čtvrtek 28. března, 22:31 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zdraví a fitness
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: Libi
Status:
Klikni pro filtrování

Léčitelé a léčitelství

Datum: 21.01.2008 17:42
 
Máte někdo nějaké zkušenosti? Dneska večer jsem k jednomu objednaná a mám z toho docela strach sad smiley . Prý jezdí i po nemocnicích dodávat dětem energii před operací a zvou si ho i na Slovensko nebo třeba do Mnichova. Pomocí nějaké virgule či čehosi prý zjišťuje, co danému člověku chybí a pak mu pomocí rukou dodává energii. Vůbec netuším do čeho jdu, ale lidi jsou prý s ním spokojeni. Hlavně nevím, jestli chci, aby mi příkladně řekl, co mi je. Mám těch problémů víc a docela se bojím, ale od doktorů jsem se zatím ničeho zvláštního nedočkala a nechci do sebe rvát stále nějaké prášky.
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12
    Aktuální stránka: 2 z 2
  • Status: nováček

    Re: Léčitelé a léčitelství

    Datum: 23.01.2012 19:30
     

    Dobrý den, vždy jsem byla k léčitelům a léčitelství vždy skeptická. Ale po několika letech marného snažení otěhotnět, po několika letech běhání po lékařích jsem přeci jen jednoho léčitele vyzkoušela. Pomocí kresby zjistil, kde je problém, pak ho pomocí nějaké metody zpravil. Tři dny jsem po jeho návštěvě měla průjem, na to mě ale upozorňoval. Pak průjem ustal a já se cítila jinak, líp, než kdykoli předtím. Měsíc na to jsem přišla do jiného stavu. Pokud by na něj chtěl někdo kontakt, napište mi na Novakovalucinda( zavinač)seznam.cz

     
  • Autor: Reklama

    Re: Léčitelé a léčitelství

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Léčitelé a léčitelství

    Datum: 26.08.2012 11:30
     

    [www.topzine.cz]

     

    nemáte někdo ze svého blízkého okolí zkušenost s tímto? confused smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Léčitelé a léčitelství

    Datum: 26.08.2012 12:27
     

    Ivčo, před časem jsem o tom sháněla taky informace, abych řekla pravdu, moc mě to nepřesvědčilo, ale vyzkoušené nemám. Cemici tvrdí, že to s těma molekulama je blbost, bo každá ta látka má výrazně jiný bod tání či co. Už si to nepamatuju.

    Soňa chtěla zjistit něco o redoxovaných molekulách. Na českých webech nic moc, jen zahraničních. Jestli se dá věřit tomuhle, těžko soudit. Nějaké info třebas tady [translate.google.cz]

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Léčitelé a léčitelství

    Datum: 26.08.2012 13:37
     

    Ještě jsemm si vzpomněla na lipozomální vitamín C. Též nemám ověřené, ale přemýšlím, koho s ultrazvukovou čističkou znám, ráda bych to někdy zkusila.

    [www.youtube.com]

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Léčitelé a léčitelství

    Datum: 26.08.2012 13:43
     

    Maj, upřímně myslím, že nikdo z vědeckých kruhů nebude podporovat tyhle "lidové" metody, i kdyby fungovaly sebevíc. Ve farmacii lítaj takový prachy, že by se tohle nikomu nehodilo do krámu thumbs up Takže spíš dám na zkušenosti lidí, kteří vyzkoušeli, než na rozbory rádobyodborníků, kteří všechno popřou. Jako když kámoška má u dcery prokazatelné výsledky po zeleném ječmeni a jakýsi dr. napíše na web, že NIKDY nebyl zaznamenán léčebný účinek zeleného ječmene. Takovýmu člověku bych přála, aby jednou stál na tom rozcestí, kde mu řeknou, že ta oficiální medicína je v jeho případě u konce, jestli by taky pak nevyzkoušel všechno sad smiley a měl takovýhle blbý kecy.

