úterý 23. dubna, 10:00 Svátek má Vojtěch
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Krása a kosmetika
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: Danysek
Status:

Líčení ( kosmetické )

Datum: 17.07.2012 23:38
 

Dnes jsem si dělala pořádek v mé kosmetické "taštičce" a až když jsem z ní vytáhla všechny oční stíny a já nevím co všechno,tak jsem si teprve uvědomila,kolik už toho mám a kolik z toho vlastně ani nepoužívám eye rolling smiley

Někdy si dávám na líčení záležet,jindy vylezu ven tak,že by se mě každý lekl.Já osobně si tedy nepotrpím na nějak extra drahou kosmetiku,nepotřebuji aby mi make-up vydržel 24 hodin,jak to jejich produkty slibují.Používám především kosmetiku Miss sporty,Essence,někdy AVON,ORIFLAME,a jinak neznačkovou kosmetiku.

Pokud se i vy líčíte,třeba i jen maličko,můžete zde napsat své zkušenosti,kterou značku máte nejraději,ba naopak se kterou kosmetikou nejste spokojené a proč.

Já osobně bych velice pochválila řesenku od Miss sporty PUMP UP MASCARA BOOSTER,kterou jsem si nedávno koupila,a řeknu vám,...tak silný kartáček jako má tahle řasenka jsem ještě neviděla,a ty řasy,jak hezky tvaruje,jsou plné objemu,dlouhé,to je opravdu něco eye popping smiley Opravdu doporučuji,ikdyž pro někoho může být spolupráce s takhle silným kartáčkem obtížná.Je to otázka zvyku winking smiley 

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12
    Aktuální stránka: 2 z 2
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Líčení ( kosmetické )

    Datum: 02.09.2013 17:34
     

    Když už se líčit, tak pořádně, aby to člověka proměnilo k nepoznání grinning smiley

     

    [www.extra.cz]

     
  • Autor: Reklama

    Re: Líčení ( kosmetické )

     
     
  • Autor: Beataa
    Status: začátečník

    Re: Líčení ( kosmetické )

    Datum: 07.01.2016 18:23
     

    Take si hodne potrpim na liceni se a v me praci je to pomerne dulezite, jakou pouzivate pak treba kosmetiku na odlicovani?

     
  • Autor: Kirsten
    Status:

    Re: Líčení ( kosmetické )

    Datum: 07.01.2016 19:29
     



    Beataa napsal(a):

    Take si hodne potrpim na liceni se a v me praci je to pomerne dulezite, jakou pouzivate pak treba kosmetiku na odlicovani?

     

    REJŽÁK

    PLUS

     

    KÝBL VODY

     
  • Autor: JaniV
    Status:

    Re: Líčení ( kosmetické )

    Datum: 07.01.2016 20:09
     

    Joooo!! grinning smiley

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Líčení ( kosmetické )

    Datum: 07.01.2016 21:57
     

    Můj údiv je vždy nelíčený.

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Líčení ( kosmetické )

    Datum: 07.01.2016 22:06
     

    Mě se líbí minimálně a ještě lépe nenalíčená. Příroda thumbs down .

    winking smiley

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Líčení ( kosmetické )

    Datum: 09.01.2016 23:33
     



    SPIKE napsal(a):

    Když už se líčit, tak pořádně, aby to člověka proměnilo k nepoznání grinning smiley

     

     

    Myslím, že nelíčený pak bude i údiv toho chlapa, který si večer narazí krasavici a ráno ... winking smiley grinning smiley

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Líčení ( kosmetické )

    Datum: 09.01.2016 23:57
     



    lostris napsal(a):



    SPIKE napsal(a):

    Když už se líčit, tak pořádně, aby to člověka proměnilo k nepoznání grinning smiley

     

     

    Myslím, že nelíčený pak bude i údiv toho chlapa, který si večer narazí krasavici a ráno ... winking smiley grinning smiley

    ... ano, tomu se říká kupovat zajíce v pytli. A to se týká i ostatních podpůrných pomůcek winking smiley .

     
  • Autor: Luisa
    Status: začátečník

    Re: Líčení ( kosmetické )

    Datum: 23.01.2016 09:41
     

    Na odlicovani mam skvelou vodu, hlavne je bez alkoholu pac pri me problematicke pleti to ani nejde, takze prirodni kosmetika :-)

     
Stránky:  12 | <<předchozí komentáře
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Krása a kosmetika (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.