čtvrtek 25. dubna, 20:50 Svátek má Marek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: drahus
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

Mám radost aneb povedený den

Datum: 11.03.2008 14:37
 

Zakládám tuto diskuzi pro ty, kteří mají radost nebo si radost udělali nebo je něco/někdo potěšil winking smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 2 krát. Naposledy upravil drahus (01.02.2012 20:55)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 16 z 21
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 04.01.2023 21:30
     

    Maguško, dobře jsi udělala thumbs down - ono, při dnešních valorizacích důchodů, ta ztráta nebude zase tak bolestná. Navíc ... snad důležitější než cokoliv jiného je mít svůj klid, čas pro sebe, nehonit se a neposlouchat, že je vlastně ... přebytečnej či navíc nebo obtížista.

    A na kolena ... poradí TAK ... chce to pohyb, ne nad limit, ale pohyb ... procházky, aspoň trochu - nebo kolo ?

     
  • Autor: Reklama

    Re: Mám radost aneb povedený den

     
     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 04.01.2023 22:21
     



    babkaela napsal(a):

    Maguško, dobře jsi udělala thumbs down - ono, při dnešních valorizacích důchodů, ta ztráta nebude zase tak bolestná. Navíc ... snad důležitější než cokoliv jiného je mít svůj klid, čas pro sebe, nehonit se a neposlouchat, že je vlastně ... přebytečnej či navíc nebo obtížista.

    A na kolena ... poradí TAK ... chce to pohyb, ne nad limit, ale pohyb ... procházky, aspoň trochu - nebo kolo ?

    Ano Elo, jsem tady!

    Na koulena jsou nejlepší procházky a kolo.

     
  • Status: expert

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 04.01.2023 22:39
     

    Než se nervovat, je tohle mnohem lepší řešení. Základní pocit a to vidím i na sobě, ač do práce chodím, je to nemuset. Možnost kdykoliv skončit. Chodím v práci v bílým plášti ale jak je člověk vlastně v kuchyni, tak jsem ho překřtila na zástěru. Když se hodně vytočím, tak říkám, jen pověsím zástěru na věšák a jdu. To je pocit k nezaplacení.

     
  • Autor: maguska
    Status:

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 04.01.2023 23:03
     

    No já toho pohybu mám až nadmíru, dělám 27 let venku, za každého počasí. Jsem totiž odečítacka vodoměrů. Tak to jsou schody/sklepy, šachty, km v nohou. Za mlada jezdila do dědin na dodělávky i na kole, když ujel autobus i pěšky do města z dědin. No možná mi to bude I chybět, hlavně lidi když jsem chodila po vesnicích, nebo i tu ve městě, byli na mne za ty roky zvyklí a zrazu tam už nepřijdu spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 05.01.2023 08:05
     

    Magu, v tom je ta potíž ... lidi ti budou chybět .... snad najdeš nějakou spřátelenou skupinu, ke které se přifaříš .... tuším tak nějak, že za baráky máte zahrádkářskou kolonii ... třeba tam se zadaří flower smiley flower smiley .

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 05.01.2023 09:49
     

    Elenko, moc ráda Tě vidím! love smiley flower smiley Jen to nej v novém roce, hlavně zdraví a trochu pohody, ať je vše "v rámci možností". coffe smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 05.01.2023 09:51
     


    A komu tady těmi řečmi prospěješ, co? winking smiley grinning smiley

    Ani nevíš, jak jsem se těšila, že někdy do toho důchodu půjdu... teď už vím, že naše generace nejspíš umře v práci, ač to zní hrozně... sad smiley

    Závidím naší mamce, že šla do důchodu někdy v 55 letech a už je doma přes pětadvacet let! coffe smiley Jak oni si to s tátou užili-zahrada, chata, návštěvy. Teď už samo tolik zdraví neslouží, ale vždy jí říkám, že ač zažili konec války a komanče, tak mi připadá, že se měli líp, než jak dopadneme my. confused smiley eye rolling smiley

     

    Moc Ti ten důchod přeju, užívej pohody, vnoučat, kytiček - zasloužíte si to všichni za tu celoživotní práci. flower smiley love smiley

    iriska napsal(a):

    Jsem doma od dubna a nemůžu si to vynachválit. To vědomí, že nemusím do práce je k nezaplacení grinning smiley thumbs down coffe smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (05.01.2023 09:53)
     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 05.01.2023 11:17
     

    Anavko promiň smiling smiley spinning smiley sticking its tongue out , měla jsem navíc 7 let, co nám ženským přidali. Je to nespravedlivý, mužským přidali o dost míň. Byl už znát každý měsíc. Kdybych měla dělat ještě dýl, šla bych určo taky do předčasného. Ono neco jiného je sedět nebo být celý den v pohybu. Ženský ve výrobě sedí celý den, ale ta práce je furt stejná, čili na budku. Já dělala ve skladu, takže z poloviny dne na nohou. Párkrát jsme to počítali , naběhali jsme i 5km.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 05.01.2023 11:46
     

