pátek 29. března, 13:57 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Majka
Status: moderátor
www.majkaj.webg..

Drbeme přes plot

Datum: 17.04.2013 07:33
 

Tak tu máte, holky kytičkářky, diskuzi tzv. plkací. Založila jsem ji na žádost jedné z vás, aby se zbytečně nezanášela konkrétní témata. Tady si můžete pokecat do alalujá. winking smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 1 z 14
  • Autor: Mica
    Status:

    Re: Drbeme přes plot

    Datum: 26.02.2014 12:01
     

    Hanko, díky za tipy.... thumbs down ... flower smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Drbeme přes plot

     
     
  • Autor: Deniska
    Status:

    Re: Drbeme přes plot

    Datum: 26.02.2014 12:22
     

    Mico, já Ti bohužel e-shop nedoporučím, protože jsem s ním měla problémy s reklamací, ale typ našeho svítidla je Svítidlo EGLO 88711 SIDNEY E27 60W

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Drbeme přes plot

    Datum: 26.02.2014 18:15
     
    5288d429a4866cf64eb00000.jpg
    Další fotografie:



    555 napsal(a):

    Gabčo, tohle světlo jsem měla vyhlídnutý do pergoly, ale odradila mě cena. Barva byla taková měděná. Kolik jste dali vy?

    Cena nic moc, za jedno asi 1230,.-?

    [www.zbozi.cz]

    Ale ta barva na tom obrázku teda vůbec neodpovídala, kupovali jsme to víc do zelena a vypadalo to jak umělotina. Proto jsem si ho nechala přestříkat na černo.

    Mrkni na ten rozdíl, jak vypadá v katalogu a jak v reálu. spinning smiley sticking its tongue out

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil gabca (26.02.2014 18:18)
     
  • Autor: Mica
    Status:

    Re: Drbeme přes plot

    Datum: 26.02.2014 19:04
     

    flower smiley...děkuju, holky.... smiling smiley

     
  • Autor: 555
    Status: expert

    Re: Drbeme přes plot

    Datum: 26.02.2014 20:56
     

    No Gabčo je fakt, že rozdíl v barvě je. Ale vyřešili jste to dobře.

    Mě se právě líbí ta patina, ale jak je vidět, v katalogu to mají nafocené pro oko. Mě odradila ta cena. Zatím mám v pergole takové provizorium. Snad se někdy taky dočkám. Teď se prioritně dělá dřevěná kadibouda se splachovacím záchodem. Mě tedy stačil v chatce chemický, ale manžel se na něm cítil nesvůj grinning smiley

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Drbeme přes plot

    Datum: 26.02.2014 21:02
     

    No, já jsem si je tak trochu vydupala, protože kdybych měla čekat než budeme mít fasádu,

    tak bych mohla mít už Alzheimera. grinning smiley

    Takhle je aspoň něco na tom baráku hezkýho. winking smiley

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Drbeme přes plot

    Datum: 26.02.2014 21:14
     

    Helenko, koukni sem [www.mall.cz] , tady je cena trošku nižší.

     
  • Autor: 555
    Status: expert

    Re: Drbeme přes plot

    Datum: 27.02.2014 07:26
     

    Eli, díky moc - to je opravdu pěkná sleva. Bohužel bych potřebovala, aby sleva trvala ještě tak 3-4 měsíce. Ona ta kadibouda bude stát pěkný balík........ eye rolling smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Drbeme přes plot

    Datum: 27.02.2014 08:01
     



    555 napsal(a):

    No Gabčo je fakt, že rozdíl v barvě je. Ale vyřešili jste to dobře.

    Mě se právě líbí ta patina, ale jak je vidět, v katalogu to mají nafocené pro oko. Mě odradila ta cena. Zatím mám v pergole takové provizorium. Snad se někdy taky dočkám. Teď se prioritně dělá dřevěná kadibouda se splachovacím záchodem. Mě tedy stačil v chatce chemický, ale manžel se na něm cítil nesvůj grinning smiley

    ......jé, budeš mít splachovací, to Ti závidím, flower smiley ....u nás je na spadnutí,.... teda, budto spadnem do hajzlíku my , nebo nám spadne na hlavu střecha, nevím co je lepší grinning smiley

     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Drbeme přes plot

    Datum: 27.02.2014 08:44
     

    Kadibudka se splachovacím záchodem ? eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley 

    Kdysi mi líčila známá, jak lovili z kadibudky kocoura - propadl střechou a šup do díry grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Drbeme přes plot

    Datum: 27.02.2014 08:47
     

    Taková kadibouda by se mi taky líbila smiling smiley. My jen zasypáváme vápnem. eye rolling smiley A po nějaké době se to musí vybírat, což je teda činnost nanejvýš odpudivá. angry smiley

     
  • Status:

    Re: Drbeme přes plot

    Datum: 27.02.2014 09:20
     

    My máme splachovací winking smiley grinning smiley

     
  • Autor: 555
    Status: expert

    Re: Drbeme přes plot

    Datum: 27.02.2014 14:52
     

    Jj holky - Dřevěná nová kadibudka s porcelánovou mísou,splachovadlem (bidet tedy zatím ne grinning smiley ). Odpad máme udělaný tak,že máme v zemi zabudovanou plastovou nádž na 1000 l a odtud to bude vysávat hovnocuc.

    Prostě jsme si museil nějak poradit. Hlavně aby se soudruhům z NDR nevloudila chybička a nekonec jsme se z toho nepos*ali.

     

    Stávající stav byl v chatce v místnůstce 100x80 cm. Miniaturní umyvadlo, sprcha a chem.záchod - takzvané 3 v 1 grinning smiley . Záchod při sprchování dostal kabát z velké igelitové tašky a byl šoupnutý ke straně. Byla to trochu otrava, ale já jsem si nestěžovala.

     
  • Autor: Arturka
    Status:

    Re: Drbeme přes plot

    Datum: 27.02.2014 20:16
     

    Vy tady o hovnech grinning smiley a já se jdu pochválit jak jsem byla pilná na zahradě. Už začínám ožívat spinning smiley sticking its tongue out Do foliáku jsem vysela ředkvičky, ostříhali jsme stromky a doma jsem přesadila skoro všechny pokojovky. Někde byly jen kořeny a žádná hlína thumbs up Nejvíc mě dal zabrat oleandr. Velký květináč, kořeny prorostlé, musela jsem ho provzdušnit a hodně kořenů ořezat . Ještě že je květináč kónický a mohla jsem oleandr celý vytáhnout. Doufám, že se mě za to odmění. To by mě zajímalo, jak to dělá Lostris, nebo Iriska eye rolling smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.