pátek 19. dubna, 02:38 Svátek má Rostislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zdraví a fitness
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Status: expert
Klikni pro filtrování
Tagy: ostruhy patě

Ostruha v patě

Datum: 22.05.2008 21:56
 

Mám ji už roky, bolí pořád ať jsem se snažila ji s pomocí doktora léčit a nebo jako teď na ni kašlu a dělám že neexistuje, vždycky chvíli o ní nevím , ale hned se zase spolehlivě ozve je mi věrná.

Na srazu jsem se dozvěděla , že Drahuš je taky Malá mořská víla...při každém kroku bodnutí nožem. Je to výstižné, kdo nezažil neuvěří, člověka to nezabije, ale život to řádně znepříjemní.

Povedlo se Vám někomu se té šílené bolesti alespoň na čas zbavit?

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 3 z 9
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Ostruha v patě

    Datum: 06.04.2009 21:47
     

    To jsem zas jednou ráda, že nevím, o čem je tady řeč. Neduhů mě trápí dost, ale tenhle ne (klepu na pořádné dřevo, abych to nezakřikla). Věra

     
  • Autor: Reklama

    Re: Ostruha v patě

     
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Ostruha v patě

    Datum: 06.04.2009 21:52
     

    Jájo, znovu se opakuju, od doby, kdy nosím kvalitní boty - stále!!! i doma zdravotní pantofle s gelovými nášlapkami (integrovanými ve stélce), mám docela klid.

     
  • Status: expert

    Re: Ostruha v patě

    Datum: 06.04.2009 21:57
     

    Drahuš, víš jak to je...zase budu muset nějaké kvalitní boty zakoupit.

     
  • Autor: cojinka
    Status:

    Ostruha v patě

    Datum: 11.05.2009 21:58
     

    Ahoj holky. Mám jeden babský recept na ostruhy. Před léty jsem je taky měla a nepomohly ani obstřiky, ani ultrazvuk. Pak mi poradila jedna paní něco, co mi opravdu pomohlo a dodnes mám pokoj. Stačí obyčejná přeslička. Koupila jsem ji v lékárně porcovanou. Večer jsem zalila 2 spojené pytlíky horkou vodou, nechala chvilku ,,nabobtnat", prostě ji spařit. A co nejteplejší pytlíky dala ze spodu na patu. Dala přes to kapesník a igelitový pytlík, aby jste si nezamáčely prostěradlo, třeba i ponožku, aby pytlíky držely na patě a nechala to působit celou noc. To jsem udělala 10x, vybrala jsem 20 pytlíků v krabičce. A do dnes mám pokoj. Je to jen babská rada, ale fakt pomohla. Ostruha je vlastně nějaká zrohovatina a přeslička ji asi rozpustí. Třeba to vyzkoušíte.

     
  • Status: expert

    Re: Ostruha v patě

    Datum: 11.05.2009 22:02
     

    Dík za radu zkusím to co nejdřív, jsem celé dny na nohou a je to kolikrát očistec.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Ostruha v patě

    Datum: 11.05.2009 22:03
     

    jajenko, "malá mořská vílo", až to s úspěchem odzkoušíš, dej vědět, však víš, že bych taky mohla mít nohu v přesličce "pečenou vařenou", i když teď se to načas zlepšilo thumbs down

     
  • Autor: mischelka
    Status: nováček

    Re: Ostruha v patě

    Datum: 12.05.2009 19:59
     

    ahojky můj bratříček docela skuhral,že ho bolí pata skoro nemohl chodit asi dva dny a pak ho to přešlo tak už to neřeší v práci stojí denně 14h na nohou,ale nemá žádnej hrbolek,nebo výrustek mohla by to být ostruha?

