pátek 29. března, 03:22 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: drahus
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

Mám radost aneb povedený den

Datum: 11.03.2008 14:37
 

Zakládám tuto diskuzi pro ty, kteří mají radost nebo si radost udělali nebo je něco/někdo potěšil winking smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 2 krát. Naposledy upravil drahus (01.02.2012 20:55)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 1 z 21
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 21.09.2021 17:47
     

    ach jo - tak to byla klika.. pantáta už asi bude jezdit pomaleji .. nono smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Mám radost aneb povedený den

     
     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 21.09.2021 20:36
     

    no dobře to pro tebe dopadlo, asi ho holky v autě rozptylovaly, nebo se děda předváděl v novém autě winking smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 21.09.2021 20:57
     

    Regi, ještě, že to "dobře " dopadlo

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 21.09.2021 23:35
     

    Regino, jen plechy - nešlo "naštěstí" o život ... takže opravdu "mám radost" ... onehdá můj nejstarší takhle úplně nesmyslně "nedobrzil" s neteří (Tondou) v autě ... neřeším zda žena či muž, prostě řidič z neznámých důvodů prudce zabrzdil, syn s dodávkou se zastavil na jeho nárazníku ... v první chvíli škoda 00prd, nikomu se nic nestalo, Tonda z toho měla "vzrůšo" .... noo, až dodatečně na dodávce prasklé (já tomu nerozumím, kapacita mozku je přece jen omezená) jakési brzdové "trubky" .... auto měsíc v servisu .. a když se má něco pos.at, tak se to určitě ... od té doby furt nějaký problém ... ale psala jsem ti asi, že v Kolíně byla nějaká, která by stála za koupi .. ale čas - ten je teď nedostatkové zboží

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 26.09.2021 20:06
     

    Musím se pochválit. winking smiley Dneska jsem ujela na kole 56 km. thumbs down Někdo řekne no a? Já jezdím 100 km.

    Ale já si koupila nové kolo teprv v srpnu. Do té doby jsem jela na kole naposledy před 2 roky.

    Jela jsem na něm celkem i s dneškem 7 x. grinning smiley Je to tady samej kopec, takže trochu problém s dechem, ale nohy kupodivu dobrý.

    Teda jen první jízda byla za trest, ještě v 1 h v noci jsem nespala, jak mě bolely stehna. spinning smiley sticking its tongue out

    Na dovče jsme byli na Božím Daru. Chlap si půjčil elektrokolo, ( prý by to nedal )já se známýma jezdila za svý. Ale ti jsou narozdíl ode mě trénovaní.

    Tak snad se zlepším, hlavně s tím dechem. grinning smiley

     
  • Autor: Manca
    Status: expert

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 26.09.2021 20:18
     

    Jsi dobrá Gabčo. Tak ať tě moc nebolí zadek v příštích dnech.

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 26.09.2021 20:22
     



    Manca napsal(a):

    Jsi dobrá Gabčo. Tak ať tě moc nebolí zadek v příštích dnech.

    Co zadek..... grinning smiley

    Ale měla jsem kalhoty v vložkou, tak snad to k něčemu je to dobrý. grinning smiley

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 26.09.2021 20:49
     

    Jsi dobrá!!! thumbs down

    Jsme dnes asi jezdili spolu. My také 56 km, ale na e-kole. Ty jsi ještě pionýrka, TAK jezdi za svý. winking smiley

    Po třech artroskopiích kolen jsem šel do e-kola. A je to super! Chybí mi 4 km a budu mít 1 000 km. Zítra to sfouknu po cestě do práce.

    TAK hlavně nepřestaň. Je to fajn. Doufám, že jezdíš v helmě. Některý holky nechtěj helmu, aby neměly pomačkanou ofinu eye rolling smiley.

    Je fakt, že já si koupil helmu až po otřesu mozku, když jsem přeletěl řidítka.

    Minulý rok jsme si také na Božím Daru půjčili e-kola a tam jsme k tomu čuchli. Už máme svoje.

    TAK ať ti to šlape (v helmě). Hezký holky jsou v helmě sexi - TAK to máš dobrý. winking smiley thumbs down

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 26.09.2021 21:27
     
    241637676_941588633436784_2236578103358499147_n.jpg

    Jasně, mám helmu, brýle i rukavice a ruku na brzdě. grinning smiley

    Jediný, v čem jsem předčila tu svoji známou ( všude mi ujede ), tak to je z kopce, ale kamenitého.

    Tam ona se bojí, protože jednou spadla a zlomila si ruku. No tak si na to vzpomenu a už budu taky víc brzdit. winking smiley

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 26.09.2021 21:38
     

    Bacha z kopců i na asfaltu. Najednou díra a letíš ... a TAK jsem začal nosit helmu.

    Z kopce mi to jede moc pěkně a manželku předjíždím i bez šlapání. Já 90 kg, ona 50 kg ...

    I na té rozmazané fotce vypadáš krásně, jako zkušený biker. Dobře ty!

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 26.09.2021 22:13
     

    Gabčo, ty jsi neskutečná thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down , já na kole jela snad naposled před 20ti lety, kecám, před 2ma lety jsem předváděla na hooooooodně dětském kole na zahradě (cca 20 m) jak se na kole vlastně jezdí, na víc mi opravdu nezbývá prostor a čas .................

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 27.09.2021 08:24
     

    já jsem jela před 45 lety. a dodnes mám v předloktí škváru .. spinning smiley sticking its tongue out smoking smiley

     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 27.09.2021 09:15
     

    Já už si ani nepamatuji, kdy jsem jela naposledy stydlin smiley jezdila jsem s manželem (chyba) a nebavilo mě poslouchat : přidej...kam chvátáš...ještě pět kilometrů a odpočineme si .... co tak funíš ....vidíš, kdybys nekouřila ....

    Jasně, kouření mohlo za to, že mě bolely nohy winking smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Mám radost aneb povedený den

    Datum: 27.09.2021 09:18
     

    na kole jsme jezdili s dědou hodně, ale to už je víc jak 20 let, co měl první mrtvičku eye rolling smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.