čtvrtek 28. března, 17:37 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Moučníky
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Vaření > Moučníky
Diskutujte! Rádi vaříte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: Majka
Status: moderátor
www.majkaj.webg..

Lívance

Datum: 23.01.2007 19:06
 
Lívance s jablky

1/4 l kefíru
3 vejce
10 dkg cukru krupice (asi 10 lžic)
7 dkg strouhaného kokosu ( 7 lžic)
2 lžíce rozpuštěného vlažného másla
13 dkg hladké mouky
2 lžíce rumu špetka soli,několik na malé plátky pokrájených jablek - všechno smícháme dohromady a smažíme dozlatova. Sypeme moučkovým skořicovým cukrem.

Cukru jsem dala míň, máslo vynechala a ničím nesypala. Budiž čest a chvála neznámé autorce na liv, odkud jsem si tent recept kdysi zkopírovala.
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123456
    Aktuální stránka: 6 z 6
  • Status:

    Re: Lívance

    Datum: 18.11.2010 20:01
     

    Jo, prdelko, máš pravdu. Stáří je sviňa.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Lívance

     
     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Lívance

    Datum: 18.11.2010 22:02
     

    Baže nakouk´ do mého profilu a když zjistil můj věk, tak uznal, že na mně budou ty lívance to nejzajímavější. grinning smiley Ale netuší, že v sobotu pojedu přes Prahu ze západu na východ, jak je mým téměř každotýdenním zvykem. Tak abych ho náhodou nepřekvapila! nono smiley To by teprve koukal.eye popping smiley Věra

     
  • Autor: Dasa
    Status: expert

    Re: Lívance

    Datum: 18.11.2010 22:04
     

    Jé Věrko, to by byl gól udělat mu přepadovku. winking smiley grinning smiley

     
  • Status:

    Re: Lívance

    Datum: 18.11.2010 22:55
     

    Takovou přepadovku bych uvítal, chceš adresu, Věrko?

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Lívance

    Datum: 19.11.2010 06:40
     

    Já jezdím většinou vlakem, tak jsem se dívala, jestli to není při cestě, že bych ti je podala z okýnka, ale bohužel jsi trochu mimo trasu. sad smiley Ale však já si způsob doručení najdu! grinning smiley Věra

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Lívance

    Datum: 15.03.2013 20:09
     
    kvaskove livance.jpg

    Dneska jsem zkoušela kváskové lívance, je to opět teprve demo.

     

    Obecně potřebuji konzultaci, holky, jakou máte techniku smažení? Já je totiž tak nějak "vysouším" pomaličku, nasucho, na špekem vymazané pánvi, takže to úděsně trvá. Veškeré dosavadní pokusy jak na plynu, tak na sklokeramice, přidat na volume mi dycky skončily připalováním, lhostejno, zda "nasucho" či na tuku.

    Čili jak zkušené dámy typu Věrky? please smiley

     
  • Status: expert

    Re: Lívance

    Datum: 15.03.2013 20:18
     

    Já dělám spíš rychlovky, jsou měkoučké, nadýchané. Nedáváš moc cukru? To bývá příčina připalování. Jaký recept máš?

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Lívance

    Datum: 15.03.2013 20:20
     

    Iviku, standardně ten Věrčin, je tu na str. 3 i s fotodokumentací. flower smiley

     
  • Status: expert

    Re: Lívance

    Datum: 15.03.2013 20:30
     

    Tak to asi přeslazené není, já totiž dělám všechno stylem bajvoko grinning smiley tedy přiměřeně. Prostě cukr dávám spíš jenom aby vzešly kvasnice. Já smažím na teflonce, jemně stříknu olejem a dělám na středně rozpálené. Jde to hodně rychle thumbs down smiling smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Lívance

    Datum: 16.03.2013 10:41
     

    Hanule, speciálně lívance dělám na elektrické obrpánvi (40cm ložná plocha), grinning smiley vymáznu špekem a dělám malé lívance. Vejde se jich tam hodně (tím, že jsou malé, je málo hluchého místa), tudíž to i rychle odsejpá. Nepřipalují se.

     
  • Status: expert

    Re: Lívance

    Datum: 16.03.2013 16:39
     

    Na této pánvi já dělám bramboráky. Jinak bych nestíhala, berou mně je pod rukama. Taky dělám menší, kvůli vytížení grinning smiley. Je fajn, že si můžu nastavit teplotu a dělají se stejnoměrně thumbs down

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Lívance

    Datum: 16.03.2013 20:53
     

    Hanule, opět dokonalé flower smiley . Já lívance nedělala snad sto let.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Lívance

    Datum: 26.05.2015 18:00
     
    dsc_0240.jpg
    Další fotografie:

    Dnes jsem dělala lívance. Ve zdravějším provedení - tedy z ječné mouky s velkým přídavkem ovesných vloček. A samozřejmě jsou maštěné máslem a sypané skořicí s cukrem.

    I malá vnučka si dala, ale musela jsem jí ho roztrhat na kousky a dávat na maličké talířky pro panenky. Na mě zbyly 3, ostatní jsem odnesla starším vnučkám.

     
  • Autor: Karola
    Status: nováček

    Re: Lívance

    Datum: 23.11.2016 09:56
     

    Já dělám různé druhy lívanců, ale mezi oblíbený patří banánovýsmiling smiley mls smiley

     
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Moučníky (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.