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Ostruha v patě

    Datum: 12.05.2009 20:09
     

    Může. Ostruha vidět ani pohmatem cítit není, ale jestli pata bolela "jen" dva dny, tak to nevím, i když možná zpočátku to tak může být (oni jsou chlapi choulostivější) winking smiley

     
  • Autor: mischelka
    Status: nováček

    Re: Ostruha v patě

    Datum: 12.05.2009 20:13
     

    aha tak až se to zopakuje tak zkusíme použít nějaké rady co tu píšete a je fakt,že jsou to citlivky grinning smiley

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    marian

    Re: Ostruha v patě

    Datum: 28.06.2009 10:43
     

    Vyskusajte homeopatikum Hekla Lava 15 CH, 2 x 3 globulky denne. Mne nic nepomahalo a po 3 dnoch aplikovania tohto homeopatika vyrastok zmizol, bolest sa stratila.

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Mil. Kudrnáč

    Re: Ostruha v patě

    Datum: 03.08.2009 18:35
     

    Loni jsem absolvoval léčbu rázovou vlnou bez jakéhokoli účinku. Chtěl bych zkusit lék Hekla lava, ale v lékárně na mě chtějí vyjádření lékaře, jaký druh léku mi doporučuje - zřejmě je několik druhů. Kam se mám obrátit o radu, žádného homeopatika v Liberci, kde bydlím, neznám.

     
  • Autor: Kudrnac
    Status: nováček

    Re: Ostruha v patě

    Datum: 03.08.2009 18:47
     

    Loni jsem absolvoval bezvýsledně léčbu patní ostruhy rázovou vlnou, Chtěl bych zkusit homeopatikum Hekla lava, ale v lékárně požadují bližší specifikaci, kterou určí lékař - homeopatik. V Liberci, kde bydlím žádného takového lékaře nemohu nalézt. Poraďte, jak mám postupovat, případně jaký druh tohoto léku si mám koupit. Díky

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Ostruha v patě

    Datum: 03.08.2009 20:05
     

    [www.lekynainternetu.cz]

     

    Předpokládám, že to lze koupit bez předpisu, ne?

     
  • Status: expert

    Re: Ostruha v patě

    Datum: 26.10.2009 10:11
     
    Kudrnac napsal(a):

    Loni jsem absolvoval bezvýsledně léčbu patní ostruhy rázovou vlnou, Chtěl bych zkusit homeopatikum Hekla lava, ale v lékárně požadují bližší specifikaci, kterou určí lékař - homeopatik. V Liberci, kde bydlím žádného takového lékaře nemohu nalézt. Poraďte, jak mám postupovat, případně jaký druh tohoto léku si mám koupit. Díky

    Vždyť to marian píše 15ch to je ta bližší specifikace homeopatika. Jdu si ji zkusit koupit, pajdám a paty bolí jak čert.

    Odhodlávám se l léčení tou vlnou, ale jedno sezení je za 400,-Kč potřeba jich je asi 6 a mám ostruhu v obou patách.....

    Tak jsem navštívila naše dvě místní lékárny a bohužel nemeli až zítra. Pak poreferuju.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil jaja99 (26.10.2009 11:45)
     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Ostruha v patě

    Datum: 26.10.2009 19:00
     

    no když vás tu čtu, tak si člověk zavzpomíná na bolístky. Samozřejmě jsem měla taky 2x ostruhu v patě. Ale asi lehčí průběh než tu popisujete, stačil mi na to ultrazvuk 10x. Pak za nějaký rok mi začla bolet pata ze dne na den, to jsem chodila po špičce, nedalo se vůbec našlápnout, poslali mě opět na ultrazvuk, a opět pomohlo.....tak jsem ráda a lituji vás, co se toho nemůžete zbavit. Když jsem to měla podruhé, chtěli mě objednat na rehabilitaci až po týdnu, prý nemají místo, tak to jsem spustila, že to už k nim nedojdu vůbec, že mi stačili dva dny a bolí mě už celá noha jak kulhám. Tak klepu a klepu...ať to nemám znovagrinning smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zdraví a fitness (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.