pátek 29. března, 02:19 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: drahus
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

Mám radost aneb povedený den

Datum: 11.03.2008 14:37
 

Zakládám tuto diskuzi pro ty, kteří mají radost nebo si radost udělali nebo je něco/někdo potěšil winking smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 2 krát. Naposledy upravil drahus (01.02.2012 20:55)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 13 z 21
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 28.03.2022 17:31
     

    Mám kamarádku, co má dva psy, border kolii a boxera. Já vodím tu borderku, protože ten mamlas moc tahá. A mě z něj pak bolí koleno a rameno.😁

    Byli jsme se známými. A ten druhej pes na fotce se byl jen seznamovat.😁

     
  • Autor: Reklama

    Re: Mám radost aneb povedený den

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 29.03.2022 09:39
     

    winking smiley thumbs down

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 02.06.2022 12:08
     

    Všera jsem byla na osteologii v ČB a tak mám radost, že osteoporozu nemám smiling smiley. Ale v pondělí byl pravý opak, ztratila jsem mobil na zastávce busu, ale naštěstí paní, která mě zná viděla, že mi vypadl z kapsy. nahlásila to Měst.policii a oni mi dali na tu paní kontakt. Mobil mám zpět, takže úterý byl nakonec taky radostný den , protože dostat ho do rukou někdo jiný, tak je pryč, nemám totiž zamčený displej confused smiley Od syna jsem dostala vynadáno winking smiley

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 15.09.2022 11:46
     

    Udělala jsem si radost v podobě nové lednice a pračky, obojí jsem měla 16 let a bylo to tak akorát. Taky bude "možná" úspora energie winking smiley

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 15.09.2022 19:26
     

    to ti přeju thumbs down - sice nám staré věci ještě fungují , ale taky by se sešlo ..

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 15.09.2022 19:30
     

    Tak to je doba zpráva, to si zaslouží nějakou odměnu

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 15.09.2022 20:08
     

    Díky, ještě to fungovalo, ale nechtěla jsem čekat na úplný konec.

     
  • Status: expert

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 15.09.2022 20:27
     

    Pinko, ať dlouho funguje. Já taky musela po dvaceti letech vyměnit lednici. Těsnící guma už byla v háji. Výměna bych čekala na příslušný typ a žádná láce. Po dvaceti letech už si lednice zasloužila výměnu.

     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 15.09.2022 20:37
     

    My máme lednici 14 let a pračku ještě déle.

     
  • Autor: Kika
    Status:

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 15.09.2022 21:03
     

    Pinko, tak ať slouží. A tu radost ti přeji.

     
  • Autor: Manca
    Status: expert

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 15.09.2022 21:36
     

    My máme nejstarší kus mikrovlnku a ta by zasloužila. Dostali jsme ji před 16 lety od kamaráda, když mu zemřela maminka, byla skoro nová. Občas hřeje, vytahujeme ji ze zásuvky. Ale jinak funguje, jsme na to líní. Pračka o moc mladší nebude. Ono i auto něco pamatuje, to je děs, jak to letí. Přijde mi to nedávno kupované a jsou to všechno dvojciferná čísla.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 16.09.2022 08:45
     

    mám odchází pračka, tu mám skoro 20 let o autu ani nemluvím, ale toho bych se nerada vzdala, jde na STK confused smiley thumbs down

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 16.09.2022 09:53
     

    Pinko super.. ať ti dlouho a dobře sloužej. Já měnila nedávno auto, nerada jsem se loučila s feldou. No ale, 25 let, všechno zásadní původní, převodovka už na hraně, když do ní sedl někdo jinej, tak pomalu nezařadil.. grinning smiley Měla jsem ji jen na popojíždění v okruhu 15 km a jako náklaďák.. grinning smiley Jen těch pytlů kobylinců co navozila. Pöřád jsme váhala zda to či ono, nebo by mám stačilo jedno auto...Nakonec jsem jen tak náhodně koukla na bazar, padlo mi do oka, zkonzultovala jsem s mým mechanikem a druhej den bylo doma. Sporák jsem měnila na jaře po 40 letech, tam jsem čekala až klekne trouba. Nejstarší mám mrazák a sušičku obé pomalu dvacetileté.. No ono lednice už má taky alespoň 12,13 let. hrozně to letí.. winking smiley

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 16.09.2022 11:52
     

    Holky dík, třeba už to doslouží se mnou winking smiley No utíká to hrozně, ale já si to pamatovala podle bytu, když jsem ho kupovala a stěhovala se a vnoučkovi byly 2 měsíce. Dneska zrovna slaví 16té narozky.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 16.09.2022 14:10
     



    LadaB napsal(a):

    Pinko super.. ať ti dlouho a dobře sloužej. Já měnila nedávno auto, nerada jsem se loučila s feldou. No ale, 25 let, všechno zásadní původní, převodovka už na hraně, když do ní sedl někdo jinej, tak pomalu nezařadil.. grinning smiley Měla jsem ji jen na popojíždění v okruhu 15 km a jako náklaďák.. grinning smiley Jen těch pytlů kobylinců co navozila. Pöřád jsme váhala zda to či ono, nebo by mám stačilo jedno auto...Nakonec jsem jen tak náhodně koukla na bazar, padlo mi do oka, zkonzultovala jsem s mým mechanikem a druhej den bylo doma. Sporák jsem měnila na jaře po 40 letech, tam jsem čekala až klekne trouba. Nejstarší mám mrazák a sušičku obé pomalu dvacetileté.. No ono lednice už má taky alespoň 12,13 let. hrozně to letí.. winking smiley

    A co jsi ji vyměnil

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.