, jak je dnes zvykem, takže toho se asi nedožiju.

    Zrovna včera jsem si uvědomila, že moje mamka měla v 50 už 5 vnoučat (což byl tedy konečný počet), do důchodu šla v 55, takže se jim mohla věnovat. V mém věku už byla prababičkou, takže si i těch starších pravnuček užila ještě dost, často je hlídala a bývaly u ní celý víkend.

     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 09.01.2023 15:39
     

    Dcera měla kluky dost brzo,za pár dní ji bude 50 a jejímu staršímu synovi 30,mladšímu 27.Byli jsme "mladí"prarodiče,ale aspoň jsme si vnoučat užili.

    Starší vnuk má skoro dvouletýho syna a mladší 4letou dcerku.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 09.01.2023 16:00
     

    Děda má v únoru 75 a 16.2. máme zlatou svatbu.

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 10.01.2023 09:59
     

    kordul thumbs down, to musíte parádně oslavit drinking smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 10.01.2023 10:07
     

    tak to se máte thumbs down

    bosk napsal(a):

    Dcera měla kluky dost brzo,za pár dní ji bude 50 a jejímu staršímu synovi 30,mladšímu 27.Byli jsme "mladí"prarodiče,ale aspoň jsme si vnoučat užili.

    Starší vnuk má skoro dvouletýho syna a mladší 4letou dcerku.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 10.01.2023 10:10
     

    Takže tvoje dcera má v mém věku už dvě vnoučata? love smiley

    bosk napsal(a):

    Dcera měla kluky dost brzo,za pár dní ji bude 50 a jejímu staršímu synovi 30,mladšímu 27.Byli jsme "mladí"prarodiče,ale aspoň jsme si vnoučat užili.

    Starší vnuk má skoro dvouletýho syna a mladší 4letou dcerku.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 10.01.2023 11:16
     



    Pinka napsal(a):

    kordul thumbs down, to musíte parádně oslavit drinking smiley

    Uz u nás byla paní z úřada, zda opravdu nechceme " znova oddat " , to určite, Ne. Ale souhlas oznámení ve zpravodaji ,jsme dali .

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 10.01.2023 12:27
     



    kordula napsal(a):

    Děda má v únoru 75 a 16.2. máme zlatou svatbu.

    Já letos 50 a v létě 30 let od svatby. grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 10.01.2023 14:17
     

    thumbs down thumbs down thumbs down statečná holka winking smiley

     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 10.01.2023 16:02
     



    Anavi napsal(a):

    Takže tvoje dcera má v mém věku už dvě vnoučata? love smiley

    bosk napsal(a):

    Dcera měla kluky dost brzo,za pár dní ji bude 50 a jejímu staršímu synovi 30,mladšímu 27.Byli jsme "mladí"prarodiče,ale aspoň jsme si vnoučat užili.

    Starší vnuk má skoro dvouletýho syna a mladší 4letou dcerku.

    Ano. love smiley

     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 10.01.2023 16:04
     



    kordula napsal(a):



    Pinka napsal(a):

    kordul thumbs down, to musíte parádně oslavit drinking smiley

    Uz u nás byla paní z úřada, zda opravdu nechceme " znova oddat " , to určite, Ne. Ale souhlas oznámení ve zpravodaji ,jsme dali .

    My vloni v dubnu,ale moc jsme to nerozpatlávali. grinning smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.