úterý 23. dubna, 10:18 Svátek má Vojtěch
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: drahus
Status: expert
Výsledné hodnocení: 3
Klikni pro filtrování
Tagy: Lilie

Lilie

Datum: 18.07.2007 11:41
 
_mg_4418.jpg
Z deseti lilií, jen tato ožraná od slimejšů. Ostatní neměly ani takovou šanci. Sežrali je než vykvetly angry smiley

Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 7 z 21
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Lilie

    Datum: 31.07.2021 21:22
     
    dsc02339.jpg

    jedna Muscadet flower smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Lilie

     
     
  • Status: expert

    Re: Lilie

    Datum: 01.08.2021 08:56
     
    108.jpg

    Spike, myslím, že ji budeš mít příští rok vyšší. A je pěkná. thumbs down

    Gabco, hlavně ať vydrží. Je to prevít na zimování.

    Aleno, navážu na loňskou debatu. Esta Bonita. Krásně stojí, snad líp než Zelmíra. Tu jsem přivázala ale spíš z obavy, aby se nevylomila než ohnula.

     
  • Autor: berda
    Status:

    Re: Lilie

    Datum: 01.08.2021 09:02
     
    lilie (11).jpg
    Další fotografie:

    Nádherné lilie u všech.

     
  • Autor: Kamu78
    Status:

    Re: Lilie

    Datum: 04.08.2021 12:53
     

    Dobrý den. Chtěla bych se zeptat, jestli byste mi mohly doporučit lilie, které nevoní. Mám je moc ráda, ale mám na ně bohužel silnou alergii, takže jsem ty hodně voňavé musela dát pryč :-/ Vím, že asijské jsou méně voňavé. Ale víte o nějaké asijské, která je alespoň 80 cm vysoká? Většinou jsou nižší. A kdyby byla bílá nebo světle růžová, to by bylo úplně nejlepší. Moc děkuji za tipy. Jde mi tedy hlavně o to, aby nevoněla. Moc díky. flower smiley

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Lilie

    Datum: 04.08.2021 19:34
     
    dsc00260.jpg
    Další fotografie:

    Kamu, já bych doporučila azijky Spring Pink, Sweet Surrender, nevoní, přirůstají, ta první kvete trochu dřív smiling smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Lilie

    Datum: 05.08.2021 18:14
     

    Jahodarnabrozany.cz.........našla jsem tyto stranky a jsou tam nádherné lilie. Mám 100chuti nějakou objednat. Nezná někdo tenhle obchod?

     
  • Autor: Kika
    Status:

    Re: Lilie

    Datum: 05.08.2021 20:18
     

    Irisko, kupovala jsem na jaře jahody frigo sadbu a 2 rebarbory. Jedná rebarbora špatná, reklamovala jsem, obratem přišel nový kořen, ale ani ten se mi neuchytil. Nicméně jahody kradne a chování obchodu solidní. Na lilie jsem taky koukala, jen nevím, jestli nedočkáme do jara na Lukon nebo Basika. Ale nebala bych se tady objednat.

     

    Mate ty lilie tak krásné thumbs down thumbs down thumbs down

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Lilie

    Datum: 05.08.2021 21:42
     
    dsc07050.jpg
    Další fotografie:

    Máte všechny lílie nádherné, překrásné eye popping smiley thumbs down flower smiley

    Pár našich.

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Lilie

    Datum: 05.08.2021 21:59
     

    Kika diky moc winking smiley

     
  • Status: expert

    Re: Lilie

    Datum: 05.08.2021 22:31
     

    Srovnala jsem ceny. Lukon Bulbs mi přijde levnější. A s liliemi mám u nich dobrou zkušenost.A díky odkazu na jahodárnu jsem zjistila tu záměnu, o které jsem psala. A poprvé v životě mi snad přišlo něco dražšího než jsem objednala.Je to tahle [www.jahodarnabrozany.cz] V reálu vypadá moc dobře.

    Srdce se směje a ruce by už sázely. grinning smiley

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Lilie

    Datum: 05.08.2021 22:47
     

    Tak jsem to projela taky. Firmu zkušenost nemám. Ale přidávám se k Regině, zdají se mi ceny vyšší a ještě popisy, není přesně určeno zda orientálka, azijka apod. To by mi vadilo, rozdíly jsou podstatné a jde o přežití nebo přežívání lilií. winking smiley

    Do září to uteče a budeme vyhlížet a přemýšlet, co v Lidlu. grinning smiley

     
  • Autor: Kika
    Status:

    Re: Lilie

    Datum: 06.08.2021 06:27
     

    Ano, ceny lilii vyšší, proto asi počkám do jara na Lukon, ale ty jahody na jaře měli krásné a za slušné ceny. Na to ty Brozany fakt doporucuju.

     
  • Status: expert

    Re: Lilie

    Datum: 06.08.2021 08:15
     

    Na ty popisy fakt pozor. Orientálky u většiny nepůjdou a chtějí jiné zacházení. A bez popisů jsou to povětšinou ty nejhezčí lilie. grinning smiley

    Aleno, Lidl, mám pocit, je měl zjara.A bohužel moc velký výběr nebyl. Já tam ulovila ty orintálky na zkoušku. A nejlíp se vybírají cibuloviny když kvetou. To člověk přesně vidí co a kam. Když se objednává a dojde to, je to už horší. eye rolling smiley 

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Lilie

    Datum: 06.08.2021 09:49
     

    Jsem to blbě napsala, všeobecně cibuloviny, hlavně narcisy a tulipány z Lidlu. Lilie beru pouze z Lukonu.

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Lilie

    Datum: 06.08.2021 09:53
     

    Tak mi poraďte co u mě v tom suchu vydrží please smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.