čtvrtek 18. dubna, 20:28 Svátek má Valérie
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: drahus
Status: expert
Výsledné hodnocení: 3
Klikni pro filtrování
Tagy: Lilie

Lilie

Datum: 18.07.2007 11:41
 
_mg_4418.jpg
Z deseti lilií, jen tato ožraná od slimejšů. Ostatní neměly ani takovou šanci. Sežrali je než vykvetly angry smiley

Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 10 z 21
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Lilie

    Datum: 02.07.2022 22:41
     

    Děvčata, moc pěkné. thumbs down flower smiley Gabčo, tuhle jemnou jsem neměla, zase pokušení. winking smiley Začínají tu taky, ale mám dost pozdních.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Lilie

     
     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Lilie

    Datum: 02.07.2022 22:45
     

    Alenko, tak možná je to lilie Trogon. Musím se někde podívat, zda mám ceduli. To jsem jen zkoušela hledat Lensem.

    Ale je pěkná.

     
  • Status: expert

    Re: Lilie

    Datum: 03.07.2022 09:17
     

    Lilie začínají hezky nakvétat. Musím se vyhrabar vyfotit. Ale u některých je to letos pohled do nebes. eye rolling smiley

     
  • Autor: berda
    Status:

    Re: Lilie

    Datum: 03.07.2022 16:03
     
    lilie (8).jpg
    Další fotografie:

    Lilie začínají kvést, některé mají skoro dva metry.

     
  • Status: expert

    Re: Lilie

    Datum: 04.07.2022 00:22
     
    20220703_183547052_ios (2).jpg
    Další fotografie:

    Na čtyřce jeco mi poslali na podzim jako Elusive. Vyrostly dobře ale nějak mi u Aleny přišly jiné.Ale krásně voní, tak to neberu jako tragédii.

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Lilie

    Datum: 04.07.2022 09:06
     

    Elusiv to není ale jsou překrásné. Přikupovala jsem ji neteři na jaře u Lukonu, je pozdnější, ještě si počkám. Máš je všechny parádnice.

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Lilie

    Datum: 04.07.2022 22:36
     

    Teda holky, slintám.👌👌👌

    Ale jako večeře hryzcům se mi to zdá drahé. Bohužel ani různé košíky a pletiva nepomáhají. Měla jsem jich hafo....

    Ty, co mi zůstaly, mají některé na stvolu jen dvě poupata, asi chřestovníček.

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Lilie

    Datum: 05.07.2022 10:58
     

    eye popping smiley nádhera - ty trsy. thumbs down thumbs down thumbs down já mám sem tam jednu . a to si letos myslím , že jsou víc nez jindy, je tu těžká vapenitá zem . nemůžu mít všechno . mám zbytky po minulých letech . chřestovníček letos řádil . co jsem vylezla ,- to jsem nějakého chytla. spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: berda
    Status:

    Re: Lilie

    Datum: 06.07.2022 14:55
     
    lilie (33).jpg
    Další fotografie:

    Regino, máš krásné lilie.

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Lilie

    Datum: 06.07.2022 22:37
     

    Regino, Berdo, lilie se předvádějí, jdou výborně. thumbs down flower smiley

    Sázela jsem na jaře nové, pouze 3, nj. ale nemůžu tu 3tí najít., asi nevylezla, ani nevím, kam jsem strčila. grinning smiley

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Lilie

    Datum: 06.07.2022 22:42
     

    Kamarádce totálně ožrali lilie slimáci. Takže z nich nic nebude. Kupovaly jsme spolu na Kopidlenským kvítku. Krásný velký cibule.

    Já vsadila 5 cibulí, teprv lezou, ale sypu granule. Ona má psa, tak nechce....Prý všechno, co vyčmuchá, sežere. spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Lilie

    Datum: 06.07.2022 22:51
     

    Letos se mi zdálo dost brouků - chřestovníčků, těch jsem zlikvidovala dost. Teď jim u mě prospěla voda, dost se vytáhly, ale mám pozdnější. Včera jsem šla večer proběhnout zahradu na slimáci a něco vonělo, než mě došlo, že lilie. grinning smiley

     
  • Autor: Kika
    Status:

    Re: Lilie

    Datum: 06.07.2022 22:52
     
    20220706_225316.jpg

    Teda zírám, jak už vám krásně kvetou. eye popping smiley U mně zatím jen jeden druh. Té se u mně zatím daří.

    Já letos sázela víc cibulí, měla jsem je v plánu na předzahrádku, ale ta se nestihla připravit, tak je mám rozstrkané všude po zahradě. A slimáci je hodně likvidovali, každé ráno jsem běhala je likvidovat, tak i ty nové nakonec většinou budou kvést. Ale uvidíme, jak se těm novým bude u mně líbit.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Kika (06.07.2022 22:55)
     
  • Status: expert

    Re: Lilie

    Datum: 06.07.2022 23:38
     
    20220706_171736674_ios (2).jpg
    Další fotografie:

    Dík za pochvalu. Ale zase je to tak nějak trošku mimo mě. Lilie prostě jdou anebo nejdou. Kde nejdou, mám ten případ na chalupě, pak je to škoda peněz kupovat stále nové cibule.Berdo, taky ti jdou moc hezky

    Voda na škodu určitě nebyla ale letos se tu zbláznily. Důvod netuším. Stále stejné místo, stejná péče. Stejné sucho.Začaly už ty moje nejoblíbenější. První dvě fotky.

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Lilie

    Datum: 07.07.2022 07:31
     
    dscn8629.jpg
    Další fotografie:

    já mám zbytky- šest různých na jednom místě a dvě už kvetou . otevřela jsem větračku -- a ta vůně až dovnitř . jména nevím . pak jsou nějaké ještě různě po zahradě. tam jim chřestovníček dal zabrat . sad smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.