čtvrtek 28. března, 16:05 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: drahus
Status: expert
Výsledné hodnocení: 3
Klikni pro filtrování
Tagy: Lilie

Lilie

Datum: 18.07.2007 11:41
 
_mg_4418.jpg
Z deseti lilií, jen tato ožraná od slimejšů. Ostatní neměly ani takovou šanci. Sežrali je než vykvetly angry smiley

Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 4 z 21
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Lilie

    Datum: 24.07.2020 00:19
     

    Dámy nádhera thumbs down Tohle na výstavách ani nemají. grinning smiley Byla jsem se asi 2x podívat v Žirovnici na výstavě lilií, je to tam moc pěkné, ale lilie zase extra nebyly.

    Conca je v hortenzii moc pěkná, u mě potvora už 2x odešla, tak jsem ji neobnovovala, zdála se mi tady choulostivější.. Nevíš náhodou Regino co máš za odrůdu hort., vypadá rannější, nebo jsi zas o týden napřed. winking smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Lilie

     
     
  • Status: expert

    Re: Lilie

    Datum: 24.07.2020 00:54
     

    Aleno, budeš se divit ale skoro vím. grinning smiley Jsou dvě vedle sebe Pinky Winky a Vanille Fraise. Ta vyšší, kde je lilie bude Vanille Fraise. U mě ještě dřív začala kvést Pinky Winky. Concu už jsem chtěla dát jinam, protože tam nemá skoro místo ale vykvetla takhle jako žirafa už asi třikrát, tak jsem ji nechala. Moje zkušenost. Lilie mi rostou skoro bez problémů do doby než je jich jakoby víc, já jim předpisově chci udělat dobře a začnu je šoupat. eye rolling smiley Tak jsem ji nechala.

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Lilie

    Datum: 24.07.2020 01:09
     

    Takže o týden s kvetením napřed. smiling smiley Mám obě a Pinky W. mám taky víc nakvetlou, ta tak obří neroste. S těmi liliemi máš pravdu, chtějí cibule alespoň odebírat. Mám u Vanilly F. přečuhující Leslie Woodriff, líbí se mi to žirafí přečuhování. Pamatuji, že cibule stála 3 stovky, jak byla cenná, já ji tenkrát pořídila za 1 stovku. Ale je to skvělá lilie, výborně přirůstá. winking smiley

     
  • Status:

    Re: Lilie

    Datum: 24.07.2020 08:40
     

    Krása flower smiley

    Regi, měla by to být - Muscadet, letošní nováček. Už jsem jí jednou měla, ale byla trochu světlejší. Tož tedy nevím co se z ní vyklube dál grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Lilie

    Datum: 24.07.2020 10:16
     

    Lilie máte nádherné love smiley love smiley love smiley , ale těch jsem se dobrovolně vzdala... na ty opravdu už místo nemám... confused smiley.

     
  • Autor: berda
    Status:

    Re: Lilie

    Datum: 24.07.2020 17:54
     
    lilie (1).jpg
    Další fotografie:

    Krásná přehlídka lilií u všech.

     
  • Status: expert

    Re: Lilie

    Datum: 24.07.2020 18:54
     

    Jarko, to Muscadet není. Ten mám já na fotce na dvojce a skoro bílý s tečičkami. Myslela jsem na Stargazer ale ten je zas červenější. Hlavně ať roste.

    Berdo, na dvojce, víš co je to za kultivar, prosím? Je taková neobvyklá celkem.

     
  • Autor: berda
    Status:

    Re: Lilie

    Datum: 24.07.2020 21:10
     



    regina.mocova@gmail.com napsal(a):

    Jarko, to Muscadet není. Ten mám já na fotce na dvojce a skoro bílý s tečičkami. Myslela jsem na Stargazer ale ten je zas červenější. Hlavně ať roste.

    Berdo, na dvojce, víš co je to za kultivar, prosím? Je taková neobvyklá celkem.

    Regino je to Elusive.

     
  • Status: expert

    Re: Lilie

    Datum: 24.07.2020 21:46
     

    Elusive jsem určitě měla od Josta. Buď nevylezla nebo záměna.Jarko, dík.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Lilie

    Datum: 24.07.2020 22:33
     
    img_20200724_181717.jpg

    U Elišky

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Lilie

    Datum: 24.07.2020 22:35
     

    Ali, ta je jak ze saténu. love smiley thumbs down

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Lilie

    Datum: 24.07.2020 23:21
     

    Ano, správně. Ještě musím hlasovat. winking smiley

     
  • Autor: Kika
    Status:

    Re: Lilie

    Datum: 27.07.2020 06:47
     
    20200727_063821.jpg

    Iviku, ty jich mas eye popping smiley, nadhera.

    Krasne i u ostatnich. thumbs down Na tu Elusive jsem koukala, libila se mi, ale nevzala jsem ji. Ale kdyz ji ted vidim u Berdy "nazivo", jde na wishlistek winking smiley

     

    U mne uz jen Conca d'Or, nevim proc, ale nejde mi pridat fotka

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Kika (27.07.2020 08:51)
     
  • Status: expert

    Re: Lilie

    Datum: 27.07.2020 08:18
     

    Kiko, taky to u mě tak dopadlo a chtěla jsem sem dát ftoku svých přežilých květináčovek. Vkládání nefunguje. sad smiley

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Lilie

    Datum: 27.07.2020 13:10
     
    dsc07044.jpg

    Elusive je moje oblíbená lilie. Ale musela jsem kupovat předloni znovu, nevydržela. Taky u mě u ní nepřirůstají nové cibule, nj. přešlechtěná šlechtična. winking smiley .. Letos ji v nabídce Lukon ani neměl, určitě stojí za pokup. Nejdou mi obrázky, až půjdou, tak dám foto.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.