čtvrtek 18. dubna, 22:02 Svátek má Valérie
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Krása a kosmetika
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: Danysek
Status:

Líčení ( kosmetické )

Datum: 17.07.2012 23:38
 

Dnes jsem si dělala pořádek v mé kosmetické "taštičce" a až když jsem z ní vytáhla všechny oční stíny a já nevím co všechno,tak jsem si teprve uvědomila,kolik už toho mám a kolik z toho vlastně ani nepoužívám eye rolling smiley

Někdy si dávám na líčení záležet,jindy vylezu ven tak,že by se mě každý lekl.Já osobně si tedy nepotrpím na nějak extra drahou kosmetiku,nepotřebuji aby mi make-up vydržel 24 hodin,jak to jejich produkty slibují.Používám především kosmetiku Miss sporty,Essence,někdy AVON,ORIFLAME,a jinak neznačkovou kosmetiku.

Pokud se i vy líčíte,třeba i jen maličko,můžete zde napsat své zkušenosti,kterou značku máte nejraději,ba naopak se kterou kosmetikou nejste spokojené a proč.

Já osobně bych velice pochválila řesenku od Miss sporty PUMP UP MASCARA BOOSTER,kterou jsem si nedávno koupila,a řeknu vám,...tak silný kartáček jako má tahle řasenka jsem ještě neviděla,a ty řasy,jak hezky tvaruje,jsou plné objemu,dlouhé,to je opravdu něco eye popping smiley Opravdu doporučuji,ikdyž pro někoho může být spolupráce s takhle silným kartáčkem obtížná.Je to otázka zvyku winking smiley 

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 12 | další
    Aktuální stránka: 1 z 2
  • Autor: Trixinka
    Status:

    Re: Líčení ( kosmetické )

    Datum: 18.07.2012 19:52
     

    Danýsku, sem měla podobnou sbírku, ale minimálně polovinu už jsem dala neteři, aby se mohla začít učit. grinning smiley Na některý stíny sem jí dala zákaz na denní nošení, to byly barvičky, nechápu, že jsem to kdy mohla koupit. eye rolling smiley grinning smiley

    I když sem jí teda mohla dát všechno, teď používám občas černou tužku a řasenku, myslím že jsem sáhla po stejný jako ty, má fialový obal? Byla to nouzovka, protože jinak jedu v lorealkách, teď chci zkusit tu 4D, ale bůh ví kdy se k ní dostanu.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Líčení ( kosmetické )

     
     
  • Autor: Danysek
    Status:

    Re: Líčení ( kosmetické )

    Datum: 18.07.2012 20:39
     

    Jojo já toho měla taky mraky,ale něco jsem už povyhazovala.Tady na fotce jsou jen ty produkty,které ještě možná někdy použiju grinning smiley Ano,ta řasenka má fialový obal winking smiley

     
  • Autor: Arturka
    Status:

    Re: Líčení ( kosmetické )

    Datum: 18.07.2012 20:54
     

    Danysku, to všechno používáš? eye popping smiley Já mám jen černou tužku, řasenku, kterou nepoužívám a pudr. S tím si fakt vystačím grinning smiley Takže na mě nikdo nezbohatne grinning smiley

     
  • Autor: Danysek
    Status:

    Re: Líčení ( kosmetické )

    Datum: 18.07.2012 21:21
     

    Arturko,právěže ne grinning smiley Používám tužku,řasenku,pudr,někdy make-up ( ale to opravdu jen vyjímečně,protože ho moc nemusím) a lesk na rty...Něco takového jako rtěnky,různé oční stíny atd. už nepoužívám,a proto mi to tu jen leží eye rolling smiley Sem tam si dám ještě nějaký ten hnědý oční stín,jinak nic grinning smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Líčení ( kosmetické )

    Datum: 18.07.2012 21:33
     

    grinning smiley krásná sbírka. S tím ses denně nosila v kabele?

    Já používám krém na suchou pleť, stíny šedé tmavé a světlé od Oriflme, oční linky v tušce Avon, rtěnka střídavě a lesk jen občas. Řasenku většinou Oriflame, ta mi vyhovuje. Od Miss Sporty jsem si koupila a nepoužívám, páč to byl takový lepenec z řas, že to bylo děsný. Asi poletí směr odpad. Ale u mě je největší spotřeba laků na vlasy grinning smiley

     
  • Autor: Danysek
    Status:

    Re: Líčení ( kosmetické )

    Datum: 18.07.2012 21:48
     

    Irisko,to ne grinning smiley v kabelce nosím jen to základní-tužka-řasenka-pudr-lesk na rty-..Tím to končí grinning smiley grinning smiley grinning smiley Sem tam vyměním lesk za jíný,a tak grinning smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Líčení ( kosmetické )

    Datum: 18.07.2012 21:59
     

    tak to jo...... winking smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Líčení ( kosmetické )

    Datum: 18.07.2012 22:58
     

    Já si vystačím s tužkou a řasenkou, občas nějaké stíny. Ale v kabelce to netahám. Od té doby, co jsem začala používat místo krému kokosový olej, klesla mi spotřeba tyčinek na rty, protože rty taky namáznu tím kokosem a jsou pak vláčné celý den. Pudr a pár rtěnek vlastním, ale používám jen vyjímečně.

     
  • Autor: Danysek
    Status:

    Re: Líčení ( kosmetické )

    Datum: 18.07.2012 23:13
     

    SPIKE...opravdu ? s tím kokosovým olejem bych to také možná zkusila,opravdu to tak zvláčňuje ? Já těch tyčinek na rty používám hodně,mám rty poměrně dost suché sad smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Líčení ( kosmetické )

    Datum: 18.07.2012 23:24
     

    Mně vyhovuje. Většinou je v tuhém stavu, ve velkých vedrech tekutý. Krásně se vsákne, pleť není mastná ani lesklá. Pokud je třeba natřu si s ním klidně celé tělo.

     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Líčení ( kosmetické )

    Datum: 18.07.2012 23:31
     

    Já tedy vlastím dvě řasenky, jedny stíny a tužku na oči. A dva lesky na rty, toť vše. Make up nepoužívám. Líčím se cca 5 minut i s namazáním obličeje. Poprvé jsem si nechala letos upravit obočí. A teď jsem z toho na nervy, jak mi to dorůstá.

     
  • Autor: Danysek
    Status:

    Re: Líčení ( kosmetické )

    Datum: 18.07.2012 23:33
     

    SPIKE,děkuji...až doplácám všechny své krémy co tu mám,tak si ho asi koupím,a uvidíme.Třeba u něj pak zůstanu winking smiley

    Amee,s tím máš pravdu.Jak si jednou někdo upraví obočí,tak pak to chce pořád upravovat,protože jak to dorůstá,tak je to otřesné..taky to nemám ráda sad smiley

     
  • Autor: Danysek
    Status:

    Re: Líčení ( kosmetické )

    Datum: 23.07.2012 20:30
     

    Holky,jste některá členkou nějaké kosmetiky ? Tak si o tom něco zjišťuji,ale našla jsem zatím jen možné členství u AVON,ORIFLAME...chtěla bych zkusit i jinou kosmetiku smiling smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Líčení ( kosmetické )

    Datum: 23.07.2012 21:00
     

    mám parfémek od téhle kosmetiky a nádherně voní. Pak jsem si objednala i spreje a tky krásná vůně. Jako dárek jsem dostala super hodinky.

    [cz.fleurdesante.com]

     
Stránky:  12 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Krása a kosmetika (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.