    Třeba u rakoviny se ví, že kyselé prostředí je pro ni ráj a myslíš, že na onkologii mají z tohoto důvodu zohledněný jídelníček? Ani omylem thumbs up angry smiley Pokud nezačnou něčemu takovému naši páni lékaři naslouchat, myslím, že ty nemoce budou akorát narůstat a lebedit si, jak jim pěkně nahráváme svým stravováním a způsobem života. sad smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (26.08.2012 13:44)
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Léčitelé a léčitelství

    Datum: 26.08.2012 14:14
     

    tak správně se má jídelníček určitě přizpůsobit, při chemoterapii se tak i děje, pokud je personál dostatečně zodpovědný. I doktor by měl poučit pacienta, co smí nebo nesmí íst, aby měla léčba úspěch. Každopádně ten sirup vyzkoušejte, není to nic špatného, jen si sodu kup v lékárně, aby v ní nebyl obsažen hliník.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Léčitelé a léčitelství

    Datum: 26.08.2012 14:18
     

    Jo, na ten hliník mamku upozorním, ona už to včera vařila a nevím, z čeho.

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Léčitelé a léčitelství

    Datum: 26.08.2012 14:20
     

    Tady jsem našla přehled všech možných alternativních způsobů léčby, to by tě mohlo zajímat:

    [rakovina.nazory.eu]

     
  • Autor: prispevek
    Status: nováček

    Re: Léčitelé a léčitelství

    Datum: 14.11.2014 21:36
     

    Dobrý den,
    chci Vás varovat před léčitelem - podvodníkem, jeho jméno je Jiří Richter.Mojí mamince tvrdil, že jí vyléčil nádor slinivky, za 10 dní si vzal 18.000,- Po 3 týdnech po jeho terapii zemřela...

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Léčitelé a léčitelství

    Datum: 27.10.2015 16:06
     
    1610990_978125702247170_8676591302573959492_n.jpg

    .

     
  • Status: expert

    Re: Léčitelé a léčitelství

    Datum: 27.10.2015 21:19
     

    Spike svatá pravda:-)

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Léčitelé a léčitelství

    Datum: 26.02.2016 08:02
     

    Asi by mě Mudr Hnízdil nepochváli,, že jsem ho zařadila mezi léčitele, ale vhodnější diskuzi tu nemáme a jeho myšlenky jsou opravdu zajímavé a inspirující... winking smiley

     

    Člověk je zdravý, když ho pokaždé bolí někde jinde.


    [esterdavidova.com]

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Léčitelé a léčitelství

    Datum: 26.02.2016 09:15
     

    Dr Hnízdila jsem viděla několikrát v TV a četla jsem i jeho knihu a hodně s ním souhlasím. V dnešní době ale bohužel málo lidí má čas vnímat svoje tělo .

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Léčitelé a léčitelství

    Datum: 26.02.2016 09:48
     

    inko, máš pravdu, je to o čase, kterého bychom měli všichni dost, kdybychom ho nepromrhali na zbytečnosti.

    Doktoři nemají čas na pacienty, pacienti nemají čas jít k lékaři, nemají čas ani sami na sebe... Začarovaný kruh. Nemoc si pak vynutí, že najednou budeme mít času dost, ale nebudeme mít dost sil si ho užívat. Paradoxy tzv. pokroku a vyšší civilizace. Chceme všechno nejlépe hned a rychle. thumbs up

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Léčitelé a léčitelství

    Datum: 26.02.2016 18:58
     

    Věrko, byla jsem na jeho přednášce, velmi zajímavá. thumbs down

    A to, že většina nemocí způsobuje špatná psychika, víme asi všichni. Jen se to někdy těžce napravuje.

    Kdo má FB, tak tady jsou jeho stránky a odkazy na spoustu článků.

    [www.facebook.com]

     
Stránky:  12 | <<předchozí komentáře
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zdraví a fitness (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.