úterý 23. dubna, 10:43 Svátek má Vojtěch
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zdraví a fitness
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: jendabenda
Status: začátečník

Lymfodrenáž

Datum: 19.05.2011 18:13
 

Chci se zeptat, jestli je mezi vámi někdo, kdo s ní má zkušenost? Přítelkyně o ní pořád mluví a já jí od toho zrazuju. Neumím říct přesně proč, ale nějak podvědomě se obávám zdravotních potíží. confused smiley

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123 | další
    Aktuální stránka: 2 z 3
  • Status:

    Re: Lymfodrenáž

    Datum: 22.05.2011 14:17
     


    Majka napsal(a):

    Dobrý nápad, dám si k ní buchtu. grinning smiley

    Taky dobrej nápad, jenže kde vzít buchtu?

     
  • Autor: Reklama

    Re: Lymfodrenáž

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Lymfodrenáž

    Datum: 22.05.2011 16:25
     

    Takovejch buchet v minisukni se teď prochází městem... winking smiley grinning smiley

     
  • Status:

    Re: Lymfodrenáž

    Datum: 22.05.2011 16:53
     

    Do města já nemůžu, tam mi všechny říkají ať se vrátím do hrobu.

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Lymfodrenáž

    Datum: 22.05.2011 17:46
     

    Jeníčku, leda by ses přestěhoval do Hrobu. flower smiley

     
  • Autor: jendabenda
    Status: začátečník

    Re: Lymfodrenáž

    Datum: 01.06.2011 20:36
     

    Takže přítelkyně včera absolvovala první lymfodrenáž, je nadšená a hudruje, že kvůli mě si odpírala takovou úžasnou proceduru. To jsem se dočkal.sad smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Lymfodrenáž

    Datum: 01.06.2011 20:43
     

    Jendo, a jakou??? Povídej please smiley

     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: Lymfodrenáž

    Datum: 02.06.2011 07:13
     

    ....taky chodím na ruční lymfodrenáž, mám svoji dvorní masérku, moc šikovnou holčinu. Jsem moc spokojená, příjemný relax thumbs down.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Lymfodrenáž

    Datum: 02.06.2011 07:34
     

    Já jsem byla v úterý poprvé na ruční lymfatické masáži. Bylo to příjemné hlazení lehké mačkání (a začínala u krku), ale pocity nemám žádné, prstýnek jsem nezkoušela, jestli je mi velký, a subjektivně nějak nepociťuji žádné změny. Tak nevím, snad to objektivně nějaký účinek mělo. Jsem objednaná na další. Jo dobré bylo určitě to propláchnutí vodou, protože byl požadavek, abych před masáží vypila minimálně 1,5 litru vody winking smiley Věra

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Lymfodrenáž

    Datum: 02.06.2011 08:02
     

    No tak já musela zvýšit příjem tekutin pár dní před a hlavně po. Kladla mi to na srdce, aby se mi to uvolněné svinstv neshormažďovalo v těle a ať se neleknu, že možná budu mít hodně tmavou moč. Bylo to tak.

     
  • Autor: jendabenda
    Status: začátečník

    Re: Lymfodrenáž

    Datum: 03.06.2011 23:16
     

    Majko, snad se bavíme ještě pořád o lymfodrenáži? winking smiley 

     

    Majka napsal(a):

    Jendo, a jakou??? Povídej please smiley

     
  • Autor: jendabenda
    Status: začátečník

    Re: Lymfodrenáž

    Datum: 03.06.2011 23:25
     

    Ta moje je taky objednaná na další, tak uvidíme. Zatím říká, že jí večer neotékají ruce a nohy.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Lymfodrenáž

    Datum: 08.06.2011 07:04
     

    Stále jsem se pozorovala, jestli poznám nějaký účinek lymfomasáže... a konečně mohu říct, že hmatatelně něco zafungovalo! Na chodidle nohy jsem měla bulku (a jak mě před časem upozornil odborník na reflexologii, tak to je nashromážděný odpad z těla - asi přivedený lymfou - a uložený co nejdál od důležitých orgánů) a ta se najednou ztrácí! Tak jestli po další masáži zmizí úplně, budu spokojená. Věra

     
  • Autor: Alisa_
    Status: nováček

    Re: Lymfodrenáž

    Datum: 22.06.2011 09:50
     

    Nebezpecne to neni, doporucuju spise rucni a overeneho kvalitniho masera. Jde o to, ze lymfa se nezdravym zivotnim ucpava a pak nefunguje takze telo se ucpava toxiny (tak nejak lidsky popsany). Ten maser pak lymfu znova nastartuje rucnimi tahy! Je to velice priiijemne, opravdu to chce vice navstev a hooodne pit, je to idealni zkombinovat treba i s nejakym detoxem... thumbs down

     
  • Autor: klara0605
    Status: nováček

    Re: Lymfodrenáž

    Datum: 23.06.2011 09:24
     

    Dobrý den, já osobně preferuji manuální lymfodrenáž. Na doporučení kamarádky jsem k lymodrenáži připojila wobenzym a musím říct, že byla procedůra mnohem úspěšnější, protože wobenzym podporuje funkci lymfatické žlázy.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Lymfodrenáž

    Datum: 23.06.2011 13:25
     

    Dnes jsem absolvovala druhou lymfomasáž. Skoro jsem tam usnula, jak to bylo příjemné. Ikdyby to nemělo žádný účinek, tak to hodinové jemné hlazení taky není k zahození. winking smiley Bulka na chodidle už se mi skoro ztratila. Ten wobenzym není možná úplně od věci. Věra

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zdraví a fitness (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.