čtvrtek 25. dubna, 07:56 Svátek má Marek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zdraví a fitness
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Status: expert
Klikni pro filtrování
Tagy: ostruhy patě

Ostruha v patě

Datum: 22.05.2008 21:56
 

Mám ji už roky, bolí pořád ať jsem se snažila ji s pomocí doktora léčit a nebo jako teď na ni kašlu a dělám že neexistuje, vždycky chvíli o ní nevím , ale hned se zase spolehlivě ozve je mi věrná.

Na srazu jsem se dozvěděla , že Drahuš je taky Malá mořská víla...při každém kroku bodnutí nožem. Je to výstižné, kdo nezažil neuvěří, člověka to nezabije, ale život to řádně znepříjemní.

Povedlo se Vám někomu se té šílené bolesti alespoň na čas zbavit?

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 5 z 9
  • Status: expert

    Re: Ostruha v patě

    Datum: 07.02.2010 21:04
     

    Já bych jezdila 20 km no uvidím. Ono to stojí asi 500 na jedno sezení na jednu nohu, musím si na to našetřit

     
  • Autor: Reklama

    Re: Ostruha v patě

     
     
  • Autor: zuziberka
    Status:
    zuzibercinystra..

    Re: Ostruha v patě

    Datum: 07.02.2010 21:06
     

    hm, tak to byla určitě víctkrát, protože říkala, že platila kolem 5 tis...ale prý počet sezení je individuální podle toho, jak jsou nárůstky velký a tak

     
  • Autor: janet
    Status: nováček

    Re: Ostruha v patě

    Datum: 07.02.2010 21:14
     


    jaja99 napsal(a):

    janet nemáš fotku těch bot???? Jinak ta homeopatika nepomohla, asi jsem si moc přála zlepšení a věřila, ale skutek utek. Pajdám a šourám se a myslím si ušetřím na tu rázovou vnu, či jak se to jmenuje. Bojím se že si tím pajdáním zničím všechny klouby v nohách. Momentálně bolí a moc....

    foto nemám, ale sú to tenisky , ktoré sa momentálne predávajú v športových obchodoch. marketing bol robený, pre ich podrážku ktorá pri chôdzi vyvoláva nestabilitu a ty ju chôdzou vyrovnávaš a formuješ nohy a zadok. ale potom som čítala článok ktorý opisoval dva druhy obuvy z toho jedny boli tieto tenisky, že vyvolávajú pocit ako "zdravo" chodit, tak som si ich na tie moje bolavé nohy kúpila.viem ako to velmi bolí momentálne doma chodím tak, že našlapujem na špičku sad smiley sad smiley sad smiley

     
  • Status: expert

    Re: Ostruha v patě

    Datum: 07.02.2010 21:18
     

    Jo připadám si jako malá mořská víla v každičkém krůčku bodavou jehličku....už jsem to tu psala, momentálně hrůza hlavně ráno než to rozchodím. Na tenisky se kouknu už v jiných než sportovních botách nemůžu chodit, o podpatcích si můžu nechat zdát.

     
  • Status: expert

    Re: Ostruha v patě

    Datum: 07.02.2010 21:26
     

    Nemůžu ty boty najít ani na jejich stránkách, kolik asi stály????

     
  • Status: expert

    Re: Ostruha v patě

    Datum: 07.02.2010 21:31
     

    Omlouvám se už jsem to našla jinde jsem kopyto :-)

     
  • Status: expert

    Re: Ostruha v patě

    Datum: 07.02.2010 21:56
     

    [www.moda.cz]

     

     

    Dám si to sem, možná se to bude ještě někomu hodit

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Ostruha v patě

    Datum: 07.02.2010 23:50
     

    tak ty bych taky brala!!! thumbs down Jájo, díky za odkaz - podívám se po nich někde, ale asi omdlím z ceny, co?

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Ostruha v patě

    Datum: 07.02.2010 23:55
     

    Tak ještě se to docela dá... , ale skoro na všech modelech mají prsknutého něco do růžova... to není zrovna můj šálek kávy nono smiley smiling smiley

    [www.mujeasytone.cz]

     
  • Status: expert

    Re: Ostruha v patě

    Datum: 08.02.2010 07:54
     

    Koukala jsem i jinde, našla si o maličko levnější, barvy všude srejné, koupím si je barvu nebudu řešit. Potřebuju chodit.

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Ostruha v patě

    Datum: 08.02.2010 08:28
     
    coffe - stale este idem "na caji":
    Uz niekolko dni mam teraz tiez problemy s naslapovanim na pravu...aleeeee mam tusak, ze tie bolesti paty v mojom pripade su otazne...Lebo som na pochybach ci mam vobec nejaky vyrastok, alebo ci to fakt nesuvisi s chrbticou..( samozrejme na ziadnom vysetreni som este zatial nebola..)
    Poslednu dobu som totiz objavila tieto suvislosti - ked ma bolia krize, zvycajne casto nemozem aj stupit na patu, lebo vidim hviezdicky eye rolling smiley...
    A mmt. po tych par dnoch stravenych v posteli ide prave o taketo spojenie...
    -----------------------
    Ale myslim, ze aj v takomto pripade topanky su dtto dolezite - ovlyvnuju stav chrbtice....a tie vase vyzeraju thumbs down
     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Keria (08.02.2010 08:31)
     
  • Status: expert

    Re: Ostruha v patě

    Datum: 08.02.2010 08:59
     

    Kerie drž se, už bude jaro. Já když mě bolí paty chodím křivá celá asi už to bude na ortopeda opravdu. Musím si najít nějakého mírného, ten náš tady na mě ode dveří houkne zhubnout a nebaví se se mnou víc.

     
  • Autor: janet
    Status: nováček

    Re: Ostruha v patě

    Datum: 08.02.2010 18:12
     


    jaja99 napsal(a):

    Nemůžu ty boty najít ani na jejich stránkách, kolik asi stály????

     

    ceny sú rôzne podla druhu zvršku ja som za moje dala 95eu sad smiley za tenisky ktoré mám len na "chodenie" dost sad smiley ale chôdza v nich zatieni pre mňa tú vysoku cenu. čitala som, že f. reeabok by mala dat na trh aj šlapky s touto podrážkou, určite si ich nenechám ujst smiling smiley smiling smiley smiling smiley

     
  • Status: expert

    Re: Ostruha v patě

    Datum: 08.02.2010 18:17
     

    JJ podívej se do odkazů co sem dala anavi jsou tam i pantofle :-), ty boty tady kolem 2.000 kč

     
  • Autor: janet
    Status: nováček

    Re: Ostruha v patě

    Datum: 08.02.2010 18:38
     


    jaja99 napsal(a):

    Koukala jsem i jinde, našla si o maličko levnější, barvy všude srejné, koupím si je barvu nebudu řešit. Potřebuju chodit.

     

    jaj holky zabudla som vám napísat, že tie tenisky, nie sú žiadna mimoriadna krása, keby nemali tú špeci podrážku určite si ich nekúpim. inak tenisky od f. reeabok nie sú aspoň podla mňa o kráse, ale len na cvičenie, ale pozor v týchto sa cvičit nedá! určite nie športy kde sa skáče zo strany na stranu, výpady, tenis opod.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zdraví a fitness (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.