čtvrtek 28. března, 23:10 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Domácí spotřebiče
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Domácí spotřebiče
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: Adule
Status: začátečník

madlo u poklic

Datum: 14.02.2009 13:57
 

Nevite nahodou nekdo, kde by sly koupit nahradni madla (drzadla) k poklicim - nebo aspon, jak se to jmenuje??? Nemuzu nic najit. Mam nerez hrnce ELO, uz je mam strasne dlouho a asi u dvou poklic se mi znicilo to drzadlo. Diky

 

Komentáře a názory

 
  • Autor: Andora
    Status:

    Re: madlo u poklic

    Datum: 14.02.2009 14:06
     

    [www.tescoma.com]

     

    něco takovýho?

     
  • Autor: Reklama

    Re: madlo u poklic

     
     
  • Autor: Adule
    Status: začátečník

    Re: madlo u poklic

    Datum: 14.02.2009 14:13
     

    jojo, neco takovyho a pritom jsem to u tescomy hledala a fakt nenasla, diky mocthumbs down

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: madlo u poklic

    Datum: 15.02.2009 00:32
     

    Adule, díky za dotaz, Andoro, díky za odkaz!!!! CHybí mi už u třech poklic, myslím, že tomu "dává zabrat" asi myčka sad smiley, předtím nikdy žádný problém.

    Poklice nadzvedávám pak vidličkouangry smiley a fakt to teda není příliš praktický!thumbs up grinning smiley Díky moc za radu, snad to budou někde mít a nebudu to muset objednávat!

     
  • Autor: Andora
    Status:

    Re: madlo u poklic

    Datum: 15.02.2009 07:16
     

    Holky, co s těmi poklicemi děláte? grinning smiley

     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: madlo u poklic

    Datum: 15.02.2009 09:15
     

    mě se teda ještě nestalo, že by mi ten úchyt upadl winking smiley, myčku nemám, vše myju v ruce

     

    tady jsou také nějaké náhradní [nadobiznerezu.cz]

     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: madlo u poklic

    Datum: 15.02.2009 23:36
     

    Anavi : hihi taky, taky? Já si je už včera objednala.... mně zůstala jediná poklice s úchytem... Když o svátcích jeden den mimořádně vařila tchýně se švagrovou (mě skolil bacil), tak se holky nestačily divit a nedokázaly vařit bez úchytů..... měly oči navrch hlavy, jak tak dokážu vařit a že to chce nové hrnce.... tak ti nevím... jestli mi je koupí, tak je beru, ale mně zatím stačí ty úchyty... grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: madlo u poklic

    Datum: 15.02.2009 23:42
     

    ... a co s těmi poklicemi děláme? ....moc vaříme grinning smiley a asi s nimi moc mrskáme spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out... no je fakt, že já ty hrnce mám už 13 let a na těch skleněných poklicích ty úchyty moc nedrží.... vždycky se mi ulomil plast uvnitř úchytu tak, že už nešel zašroubovat šroubek.... neměl se kde chytit... ale po 13 letech si myslím už na to mají nárok, že jo?

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: madlo u poklic

    Datum: 16.02.2009 08:56
     

    HOlky, tak za prvé fakt skoro každý den vařím a ten jeden rozměr používám nejčastěji. A jak píše skrblice, většinou se tam ulomí nějaký kus plastu a pak to odpadne celé. Obávám se, že tomu dává na frak skutečně ta myčka sad smiley. Mamka má stejné nádobí asi 15 let a v pohodě sad smiley. Já ho mám šestým rokem a je k.o. - teda ty poklice, hrnce jsou jako nové!

     
  • Autor: Adule
    Status: začátečník

    Re: madlo u poklic

    Datum: 17.02.2009 20:41
     

    musim vyrazit do kamenneho obchodu Tescoma, asi to fakt dela ta mycka, nevim, i kdyz je fakt, ze mne zatim odesli jen ty s ukazatelem teploty, tam je nejak vic plastu ci co...ty ostatni drzi

    a to mate vsichni nadobi od Tescomy??? ja mam nemecke nerez hrnce ELO, uz je mam 8 let, tak snad to bude pasovat i tak

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: madlo u poklic

    Datum: 17.02.2009 20:43
     

    Pokud to jsou poklice s kulatým úchytem na šroub, mají je i vietnamci jako náhradní díl....

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: madlo u poklic

    Datum: 17.02.2009 21:19
     

    No já u nerezovýho teda v pohodě..meju je v myčce..., občas mi poklice slítne na zem..mám ho ..no už teda hóódně dlouho... a úchyty všechny. Ale u toho prvního, tam jich teda zařvalo několik..Ty se jen šroubovaly na takovou patku na víku, tak jsem je většinou chtěla dotáhnout pořádně tak, až jsem je rozlomila.. grinning smiley

    No ale náhradní stál asi tři pade a měli je v každé kuchyňce..

     
  • Autor: Adule
    Status: začátečník

    Re: madlo u poklic

    Datum: 17.02.2009 21:30
     

    LadoB, ja tam mam prave taky takovou nerezovou patku misto sroubu...

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: madlo u poklic

    Datum: 17.02.2009 21:35
     

    Adule..tak to jo..to se nedivím...Já u toho starýho měla pocit, že se časem, jako víc a víc povolovaly..tak jsem je dotahovala větší a větší silou....až ten nápor nevydržely..

    No hlavně, že se daj sehnat náhradní.. winking smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: madlo u poklic

    Datum: 17.02.2009 22:00
     

    Lado, jo, tak to mám stejně sad smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Domácí spotřebiče (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.