sobota 20. dubna, 04:41 Svátek má Marcela
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Domácí spotřebiče
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Domácí spotřebiče
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: LadaB
Status: moderátor

Ledničky

Datum: 14.11.2009 18:40
 

Právě mi klekla lednice, jdu hledat co je vůbec na trhu.. eye rolling smiley Chci zase vysokou, dole z mrazákem. Nejraději se dvěma kompresory..(nyní mi to bodlo, protože narvanej mrazák šlape) Kdo jakou kdo máte? To mne nějak míjelo a zatím jsme po ní vůbec nekoukala.. grinning smiley

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234 | další
    Aktuální stránka: 2 z 4
  • Autor: peefko
    Status:

    Re: Ledničky

    Datum: 15.11.2009 17:09
     

    Taky teď vybíráme ledničku, nechávám to teda spíš na manželovi smiling smiley V užším výběru máme tyto dvě:

    [www.azobchod.cz]

    [www.azobchod.cz]

     
  • Autor: Reklama

    Re: Ledničky

     
     
  • Autor: Vladana
    Status:

    Re: Ledničky

    Datum: 16.11.2009 20:02
     

    Já mám Whirpool jednokompresorovou mrazák tři šuplata a nahoře lednici je to ta vysoká mám ji asi tři roky a jsem spokojená je tichá což v paneláku člověk docela ocení. Předtím jsem měla dvou kompresorovou a nežli se pokazila měla pěknou spotřebu, tak už jsem po takové ani nekoukala.

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Ledničky

    Datum: 16.11.2009 21:18
     

    Tak jsem teda úplně vedle... eye rolling smiley Prošla jsem v krámech všechny možný modely..bych udělala z pěti jeden..jedna má dobrý úchyty na otvírání, druhá bezva vyřešenej úložnej prostor , třetí zase police ve dveřích.. grinning smiley Už mi z toho teda hrabe..a to jsem načetla stránky a stránky kolem..Už vidím jak šlápnu vedle..a nemám teda moc času na rozmýšlení..

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Ledničky

    Datum: 17.11.2009 17:04
     

    Lado plně tě chápu, je jich tolik, že je těžký vybrat. My máme taky whirpool-vestavěnou. Až na to,že je dost malá jsem s ní spokojená winking smiley mrazák dole už je dnes asi samozřejmostí.

     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Ledničky

    Datum: 17.11.2009 21:07
     

    Laduš, jestli mohu poradit, vybírej taky třeba podle toho (nejen spotřeba atd. to je jasný), aby uvnitř police nebyly z plastu, ale skleněné. Plastové když prasknou, je to blbý.

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Ledničky

    Datum: 17.11.2009 21:40
     

    Amee velice trefna poznamka!! ta první co jsme si tenkrat vybraly mela taky plast a nastesti jsme to jeste stihli brzy zmenit na sklo!

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Ledničky

    Datum: 18.11.2009 06:28
     

    Tak jsem udělala užší výběr...Dvoukompresory jsou úplně mino hru..buď malé a blbě řešenej vnitřek, nebo značka ke které nemám důvěru a nebo cena do které teda nejdu..Ono jich teda moc není..Zúžila jsem výběr na tyto.Váhám u té druhé whirlpoolky..nějak se mi nechce do elektronicky ovládané..Nevím, mám pocit, že tam bejvá největší možnost poruchy..a tím i nejdražší případná oprava..No fakt teda nevím, jinak je to na jedno brdo..,ale musím to rozhodnout..Stará už klekla úplně.. grinning smiley

    [www.obchodni-dum.cz]

    [www.obchodni-dum.cz]

    [www.obchodni-dum.cz]

    [www.obchodni-dum.cz]

     
  • Status: expert

    Re: Ledničky

    Datum: 08.04.2011 11:27
     

    Telefon a lednice je dost rozdíl, ne?? Ty děláš reklamu úplně každýmu, viď?

     
  • Autor: jabraka
    Status:

    Re: Ledničky

    Datum: 08.04.2011 13:00
     

    Kombinace chladničky s mrazničkou WHIRLPOOL WBC3746 A+DFCX nerez

    Kombinace chladničky s mrazničkou WHIRLPOOL WBC3746 A+DFCX  nerez

    Výškově nastavitelné nohy: Ano, Umístění mrazícího prostoru: mraznička dole, Konstrukce chladničky: kombinovaná

    Dostupnost: skladem ve vlastním skladu

    cena: 12752.00 Kč s DPH
    Sleva: 45%

    A co tato nabídka?

    JABRAKA

     
  • Status:

    Re: Ledničky

    Datum: 07.04.2015 21:03
     

    koukni sem, tady by se myslím dalo vybrat.[www.gorenje.cz]

     
  • Autor: susa
    Status: nováček

    Re: Ledničky

    Datum: 15.04.2015 22:56
     
    gorenje lednice.png

    my máme tuto

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Ledničky

    Datum: 06.07.2015 12:37
     

    [lednice.heureka.cz]

    ... tak asi koupím na chatu tuto, není nijak velká a postavila bych ji do rohu na kuchyň, 84 x 48 x 43.... jinde by se pletla, bude se dost často vypínat a zapínat, prý to nevadí,...... co vy na to confused smiley

     
    Upraveno 2 krát. Naposledy upravil kordula (06.07.2015 12:42)
     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Ledničky

    Datum: 07.07.2015 22:05
     



    kordula napsal(a):

    [lednice.heureka.cz]

    ... tak asi koupím na chatu tuto, není nijak velká a postavila bych ji do rohu na kuchyň, 84 x 48 x 43.... jinde by se pletla, bude se dost často vypínat a zapínat, prý to nevadí,...... co vy na to confused smiley

    ......tak tato se kupovat nebude thumbs up ,... horké dny končí, má to cenu ji pro letošek kupovat confused smiley eye rolling smiley , chata je celá vzhůru nohama, jak jsem všechno přetahala, aby transport a umístení proběhlo v poho

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Ledničky

    Datum: 08.07.2015 09:01
     

    Asi bych nemohla být bez lednice tam, kde jsem po celý den a někdy i delší dobu. To, že nebudou čtyřicítky, neznamená, že nebude dost teplo na zkažení potravin

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Ledničky

    Datum: 08.07.2015 09:03
     

    A čemu říkáš dost často zapínat a vypínat? To jako, když pojedeš na noc domů, jí vypneš a druhý nebo třetí den zase zapneš? Než se dostane do provozní "teploty" spotřebuje víc, než kdyby jela svým tempem nepřetržitě. Budeš se divit, jakou budeš mít spotřebu...

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Domácí spotřebiče (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.