sobota 20. dubna, 01:42 Svátek má Marcela
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Maďarsko
Aktuální kategorie: help   Vše > Cestování > Po Evropě > Maďarsko
Diskutujte! Na výlet k našim blízkým i vzdáleným sousedům
 
 
 
 
Autor: Libi
Status:

Maďarské lázně

Datum: 21.02.2007 20:57
 

U přítele v práci mají nabídku na víkend v lázních v Sárváru v Maďarsku. Bydlet budeme v hotelu s těmi lázněmi spojenými. Jen nevím, jestli se nebudu bát na něco na pokoji sáhnout - je to čtyřhvězdičkový hotel a já jsem zvyklá spát na dovolené, kde se dá - auto, stan apod. Slyšela jsem na ty lázně zatím samou chválu i kolegyně tam dvakrát byla, ale bydlela na privátě.  Pojedeme v dubnu a už teď se moc těším.

 

[www.olivia-travel.cz]****

[www.nettravel.cz]

[cadoktor.wz.cz]

[www.lazne.net

 

Komentáře a názory

 
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Maďarské lázně

    Datum: 21.02.2007 23:26
     

    Sárvár-to je v doslovnom preklade Zablatený hrad (sár /šár/=blato ´,vár=hrad)

    holinky si ale neber,na obrázkoch to vypadá exkluzívnegrinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Maďarské lázně

     
     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Jindra

    Re: Maďarské lázně

    Datum: 07.04.2008 21:14
     
    Zkuste take ceske lazne, ja myslim, ze se nemame za co stydet...vyber je na adrese [www.moje-lazne.cz]
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Maďarské lázně

    Datum: 08.04.2008 07:53
     
    Kdysi jsem byla asi na týdenním zájezdu právě po maďarských lázních a musím říct, že na to vzpomínám dodnes s nadšením! Ačkoli byl snad srpen a v Čechách chladno, tam jsme se koupali v termálech!!! Skutečně úžasné zážitky.thumbs down
     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Maďarské lázně

    Datum: 31.12.2011 18:41
     
    kytky 089.jpg
    Další fotografie:

    Dávám to sem až teď, bo jsem vůbec netušila, že tu máme takovou diskuzi. Koncem listopadu jsme byli v maďarsku v termálech v Gyoru. Je vidět, že byly postaveny v hluboké totalitě a od té doby se jen využívají a moc nerenovují, což je vidět na zařízení, obkladech, dlažbě..., ale ceny suprové, vodička teplá a jídlo vynikající. Taky plavání venku, když za plotem chodí lidi v čepici a rukavicích je zajímavé.

     
  • Autor: draga
    Status: nováček

    Re: Maďarské lázně

    Datum: 15.04.2012 22:13
     
    p1010168.jpg
    Další fotografie:

    Opět jsme byli v Gyoru moc se nám tam líbí je to dobrý relax a odpočinek smiling smiley

     
  • Autor: draga
    Status: nováček

    Re: Maďarské lázně

    Datum: 15.04.2012 22:51
     
    p1010176.jpg
    Další fotografie:

    Je to pěkný výlet i pro děti,určitě si užijí jak vnitřních tak venkovních bazénů.Teplota vody je 35-36-37st. winking smiley Ceny jídla a nápojů jsou dobré.Kdo chce si tam může vzít jídlo co si přivezl.Je to tip na výlet nebo dovolenou.Myslím si že budete spokojeni smoking smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil draga (15.04.2012 22:56)
     
  • Autor: Carloss
    Status: nováček

    Re: Maďarské lázně

    Datum: 07.08.2014 16:42
     

    Jezdíme do Gyoru několikrát do roka, tedy hlavně od podzimu do jara. Oblíbili jsme si hotel Promenád.

    Je to tedy asi 10 minut pěšky do lázní, ale člověk si po celém dni cachtání ve vodě užije trochu romantiky v hotelu a při procházkách v centru.

     
  • Autor: Vaseck
    Status: začátečník

    Re: Maďarské lázně

    Datum: 23.09.2014 13:38
     

    Já jezdívám do Sarváru a střídám to s Gyor. Je to od sebe asi 100 km daleko cca. Takže to dávám na střídačku smiling smiley Celkově mám rád Maďarské termální lázně. Musím toho procestovat více teďka jsem našel ještě pár destinací [www.cestyl.cz]. Tak to budu muset projet



     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Maďarsko (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.