čtvrtek 28. března, 09:57 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Pokojové květiny
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Pokojové květiny
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
 
 
Autor: aquarius
Status: nováček
Výsledné hodnocení: 5

ibisek

Datum: 21.05.2007 08:49
 

Nevim jestli tenhle se prispevek odesle. S tim prvnim jsem nemela moc stesti.

Hledam obycejny cerveny ibisek plnokvety. U nas se mi ho zatim nepodarilo sehnat.

Rada bych si ho vypestovala alespon ze seminka. Jsem ochotna poslat seminka ibisku od nas, podle zajmu.

Dekuji za odpoved. smiling smiley

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 12 | další
    Aktuální stránka: 1 z 2
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: ibisek

    Datum: 21.05.2007 10:03
     
    Ahoj. Najdi si tu starší diskuzi o ibiškách a tam mám červený plnokvětý vyfocen. Pokud to bude ten, co chceš, ráda pošlu řízky, stejně je budu střihat.winking smiley
     
  • Autor: Reklama

    Re: ibisek

     
     
  • Autor: aquarius
    Status: nováček

    Re: ibisek

    Datum: 23.05.2007 20:45
     

    Mono, dekuji za odpoved. Nebydlim v Cesku a nevim jestli by to slo poslat do USA. Myslelim si ze seminka by sli poslat lepe. . Samozrejme ze bych mela radost velkou z Tvych rizku. Chtela bys to zkusit poslat? Kazdopadne dekuji za ochotu.

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: ibisek

    Datum: 23.05.2007 21:07
     
    Aquarius...a smí se to?grinning smiley Jinak myslím, že by to šlo. V pytlíku, v bublinkové obálce. Měly by vydržet.
     
  • Autor: aquarius
    Status: nováček

    Re: ibisek

    Datum: 23.05.2007 23:47
     

    Mono, ja bych to asi zkusila. Jestli se to posle jenom z posty tak by to snad melo i dojit.

    Tedy pokud nemusis s tim na celni. To by pak za tu namahu asi nestalo. Ja bych na oplatku poslala neco od nas.

    Jeste mi prosim porad jak mam nalepit smiley do odkazu. Ani nevim jak se mi to podarilo predtim.

    Dekuji

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: ibisek

    Datum: 24.05.2007 07:35
     

    aquarius...no to já právě nevím, jestli se mohou posílat kytky. :-) Ale můžu to zkusit. Napiš adresu do soukromých zpráv.

    S tím smajlem sama nevím. Udělám za větou pauzu a pak vytvořím smajla ručně dvojtečka, pomlčka závorka. :-)

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: ibisek

    Datum: 24.05.2007 08:45
     

    Děvčata, nechci vám brát iluze, ale jak dlouho tam ta pošta půjde? Mono, sama víš, jaké jsou s tím problémy u náswinking smiley .

    Aquarius, nelítáš aspoň občas do CR ? Nebo někdo z tvé rodiny? Že by sis sama odvezla již zakořeněnou rostlinku??

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: ibisek

    Datum: 24.05.2007 09:04
     
    Missi...naše máma si cosi posílá s kámoškou do Chicaga...a netrvá to zas tak dlouho. Tak nevím...zkusit se to může...winking smiley
     
  • Autor: aquarius
    Status: nováček

    Re: ibisek

    Datum: 24.05.2007 20:12
     

    V CR jsem byla naposledy pred 2 roky. Zdrzeli jsme se tam taky 2 roky. Prave tam jsem mela tento ibisek tak nadhery. Kdyz jsme jeli nazpatky tak jsem si myslela ze tady ho ale sezenu. Bohuzel ted toho lituji ze jsem ho nevzala s sebou. Nevim kdy zase prijedu.

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: ibisek

    Datum: 25.05.2007 06:52
     
    Aqua...fajn, napiš adresu do soukromých zpráv a pokusíme se. winking smiley
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: ibisek

    Datum: 25.05.2007 06:54
     
    grinning smiley aha, ty už jsi mi ji napsala.grinning smiley
     
  • Autor: aquarius
    Status: nováček

    Re: ibisek

    Datum: 25.05.2007 07:41
     

    Mono, Jestli se ti to podari nejak poslat budu moc rada. Kdyz jdes na postu s obalkou oni se ti neptaji co v ni je. Tak nevidim duvod. Az teprve v Cesku jsem zacala mit rada Ibisky.

    Taky pestuji, bananovnik, kafe, fikovnik. Mam take ruzovy ibisek.

    Jak malo nam staci k radosti. :-)

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: ibisek

    Datum: 25.05.2007 08:08
     
    aqua...banánovník mám také, kávovník mi nevzešel, fíkovník zatím také nemám, ale myslím, že se mi chytl ananas.winking smiley Přesně, i mně stačí k radosti málo.
     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Petra79786

    Re: ibisek

    Datum: 03.04.2008 12:17
     

    Ahoj, pokud budeš dělat odnože,chtěla bych Tě moc poprosit o odnož ibišku velkokvětého-červeného.Poštu a odnože uhradím. smiling smiley Moc děkuju.

     
  • Autor: SisiV
    Status: začátečník

    Re: ibisek

    Datum: 23.04.2008 06:40
     

    ZDRAVÍM VÁS VŠECHNY NA IBIŠKÁCH....Z AFRICKÝCH FIALEK U SOUSEDŮ.. flower smiley

    S POSÍLÁNÍM DO USA (A VŮBEC MIMO EU, SI DEJTE POZOR A PEČLIVĚ PROSTUDUJTE CELNÍ PŘEDPISY - MÁME VYZKOUŠENO - NÁKUPY Z USA PUSTÍ DO ČR JEDINĚ S FYTOCERTIFIKÁTEM OD JEJICH ÚŘADŮ A KROMĚ TOHO MUSÍ ZÁSILKU PROVĚŘIT A STEJNÝM CERTIFIKÁTEM OPATŘIT I ČESKÁ STRANA!!! JINAK NÁM TO NA CELNICI NEVYDAJÍ - JE TO Z DŮVODU ABY SE NAZANESLY CHOROBY A ŠKŮDCI.

    ALE KVETOU VÁM KRÁSNĚ - ALE BOHUŽEL JSOU IBIŠKY TROCHU MOC VELKÝ PROTI FIALKÁM, MĚJTE SE ....

     
Stránky:  12 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Pokojové květiny (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.