pátek 19. dubna, 02:20 Svátek má Rostislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zdraví a fitness
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Status: expert
Klikni pro filtrování
Tagy: ostruhy patě

Ostruha v patě

Datum: 22.05.2008 21:56
 

Mám ji už roky, bolí pořád ať jsem se snažila ji s pomocí doktora léčit a nebo jako teď na ni kašlu a dělám že neexistuje, vždycky chvíli o ní nevím , ale hned se zase spolehlivě ozve je mi věrná.

Na srazu jsem se dozvěděla , že Drahuš je taky Malá mořská víla...při každém kroku bodnutí nožem. Je to výstižné, kdo nezažil neuvěří, člověka to nezabije, ale život to řádně znepříjemní.

Povedlo se Vám někomu se té šílené bolesti alespoň na čas zbavit?

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 7 z 9
  • Autor: janet
    Status: nováček

    Re: Ostruha v patě

    Datum: 11.02.2010 16:17
     


    jaja99 napsal(a):

    Právě, já budu raději šetřit na tu rázovou vlnu, i když teď se mi chodí moc špatně, zvlášť v zimních botách

    je možné, že mne nakoniec tiež nič iné nezostanesad smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Ostruha v patě

     
     
  • Autor: Maca
    Status:

    Re: Ostruha v patě

    Datum: 11.02.2010 18:54
     

    Jájo tak jsem našla léčbu rázovou vlnou i tady u nás v Hradci. Je to rovněž za pětikilo, ale manža na to v poslední době trpí tak taky začneme spořit.

     
  • Status: expert

    Re: Ostruha v patě

    Datum: 11.02.2010 19:28
     

    Ještě jsem měla najdutýho nějakýho mladýho doktora v Kostelci nebo někde tam, ale zase ještě cestovat to by se prodražilo.

     
  • Autor: irisiris
    Status:

    Re: Ostruha v patě

    Datum: 15.02.2010 09:47
     

    Jestli se můžu připojit na diskusi o rázových vlnách,tak já byla s tenisovým loktem ve Zlíně, stačilo jedno sezení za 4 000 kč před 2 lety a jsem spokojená, naprosto mi to pomohlo, kamarádka byla s ostruhama asi před 5 lety a je také moc spokojená

     
  • Status: expert

    Re: Ostruha v patě

    Datum: 15.02.2010 09:51
     

    Díky za zkušenosti, už na to šetřím, abych mohla zase běhat normálně. Jak si vezmu farmářky počůrala bych se bolestí než to rozejdu fakt hnusná bolest a prášky na ni nezabírají.

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Ostruha v patě

    Datum: 15.02.2010 10:52
     

    mě pomohl už po 2x ultrazvuk......tak vás fakt lituju, je to děsná bolestsad smiley

     
  • Status: expert

    Re: Ostruha v patě

    Datum: 15.02.2010 11:37
     

    Nojo, ale to je na chvíli a zase se to vrátí, chci radikální řešení.

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Ostruha v patě

    Datum: 15.02.2010 12:02
     

    tak já už mám přes 10 let pokoj.....musím honem někam zaklepatgrinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Ostruha v patě

    Datum: 17.02.2010 01:49
     

    HOlky, vy jste mi to snad zase přivolaly!! Měla jsem dlouho klid a dneska jsem v práci pajdala celej den sad smiley.

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    sarah

    Re: Ostruha v patě

    Datum: 03.04.2010 01:43
     

    mám pro Vás radu. Měla jsem na každé patě ostruhy - 3 roky jsem nemohla chodit. Od laseru, obstřiku, elektroléčby, ultrazvuku jsem došla k závěšru, že nic nepomáhá. Až se stal zázrak. V hradci na Sportklinice jsem začala chodit na rázovou vlnu - je to zákrok hrazený, ale já po měsíci zase chodím a jsem bez bolesti. Můžu Vám to doporučit, bylas jsem zoufalá, ale toto jediné mi pomohlo winking smiley

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    sarah002

    Re: Ostruha v patě

    Datum: 03.04.2010 01:45
     

    holky, zabrala mi po 3 letech jediná metoda - rázová vlna. Jsem bez bolesti!!! smiling smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Ostruha v patě

    Datum: 03.04.2010 06:56
     

    Jo, nedávno jsem s kýmsi mluvila a též nedá na rázovou vlnu dopustit. Také má klid a je bez bolestí thumbs down

     
  • Status: expert

    Re: Ostruha v patě

    Datum: 03.04.2010 08:45
     

    Jo jo dámy, ale je prý potřeba až 10 sezení na jednu nohu a já mám ostruhu v obou, musím našetřit winking smiley

     
  • Autor: Arturka
    Status:

    Re: Ostruha v patě

    Datum: 03.04.2010 11:20
     

    Taky mám ostruhy na patě. Když už jsem byla skoro zoufalá a chtěla jsem to nějak řešit, tak jsem si od cojinky přečetla babskou radu o horkých sáčcích přesličky na paty. Neříkám, že jsem se vyléčila, ale výsledek byl k mé spokojenosti. Teď je to k žití. Myslím, že pomáhá to nahřívání. Byla jsem jen na ultrazvuku, lékařům se vyhýbám, pokud to jde. Až se mě to bude zdát horší, tak si dám zase přesličku. Nezabere to čas a funguje to. Cojince bych za tu radu chtěla poděkovat.flower smiley

     
  • Status: expert

    Re: Ostruha v patě

    Datum: 03.04.2010 12:35
     

    Já to taky zkusila, ale nebyla jsem dúsledná, večer to zase zkusím :-)

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zdraví a fitness (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.