sobota 20. dubna, 05:44 Svátek má Marcela
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Záliby a volný čas
 
Autor: Malamutka
Status: začátečník

Let balónem

Datum: 17.07.2014 14:51
 

Letěli jste už někdy balónem? Jaké to je? Dá se v koši i pohybovat? Houpe se to pak jak na zavěšeným mostě? Měli jste závratě? .... Je to dobrý nápad na dárek k narozeninám?

 

Komentáře a názory

 
  • Status: expert

    Re: Let balónem

    Datum: 17.07.2014 16:39
     

    Letěla jsem, nehoupe se to. Záleží na tom, kolik je v koši lidí, ale je to docela malé.Závratě nemám nikdy nikde a manžel si to moc užil. Pro mě to bylo dost fádní. Jako dárek je to skvělé, dle mého názoru

     
  • Autor: Reklama

    Re: Let balónem

     
     
  • Autor: Malamutka
    Status: začátečník

    Re: Let balónem

    Datum: 21.07.2014 13:47
     

    Napadlo mě to dát jako dárek k výročí našim, našla jsem lety pro 2, 6 a 12 lidí, uvažuji nad tím pro 2, aby měli soukromí, ale zase jsou hodně společenští tak přemýšlím, jestli nedát to pro 6, ať si s sebou vezmou koho chtějí...ale asi spíš ten pro 2 smiling smiley a na tou houpání jsem se ptala, protože mamina je trošku strašpitel grinning smiley

     
  • Status: expert

    Re: Let balónem

    Datum: 21.07.2014 19:50
     

    Pro 2 bude cena dost vysoká, Pro 6 si myslím že je to fajn. Pokud budeš kupovat celý let, bude to také drahé. Dá se koupit jenom "letenka" a pak si teprve domluvit den a hodinu, kdy se jim bude hodit letět. Aspoň tak to funguje v Brně winking smiley

     
  • Autor: draga
    Status: nováček

    Re: Let balónem

    Datum: 22.07.2014 13:49
     

    Manžel letěl vloni balonem a moc se mu to líbilo.Letos jsem let balonem dostala od dětí tak už se těším winking smiley

     
  • Autor: Malamutka
    Status: začátečník

    Re: Let balónem

    Datum: 23.07.2014 11:31
     

    Jo to máš vlastně pravdu, co jsem se dívala, tak pro 2 se to pohybuje kolem 13,5tis....pro 6 kolem 4tis a pro 12 kolem 3tis...děkuju, žes mě navedla na ty samotné letenky, nějak mi to vůbec nedošlo, brnknu tam a vezmu dvě letenky smiling smiley jsem strašně zvědavá, jak se na to budou tvářit grinning smiley

     
  • Autor: Malamutka
    Status: začátečník

    Re: Let balónem

    Datum: 23.07.2014 11:32
     



    draga napsal(a):

    Manžel letěl vloni balonem a moc se mu to líbilo.Letos jsem let balonem dostala od dětí tak už se těším winking smiley

     

    A kde poletíš? A jak dlouho? smiling smiley

     
  • Autor: jarkakale
    Status: nováček

    Re: Let balónem

    Datum: 30.04.2020 18:40
     

    Ahoj, letěla jsem 2x, je to zážitek. Pokud máš strach z výšek, třeba na rozhledně, tak v balóně ne, prostě to tam funguje jinak. A všechno probíhá v klidu. Asi záleží na společnosti, já jsem letěla s Flyballoon a všechno bylo v pohodě.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Záliby a volný čas (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.