čtvrtek 28. března, 21:41 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zdraví a fitness
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: Libi
Status:
Klikni pro filtrování

Léčitelé a léčitelství

Datum: 21.01.2008 17:42
 
Máte někdo nějaké zkušenosti? Dneska večer jsem k jednomu objednaná a mám z toho docela strach sad smiley . Prý jezdí i po nemocnicích dodávat dětem energii před operací a zvou si ho i na Slovensko nebo třeba do Mnichova. Pomocí nějaké virgule či čehosi prý zjišťuje, co danému člověku chybí a pak mu pomocí rukou dodává energii. Vůbec netuším do čeho jdu, ale lidi jsou prý s ním spokojeni. Hlavně nevím, jestli chci, aby mi příkladně řekl, co mi je. Mám těch problémů víc a docela se bojím, ale od doktorů jsem se zatím ničeho zvláštního nedočkala a nechci do sebe rvát stále nějaké prášky.
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 12 | další
    Aktuální stránka: 1 z 2
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Léčitelé a léčitelství

    Datum: 21.01.2008 18:04
     
    Už se těším, jak poreferuješ, jak nad tebou točil tím pérem... grinning smiley Hlavně aby nebyl z Bezdíkova.
     
  • Autor: Reklama

    Re: Léčitelé a léčitelství

     
     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Léčitelé a léčitelství

    Datum: 21.01.2008 18:59
     

    Představa,jak nějakej chlap točí Líbí pérem nad hlavou je dokonalágrinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley Líbo,koukej poreferovatplease smiley

     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Léčitelé a léčitelství

    Datum: 21.01.2008 20:47
     

    no čeho jiného jsem se mohla od vás dočkat grinning smiley grinning smiley

     

    ne vážně... bylo to hrozně zvláštní, na poprvé jsem se zmínila jen o dlouhotrvajícím kašlem (už pár let) a o ničem jiném, ležela jsem na pohovce, zakroužil mi nad prsy virgulí (pro případné rejpaly píši ještě jednou - virgulí grinning smiley ne pérem) a oznámil mi, že to průdušky jistí, sám od sebe řekl, že to vidí jako dlouhodobý problém, určitě ne pouze aktuální stav a položil na mě ruce a asi dvacet minut do mě "pouštěl teplo" - fakt ty ruce sálaly horko, a pak mi ještě nahříval dutiny na obličeji - mám nosit čepici nebo alespoň čepici, nepít studené, nejíst čokoládu, a nepít mléko - prý zahleňuje a to já jsem prý opravdu hodně a určitě se mám ještě objevit, že to jedna návštěva - jedno prohřátí organismu nespraví - tak uvidíme ...

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Léčitelé a léčitelství

    Datum: 21.01.2008 20:53
     
    Libi a kam ti položil ty ruce???winking smiley
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Léčitelé a léčitelství

    Datum: 21.01.2008 21:50
     

    Tady u nás je taky jeden, ale až mě děsilo, co všechno objevil. Téměř jsem neřekla slovo a věděl, s čím vším mám problém a taky mi řekl, co s čím souvisí a proč to tak je (podle čínské medicíny) - a mimochodem, znělo to docela logicky. Já na takové věci věřím, prostě si myslím, že je něco "mezi nebem a zemí" a že jsou lidé, kteří mají dar tohle jaksi zprostředkovat druhým.

    Jenže já jsem lajdák a byla jsem u něj dvakrát, pak jsem přestala chodit. Přitom nejde o nic složitého, jen třeba po nějakou dobu pít speciální čisticí čaje. Jenže - udělám já si ho každý den? Ne! Takže je pak zbytečný vyhazovat peníze za rady, když to neumím využít ve svůj prospěch. No, jednou se mi ta lajdáckost bezpochyby vrátí thumbs up eye rolling smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Léčitelé a léčitelství

    Datum: 21.01.2008 21:52
     

    Libi, něco jsem o tom psala už tady: [www.week.cz]

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Léčitelé a léčitelství

    Datum: 22.01.2008 01:14
     

    Aj ked aj ja som povodne dost neveriaci Tomas, lebo pozostatky byvalej vylozene "materialistickej vychovy" vo mne neustale este hlodaju... ale tiez si vlastne uvedomujem, ze nieco na tom asi je. Ze su veci medzi nebom a zemou..ludia, ktori maju zvlastne schopnosti...a "energia", ktora sa vymyka nasmu chapaniu...

    Pred 25r. som spoznala jedneho vychyreneho bylinka od Doln. Kubina...moj ocko a manzel chodili k liecitelovi, ktory vedel fantasticky napravat chrbtice a koncatiny...Pri urcitych problemov tito ludia vedeli pomoct aj tam, kde klasicka medicina nie....

