středa 24. dubna, 15:45 Svátek má Jiří
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zdraví a fitness
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Status: expert
Klikni pro filtrování
Tagy: ostruhy patě

Ostruha v patě

Datum: 22.05.2008 21:56
 

Mám ji už roky, bolí pořád ať jsem se snažila ji s pomocí doktora léčit a nebo jako teď na ni kašlu a dělám že neexistuje, vždycky chvíli o ní nevím , ale hned se zase spolehlivě ozve je mi věrná.

Na srazu jsem se dozvěděla , že Drahuš je taky Malá mořská víla...při každém kroku bodnutí nožem. Je to výstižné, kdo nezažil neuvěří, člověka to nezabije, ale život to řádně znepříjemní.

Povedlo se Vám někomu se té šílené bolesti alespoň na čas zbavit?

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 4 z 9
  • Status: expert

    Re: Ostruha v patě

    Datum: 26.10.2009 19:02
     

    Buď ráda, já jsem na sebe ras a pak takhle dopadnu, pořát dost času a teď pajdám jak baba

     
  • Autor: Reklama

    Re: Ostruha v patě

     
     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Ostruha v patě

    Datum: 26.10.2009 19:24
     

    Jajo to se ale nedalo přecházet a odkládat, já prostě kulhala a odpomáhala si tak, že už mě bolela za dva dny noha až pod koleno, nešlo to vůůůůbec šlápnout na patu, tak jsem byla donucena jít hned k dr. a zaplatpánbů fakt pomohl ultrazvuk a cvičení...a už pár let mám pokojsmiling smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Ostruha v patě

    Datum: 26.10.2009 20:35
     

    Bojím se na to jen pomyslet. Taky mám v současnosti klid. Myslím, že na tom má lví podíl i kvalitní bota

     
  • Status: expert

    Re: Ostruha v patě

    Datum: 29.10.2009 12:01
     

    Irisko já kuhám a pajdám co krok to bodnutí, přes den to nějak rozejdu, ale rána jsou krutá. Mám koupené to homeopatikum a první dávka je ve mě, tak mi držte palce.

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Ostruha v patě

    Datum: 30.10.2009 08:56
     

    jaja tak já to nerozchodila....je možný že to každého bolí jinak? sad smiley

     
  • Status: expert

    Re: Ostruha v patě

    Datum: 30.10.2009 09:21
     

    Nevím, tak asi jo, já jsem na sebe myslím dost tvrdá a něco vydržím.Po ránu chodím jak by mi bylo 1000 let.

    Mám v sobě 3 dávku homeopatika a bádámjestli bolí míň, no zatím nevím. Jestli nezabere půjdu k doktorovi a začne kolotoč UZ a pak si asi zaplatím tu rázovou vlnu, píšou že jich je třeba asi 6, po 400,- a mám to v obou patách no dám si to pod stroměček. Kdyby to přestalo bolet bude to ten nejkrásnější dárek co bych mohla dostat.

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Ostruha v patě

    Datum: 30.10.2009 10:29
     

    jaja budu moc držet palce...faktthumbs down

     
  • Status: expert

    Re: Ostruha v patě

    Datum: 30.10.2009 16:43
     

    Holky nevěřím tomu, ale snad to začíná pomáhat. Svatosvatě tu tvrdím, homeopatii nevěřím, kdysi jsem si o tom něco přečetla a prostě mě to nepřesvědčilo o účinnosti. Když jsem tu četla o tom léku, ze zoufalství jsem si ho koupila. Dnes mám v sobě 4 dávky a nebolí mě pravá noha vůbec a levá je lepší, třeba je to počasím a nebo to třeba zabralo.

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Ostruha v patě

    Datum: 30.10.2009 18:54
     

    ale to je skvělý, ať už je to čímkoliv, ale nebolííííííííííííí....jen tak dál, držím palcegrinning smiley thumbs down

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Heyde

    Re: Ostruha v patě

    Datum: 11.01.2010 15:43
     

    Pozor na to - VIBRAM je označení výrobce podrážky - italská firma, která dělá jedny z nejlepších a nejhouževnatějších podrážek světa - nemá to s vibracemi nic společného.

    Při volbě obuvi bych doporučoval značení "antivibrační podrážka" nebo "podrážka snižující vibrace"...

     
  • Autor: janet
    Status: nováček

    Re: Ostruha v patě

    Datum: 07.02.2010 20:41
     

    ahoj holky tak ja mám tiež tú nádheru na päte /lavej/, bolí aj v tejto chvilke. čitala som tu o homeopatikej liečbe, je to niečo čomu moc nedôverujem určite nie pri tejto dignoze. ja som podstúpila ozarovanie s velkým očkávním-bez výsledku sad smiley .bolí stále! niekedy viac niekdy menej a niekedy sa tvárim že ju nemám. tiež som nikdy nenosila topánky na opätku. okrem toho mám ešte spadnuté obe klemby na oboch nohách, takže okrem päty ma bolia aj chodidlá. svoje bolavé nohy som cca. 2 týždne dozadu odmenila. kupila som si balančné tenisky od f. Reebok EasyTone, marketing bol robený pre iný význam týchto tenisiek, ale ja som si ich kúpila na moje bolavé nohy. Sú úžasné!!!!! smiling smiley odporúčam všetkým čo majú bolavé nožky, budú ako v bavlnke.

     
  • Status: expert

    Re: Ostruha v patě

    Datum: 07.02.2010 20:47
     

    janet nemáš fotku těch bot???? Jinak ta homeopatika nepomohla, asi jsem si moc přála zlepšení a věřila, ale skutek utek. Pajdám a šourám se a myslím si ušetřím na tu rázovou vnu, či jak se to jmenuje. Bojím se že si tím pajdáním zničím všechny klouby v nohách. Momentálně bolí a moc....

     
  • Autor: zuziberka
    Status:
    zuzibercinystra..

    Re: Ostruha v patě

    Datum: 07.02.2010 20:52
     

    jajo, ta vlna mojí kolegyni moc pomohla, nemohla už ani chodit, co to absolvovala tak je bez problémů...taky se toho bála, ale teď je spokojená...jen je třeba se připravit na to, že je nutné absolvovat celou kůru a po každém tom zákroku noha oteče a dost bolí

     
  • Status: expert

    Re: Ostruha v patě

    Datum: 07.02.2010 20:57
     

    A já to mám silně v obou nohách, kolikrát byla???? Zeptej se jí jestli by po zákroku byla schopná řídit jo? Díky.

     
  • Autor: zuziberka
    Status:
    zuzibercinystra..

    Re: Ostruha v patě

    Datum: 07.02.2010 21:02
     

    Myslím, že byla celkem 6x, ale radši se jí vyptám na podrobnosti. Poprvý to uřídila, to prý ještě nebolelo tolik , ale na další zákroky si sjednala odvoz, jezdila zhruba 55 km - do Říčan

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zdraví a fitness (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.