    Sice sedím, ale zase je to někdy náročné "na hlavu", stále nějaké počítání, vymýšlení řešení a už vidím na lidech kolem sebe, kteří jsou kolem pětašedesátky, jak ještě před pár lety byli rychlí a schopní a teď se na vše přijdou několikrát zeptat, a to tady pracují déle, než já. Takže prostě ten člověk je na prahu 60 opravdu unavený a zasloužil by si být doma nebo chodit do práce občas. Někdo je nadšenec, tak ať si klidně chodí do 80, ale ti, co se na to cítí a od 18 pracují, by měli mít právo si odpočinout. Ale bohužel no. Navíc mi připadá, že naše generace ještě řeší neustálé taxikaření, to naši vůbec neznali, že by nás někam přemísťovali, neměli jsme nikdy auto před barákem, pořád v garáži. Já si bez auta neumím představit život, neustále někoho někam expeduji. Spousta mých vrstevníků má ještě relativně malé děti, které je potřebují, ale přitom už zase staré rodiče, o které se musí starat. Takže koloběh práce-nákup-obstarat děti-rodiče a večer ta ženská upadne do bezvědomí. eye rolling smiley sad smiley

    iriska napsal(a):

    Anavko promiň smiling smiley spinning smiley sticking its tongue out , měla jsem navíc 7 let, co nám ženským přidali. Je to nespravedlivý, mužským přidali o dost míň. Byl už znát každý měsíc. Kdybych měla dělat ještě dýl, šla bych určo taky do předčasného. Ono neco jiného je sedět nebo být celý den v pohybu. Ženský ve výrobě sedí celý den, ale ta práce je furt stejná, čili na budku. Já dělala ve skladu, takže z poloviny dne na nohou. Párkrát jsme to počítali , naběhali jsme i 5km.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (05.01.2023 11:47)
     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 05.01.2023 11:55
     



    maguska napsal(a):

    No akorát budu mít zkrácený důchod/peníze, ale už práci nechám druhým, dělám skoro 45 let, tak snad si to už zasloužím spinning smiley sticking its tongue out

    1 den důchodu budu mít zrovna narozeniny/60, tak odchod budu mít možná s parádou. Bude to možná zajímavé spinning smiley sticking its tongue out

    magu, udělala jsi to nejrozumnější, cos mohla. Ted´ se budeš věnovat svým zálibám bez stresu a v klidu. S těmi penězi vyjdeš, pěkné roky jsi si odpracovala, tak si to určitě zasloužíš. flower smiley

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 05.01.2023 18:46
     

    Já to říkám furt, běžte do předčasného důchodu, dokud to jde. thumbs down

    Nám ho buď zruší úplně nebo tak znevýhodní, že si ho nebudem moci dovolit.

    Zatím to mám za 15 let, ale kdoví co za těch 15 let bude. Dokud zdraví dovolí.....

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil gabca (05.01.2023 22:20)
     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 05.01.2023 22:12
     



    gabca napsal(a):

    Já to říkám furt, běžte do předčasného důchodu, dokud to jde. thumbs down

    Nám ho buď zruší úplně nebo tak znevýhodní, že si ho nebudem moc dovolit.

    Zatím to mám za 15 let, ale kdoví co za těch 15 let bude. Dokud zdraví dovolí.....

    15 let? Zase jsi mladá a hezká ....... hledej pozitiva thumbs down winking smiley 

    Mohl bych jít do předčasného důchodu letos v květnu. Ještě vydržím, ale do 64 a 8-mi měsíců určitě ne.

    Je to jednosměrka. Není zaměstnání, jako zaměstnání. Někdo si v práci odpočine a někdo přijde servanej jak serval.

     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 07.01.2023 20:22
     

    Dnes jsem se musela smát.Byli jsme přát pravnučce ke 4 narozkám a oslavenkyně si vlezla pod konferenční stolek neb mě delší dobu neviděla,styděla se grinning smiley grinning smiley

     
  • Status: expert

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 07.01.2023 20:33
     

    grinning smiley Bosk, tyhle maličký děti jsou velice bezprostřední, asi nejhezčí věk.

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 07.01.2023 20:52
     

    Bosku, závidím pravnouče (vím, že je to fuj ... zavidět), já se jich asi neodožiju. Moje jediná vnučka se mne bála asi do roka ... i když jsem často hlídala ... asi jsem čarodejnice ... od roku a čtvrt máme každodenní hlídání ... a potom... no, občas se tak vymrví. Dnes si myslím, nebo doufám, že jsme parťačky. Dnes po dlouhé době se mne zase nebálo roční dítě ... pro mne zase zažitek na dlouho ... Adámek od kamarádky kynoložky je prostě nebojsa (kacám, zaujaly ho moje brýle).

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.