sobota 20. dubna, 02:42 Svátek má Marcela
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: drahus
Status: expert
Výsledné hodnocení: 3
Klikni pro filtrování
Tagy: Lilie

Lilie

Datum: 18.07.2007 11:41
 
_mg_4418.jpg
Z deseti lilií, jen tato ožraná od slimejšů. Ostatní neměly ani takovou šanci. Sežrali je než vykvetly angry smiley

Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 20 z 21
  • Status: expert

    Re: Lilie

    Datum: 23.07.2023 10:18
     

    Zebu jsem měla. Bohužel asi po dvou letech jsem o ni přišla. Ale uvažuju o ní.

    Pinko, je to po čemeřicích další nemoc. smiling smiley Krása všude.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil ''.phorum_html_encode('regina.mocova@gmail.com').'' (23.07.2023 10:19)
     
  • Autor: Reklama

    Re: Lilie

     
     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Lilie

    Datum: 23.07.2023 13:29
     

    Regi, čemeřicová nemoc se mi vyhnula, po několika pokusech jsem usoudila, že kamarádky nebudeme😉. Lilie budu muset obnovit, zbyly mi jen asi ty nejodolnější. Jak jste tu psaly o Šeherezádě, tak ta mě opustila taky. Myslím, že jak jsem je na podzim nestihla dát pod střechu, byly moc v mokru.

     
  • Status:

    Re: Lilie

    Datum: 24.07.2023 20:01
     
    dscn0652.jpg
    Další fotografie:

    ... winking smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Lilie

    Datum: 24.07.2023 20:22
     

    Ježíši to je nádhera thumbs down

     
  • Status: expert

    Re: Lilie

    Datum: 25.07.2023 18:09
     
    20230725_112354905_ios (2).jpg
    Další fotografie:

    A to budou pro letošek asi poslední lilie.

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Lilie

    Datum: 25.07.2023 18:27
     
    dsc06693.jpg
    Další fotografie:

    nádhera thumbs down

    ráno jsem ještě trochu pofotila, na Floře jsem kupovala Zelmínu - byl to 3tí pokus, zase to není ona ...

     
  • Autor: Manca
    Status: expert

    Re: Lilie

    Datum: 28.07.2023 21:15
     
    img_20230728_204033.jpg

    Leslie Woodriff letos nejhezčí, co kdy byla

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Lilie

    Datum: 28.07.2023 21:27
     

    Mančo, já absolutně nechápu jak ty vše stíháš eye popping smiley , děti, vařit, krááásnou zahradu ... moje hlubokosmeknutí thumbs down love smiley .

     
  • Autor: Manca
    Status: expert

    Re: Lilie

    Datum: 29.07.2023 20:05
     

    grinning smiley já právě vůbec nestíhám. Kdeco rozvrtané a nic hotového. Nejstarší dcera chce chodit na paličkování a byla tam jednou někdy v dubnu. Stejně tak u tchánovců. Pořád někdo nemocný, nechceme starouškům nosit bacily. Před pár dny mělo batole asi salmonelózu (potvrzenou ji měl soused, my nikam nešly).

    Fotím jen něco a dá dost práce, aby nebyla v záběru nějaká hromádka roští nebo jiný bordel. Ale vystříhala jsem včera odplozené maliny thumbs down

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Lilie

    Datum: 29.07.2023 23:00
     

    Mančo, hromádka roští patří do zahrady grinning smiley . A nějaký nepořádek, máme ho asi všichni ... nechci nikoho urazit, TAKa - strojaře už vůbec ne. Naše zahrada je plná různých - kdysi se tady na weeku tomu říkalo "stalinovy pomníky" - pozůstatky po stavbách, zvelebování, škoda vyhodit, cokdyby se hodilo nebo bylo potřebné - my doma jsme naneštěstí všichni syslíci, trpíme "syndromem chudoby" (onehdá mi spolužačka z gymplu říkala, že žádnou chudobu nezažila, tenhle syndrom prý mít nemůže - na moji otázku zda neschovává třeba stará děravá trika a podobné se podivila - vždyť se můžou na něco hodit, třeba na tvoření s vnoučaty ... ) .. schovává se mraky i na zahradě ... musela bys u nás vidět.

    A rozvrtaného ... ach, jo. Nejen v zahradě.

    Odplozených malin mám vystříháno polovinu. Na další se snad dostanu zítra. Dnes Tonytáta konečně odstranil spadlý dvojkmen ze staré suché jabloně, který maliniště zavalil (už byl bez větví, ty jsem zvládla odstranit před dvěma roky sama) kmen se nechával - s Tondou pod touhle jabloní jsme si hrály (byl tam jakoobchod, prolízačka, učila se na něm lozit po stromech ...) od jejího opravdu mala (co začala chodit) a tak nějak pro ni hoooodně citový vztah ... my jsme opravdu praštěná rodina - jedna část tohohle téměř ztrouchnivělého stromu poputuje k jejich novému domu - než se tam nastěhují, stejně shnije.

    Tobě i celé rodině přeju hlavně zdraví love smiley flower smiley ... bylo u nás období (to ještě žili moji rodiče) kdy moje největší přání bylo ... prožít jeden den kdy nikdo nemá nějaký zdravotní problém ... když ne rodiče, určitě jeden z kluků nebo manžel, furt něco ... a většinou od jara do podzimu, zima bývala v pohodě.

    Ach jo, zase jsem OT - tohle by mi na KR neprošlo.

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Lilie

    Datum: 30.07.2023 15:24
     
    dsc06730.jpg
    Další fotografie:

    nakvetly jedny z posledních - L. Freimann, Scheherazade plně nakvetla, snad se nezlomí....

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Lilie

    Datum: 30.07.2023 18:37
     

    Teda Alenko, to je nádhera. love smiley

     
  • Status:

    Re: Lilie

    Datum: 30.07.2023 18:53
     

    To jsou skvosty eye popping smiley mls smiley

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Lilie

    Datum: 30.07.2023 21:50
     

    A tak o tomhle si opravdu nechám jen zdát love smiley

     
  • Status: expert

    Re: Lilie

    Datum: 31.07.2023 07:26
     

    Aleno, ty se povedly. thumbs down

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.