    A mne pred 4r. rokmi zrazu zmizol otrasny ekzem na rukach - znamy mojej dobrej netovej kamaratky to "dokazal na dialku" confused smiley( Raz som sa jej stazovala, ze mam totalne popraskane prsty a dlane, ze ani nemozem pisat na klavesnici....ona mi navrhla, ze mu zavola ci by mi mohol pomoct...Za par dni sa ma opytala ako vyzeraju moje ruky...a vtedy som si uvedomila, ze eye popping smiley uplne v poriadku, zhojili sa aj bez akejkolvek masti..Pritom obcas ani na koznom si so mnou lekarka nevedela dat rady cele tyzdne... )

     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Léčitelé a léčitelství

    Datum: 22.01.2008 20:01
     

    Evčo kam ruce? grinning smiley když průdušky tak na prsa - ale ne to bych kecala, položil ruce spíše pod krk a na horní část prsou(jsem zvědavá, jak by to řešil, kdybych měla problémy třeba s něčím jiným grinning smiley ) - asi fakt záleží hodně i na psychice, ale dnes ráno jsem se nedusila kašlem a nestrávila čtvrt hodiny v koupelně s vykašláváním hlenů winking smiley

     

    - na vizitce jsem koukala, že má napsáno, že je člen asociace evropských léčitelů

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Léčitelé a léčitelství

    Datum: 22.01.2008 21:54
     

    J. není léčitel, ale taky mi jeho ruce pomáhají od bolesti (tím nemyslím nic, co by se týkalo libida grinning smiley )

    Přesně určí, kde mě co bolí a říká, že to místo přímo hoří. A moje maminka, když ještě byla, mi pomáhala také a možná ještě víc. Ona uměla mou bolest odhodit od sebe. J. to nevěděl a vždycky přešla bolest na něj. Už to umí, tak snad už nebude kvůli mě trpět.

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Světlana

    Re: Léčitelé a léčitelství

    Datum: 11.12.2008 11:41
     

    Ahojky, prosímtě chci se Tě zeptat jak se jmenuje tan léčitel u kterrého si byla? a jak to vipadá ted´, pomohl Ti? Mám taky zdravotní potíže již dlouhou dobu sad smiley . A kolik si za to bral? Díky moc Světlana

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Hanča K.

    Re: Léčitelé a léčitelství

    Datum: 14.01.2009 00:19
     

    <!-- /* Style Definitions */ p.MsoNormal, li.MsoNormal, div.MsoNormal {mso-style-parent:""; margin:0cm; margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:12.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-fareast-font-family:"Times New Roman";} @page Section1 {size:612.0pt 792.0pt; margin:70.85pt 70.85pt 70.85pt 70.85pt; mso-header-margin:35.4pt; mso-footer-margin:35.4pt; mso-paper-source:0;} div.Section1 {pageconfused smileyection1;} -->

    Zdravím, pokud pro vás není problém přijet do Brna, mohu doporučit shamana Juana Carlose. Kontakt na asistentku je 728 830 403 a moje kamarádka má velmi dobré zkušenosti s karmickou léčitelkou z Boskovic, paní Věrkou Bergerovou, která léčí i na dálku. Kontakt na paní Věrku je 728 922 306.

     
  • Autor: Osaka
    Status: nováček

    Re: Léčitelé a léčitelství

    Datum: 28.01.2010 22:47
     

    Dobrý večer,ráda bych také něco napsala o mém zdraví - před pár měsíci jsem měla dost Vážné zdravotní problémy - a byla jsem na tom psychicky dot špatně. Moje kamarádka mi říkala abych se koukla na tuto adresu ( že na ní náhodou narazila ) [www.aloeveragel.ic.cz] tak sem se naní koukla a byla jsem mile překvapená z reakce když jsem tam napsala . S pánem jsme se sešla a on mi poskytl spoustu informací o zdraví a přírodní léčbě Aloe Vera . Byla jsem s toho hodně nadšená .... začla jsem to užívat a cítím se jako novej člověk , problémy které jsem měla tak byli pryč . Hold příroda je příroda

    takže : DOKTOR LÉČÍ ALE PŘÍRODA UZDRAVUJE ..

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Patricie

    Re: Léčitelé a léčitelství

    Datum: 11.03.2010 21:12
     

    nebýt pana Karla Melichara, léčitele a psychotronika z Příbrami, nevím kde bych dnes byla... mohu opravdu jen a jen doporučit... tel. 728 759 213

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Léčitelé a léčitelství

    Datum: 12.03.2010 07:00
     

    taky mám své zkušenosti a můžu říct, že dobré. K tomu samému léčiteli (bratr kamarádky) jsem dovedla mého nemocného muže. No nepomohl....říkal mu, že má okolo sebe tak tvrdý obal nebo něco takového, že na něj nemůže působit. Zajímavé co? A k jinému léčiteli jsem ho nedostala....nevěří na ně a přitom by to tak potřeboval. No jo no.

     
Stránky:  12 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zdraví a fitness (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.