pátek 29. března, 11:26 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: drahus
Status: expert
Výsledné hodnocení: 3
Klikni pro filtrování
Tagy: Lilie

Lilie

Datum: 18.07.2007 11:41
 
_mg_4418.jpg
Z deseti lilií, jen tato ožraná od slimejšů. Ostatní neměly ani takovou šanci. Sežrali je než vykvetly angry smiley

Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 6 z 21
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Lilie

    Datum: 03.08.2020 16:51
     
    dsc07241.jpg
    Další fotografie:

    Vyšla jsem po dešti ven na zahradu a ona v dešti rozvila lilie Levern Friemann, nádherně voní, stvoly snad 2 m...

     
  • Autor: Reklama

    Re: Lilie

     
     
  • Status: expert

    Re: Lilie

    Datum: 03.08.2020 19:31
     

    Aleno, nádhera. O tu jsem přišla a měla jsem je už pěkně rozrostlé. Chtěla jsem postupovat předpisově, tak jsem je rozsadila. Nevím proč, nevylezla ani jedna.

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Lilie

    Datum: 03.08.2020 21:43
     

    Děkuji, z 1 cibule mám 3 stvoly, ani jsem tomu nechtěla na jaře věřit. Sousedce liliářce 2x odešla, nevím, asi té mé místo svědčí. Přitom v tom místě řádí občas krtek a letoš myši. Ale sázela jsem ji hloub, to dělám u těch vysokých. Nekupovala jsi si někdy Esta Bonita, tu mi doporučoval Nejedlo, že je to špice, mě se zdála tmavá, že se bude pálit confused smiley . Moc ji ale chválil. Vzala jsem si tenkrát Scheherezade, taky slušná lilie a přitom jsem ji leta opomíjela. Letos jsem lilie nekupovala, třeba příští rok. winking smiley

     
  • Status: expert

    Re: Lilie

    Datum: 04.08.2020 08:40
     

    Aleno, tu jsem objednávala letos. Musím projít fotky, jestli jsem ji fotila. U mě byla nejčasnější z těch velkých. Neřekla bych, že by se pálila ale nekvetla v těch největších vedrech. Velké květy už teď, pevný stonek. Vylezly všechny tři. Většinou kupuju tři. Už jsem chválila dvakrát, měla jsem na lilie šťastnou ruku a dodávka seděla. Fussion přišly dokonce tak velké, že jsem dvě dělila, takže už jich bylo pět hned od začátku.

    Na Friemana se zaměřím příští rok. Má víc kultivarů, když se toho dožiju.

     
  • Status: expert

    Re: Lilie

    Datum: 04.08.2020 10:10
     

    Esta Bonita je krásná lílie, má velké květy, celkově mohutná, květy takové "šťavnaté" smiling smiley Nepálí se smiling smiley, aspoň u mě jsem nikdy nepozorovala, má u mě střední dobu kvetení - buď teď dokvétá, nebo těsně odkvetla. Prší, tak nezkontroluji. U mě není nováček grinning smiley

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Lilie

    Datum: 04.08.2020 11:36
     

    Ivo, má barvu jak na fotkách nebo tmavší. Měla by být mohutná, bála jsem se toho pálení.

     
  • Status: expert

    Re: Lilie

    Datum: 04.08.2020 11:45
     

    U mě má tuto barvu Výsledek obrázku pro Esta Bonita lílie

    Obrázek je zkopírovaný z různých barev, co se na internetu u této lílie nabízejí.

     
  • Status: expert

    Re: Lilie

    Datum: 04.08.2020 20:56
     
    esta bonita.jpg

    Zdejší kvetení. Myslím, že je barva skoro stejná jako vybrala Iva.

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Lilie

    Datum: 04.08.2020 21:29
     

    Na nováčka ji máš moc pěknou.

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Lilie

    Datum: 05.08.2020 20:11
     
    dscn8027.jpg

    dnes vykvetla tato - asi od Regi love smiley

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Lilie

    Datum: 06.08.2020 11:08
     
    dscn8030.jpg

    Anastasie - asi čtyři poupata ulomila dcera při sečení .. mám ji už čtyři roky a je to čahoun . musím ji dát nějakou slušnou oporu . spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Lilie

    Datum: 06.08.2020 13:16
     

    U mne když nemá tyčku, tak leží winking smiley . Ale je to krásná voňavá lilie, hlavně že nějaké květy zbyly, máš ji moc pěknou thumbs down . Mám ji dost na slunci, odkvetlou.

     
  • Status: expert

    Re: Lilie

    Datum: 06.08.2020 23:26
     

    Už ji mám taky odkvetlou a musí se vyvazovat. Ale je to hezká lilie.Kaaj, krk za to nedám, že je ode mě. Ale překvapuje mě, že u tebe orientálky, tohle bude nejspíš nějaká, v mokru a těží půdě vydrží. thumbs down

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Lilie

    Datum: 31.07.2021 21:20
     
    218884869_10217195778080742_767908633326140154_n.jpg
    Další fotografie:

    Objednávala jsem si krvokvět a abych splnila limit minimální ceny balíčku, přihodila jsem i pár lilií. Tahle je krásná, není moc vysoká, tak se ani nekácí.

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Lilie

    Datum: 31.07.2021 21:21
     

    Lilie jsou nádherný love smiley , jen škoda, že nevydrží kvést déle.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.