čtvrtek 25. dubna, 16:24 Svátek má Marek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: drahus
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

Mám radost aneb povedený den

Datum: 11.03.2008 14:37
 

Zakládám tuto diskuzi pro ty, kteří mají radost nebo si radost udělali nebo je něco/někdo potěšil winking smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 2 krát. Naposledy upravil drahus (01.02.2012 20:55)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 10 z 21
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 08.02.2022 11:30
     

    Mančo, tobě i krásné dcerušce přeju zdraví a Kristýnce do života samou radost a hodně úspěchů !!!!!!!!!!!!!!! flower smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Mám radost aneb povedený den

     
     
  • Autor: Evin
    Status:

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 08.02.2022 12:54
     

    Pokaždé to je neuvěřitelný zázrak love smiley , Kristýnka je kouzelná. Moc Vám oboum gratuluji flower smiley flower smiley flower smiley a přeji hodně zdraví a ať celou rodinu potkávají jen krásné události a hodně lásky love smiley love smiley love smiley flower smiley

     
  • Autor: Manca
    Status: expert

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 08.02.2022 13:00
     

    Tatínek jde ve čtvrtek na střelnici a už se začínal obávat, zda tou dobou nebude v porodnici grinning smiley

    babkaela napsal(a):

    Mančo, obrovská gratulace love smiley flower smiley ..... přeji Kristýnce a všem kolkolem dlouhý a dobrý život flower smiley flower smiley flower smiley .

    Malá je krááááásná, okatá ... tatínek ať začne přemýšlet jak si udělat zbroják winking smiley .

    Děkuji za milá přání a už se těším na fotky od vás, co vám všechno na jaře pokvete. U nás to letos bude asi do kolonky džungloidní zahrady

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 08.02.2022 13:29
     

    Zdravím naši nejmladší zahradnici Kristýnku a do života jí přeji jen to nejlepšíííí. love smiley

    Mančo, gratuluju. love smiley Má Krisýnka už doma nějakého sourozence?

     
  • Autor: Manca
    Status: expert

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 08.02.2022 14:11
     

    Má dvě sestřičky, takže budou mít panenku.

     
  • Status: expert

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 08.02.2022 14:35
     

    Veliá gratulace, to Tě čeká zabíračka Hlavně zdraví a dobrpu náladu přeju všem. Já to měla podobně ke dvěma klukům 4 a 2 jsem si tenkrát nadělila třetího a bylo to divoký, ale moc krásný období.

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 08.02.2022 14:43
     

    Manco, Kristýnka je nádherná! Gratuluji. flower smiley love smiley

    Gabčo, jmenuje se Kristýnka !! grinning smiley

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 08.02.2022 15:03
     



    jaja99 napsal(a):

    Veliá gratulace, to Tě čeká zabíračka Hlavně zdraví a dobrpu náladu přeju všem. Já to měla podobně ke dvěma klukům 4 a 2 jsem si tenkrát nadělila třetího a bylo to divoký, ale moc krásný období.

    Jájo, ona ve finale ... po věků zpět a ve vzpomínkách ... brnkačka ... když se narodil třetí kluk byla jsem v prváku (dálkovým - Brno- Olomouc) na vejšce, kluci starší měli 9 a 11 (necelých) a měli jsme vykopaný základy na novej barák, svépomocí, nějaká zvěř na dvoře,zahrada žrací potřebovala sázet a následně sklízet, rozkopanej starej barák po plynofikaci a předělávce elektriky, tatínek (můj) čerstvo po operaci kyčelního kloubu (už podruhé stejného), víc se bál cokoliv dělat, hýbat se, nebyla automatka, manža věčně někde ve službě .... och, to byly zlatý časy (ze zpětného pohledu) ... padala jsem občas na ústa, zedník potřeboval přísun stravy 5x za šichtu, ostatní schopní dělali helfry ... úžasná doba. Zvládala jsem ... dnes mám pocit, že jsem úúúúúplně neschopná.

     
  • Autor: Kika
    Status:

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 08.02.2022 19:43
     

    Mančo, to je úžasná zpráva! love smiley Kristýnka je nádherná a přeji vám rychlé zotavení a malé do života jen to nejlepší!

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 08.02.2022 21:13
     



    Manca napsal(a):

    Tatínek jde ve čtvrtek na střelnici a už se začínal obávat, zda tou dobou nebude v porodnici grinning smiley

    Tak to stihne grinning smiley .... starší kluci nebyli snad víc jak 3 roky eye rolling smiley . Tonytáta doufá, že do Tonypuberty zvládne střelecké umění oprášit. Nejmladší byl s přítelkyní na Mikulášském závodu na střelnici, oba umí. Sám (jediný z kluků je i myslivec) s tátou byl na nadháňce před vánoci, skolil dva divočíky, muška asi dobrá winking smiley .

     
  • Status: expert

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 08.02.2022 21:35
     

    Elo , taky mám ten pocit všechno se tak nějak stíhalo (muselo) a s klukama byla legrace. Já krom všeho ještě vše co šlo ušila a upletla jak na kluky tak na mě. Když se narodil druhý babička nám všem koupila do baráku první Tatramatku, takže se uvolnil čas který jsme jinak trávili v prádelně.

     

    Mančo , užívej si s dětmi moc to utíká.

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 08.02.2022 22:04
     

    Jájo, muselo se stíhat, jenže mi už ani ten "mus" úplně nefunguje ... zvládla jsem mimo všeho zašít, ušít, uplést ... kurňa, proč to teď při jedné vnučce nejde. A s klukama byla opravdu legrace .. i když jsem jim říkala, že jejich první myšlenka po ránu je "kvůličemu se pohádáme, porveme". Až teď se kolikrát dozvídám věci, které jsem ráda, že jsem nevěděla tehdy - co prováděli s nemladším, když ho vzali náhodou na procházku za klukama ( na kolobrndě s ním sjížděli ten nejhorší kopec u nás, kopali jámu na kunu - na mamuta se kopou přeci taky - a vyzkoušeli, zda tam zapadne, na stavbě jim padl do jámy s hašeným vápnem - to byl naštěstí tatík poblíž a nejstaršího napadlo ho hodit vzápětí po vytáhnutí do barelu s dešťovkou) - hrůza mne jímá dovčíl, přežili. S jedinou vnučkou je to horší, nemá parťáka - dnes se opozdila o půl hodky (asi po půl roce byla u kamarádky) - volala tátovi do práce, táta důležitou poradu, nevzal mob., že má zavolat babce ji nenapadlo - debka.

    Mančo, opravdu si užívej ... čas letí, děti a psi stárnou hrozně rychle.

     
  • Status: expert

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 22.02.2022 19:26
     

    Mám velkou radost. Před chvílí se ozvala Kaaj. Bylo to jen na chvilku. Je po zákroku a vypadá to příznivě. Pozdravy všem.

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 22.02.2022 19:30
     

    No hurá thumbs down

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 22.02.2022 19:38
     

    love smiley thumbs down thumbs down

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.